Търсим модератор :)

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
WP версия: 8.1
Контакти:

Re: Търсим модератор :)

Мнениеот [R]evolution » 07 авг 2015, 14:03

Още не съм прочел предишните страници, но ако може, бих се кандидатирал, ако възрастта не е проблем разбира се. :)
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
WP версия: 10
x 297

Мнениеот aserrr » 07 авг 2015, 14:06

А кой ще ти пише домашните. :) Тука се иска доста време да се отделя на ден.;)
0 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 07 авг 2015, 14:22

Домашните ми няма да са голям проблем, и то в 8-ми клас.. :)
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

djoker1905
Регистриран: 11 апр 2015, 11:14
Моят WP е: Nokia 1020
x 4

Мнениеот djoker1905 » 07 авг 2015, 17:45

Аз номинирам sunmaster за изгонване от форума ! Може да ви е бил другар преди , но сега е на другия бряг . Предварително се извинявам ако съм наранил чувства някакви :)
За модератор [R]evolution или qwertyaaa .
0 x

Потребителски аватар

Emcku
Регистриран: 02 яну 2015, 16:45
Моят WP е: ...
x 128

Мнениеот Emcku » 07 авг 2015, 17:57

Много от нещата, които написахте не са съвсем верни според мен. На практика за модератор не е необходимо да разбира толкова много от WP за да е такъв. Той трябва да съблюдава за спазване на правилата на форума и ако може да помага. В крайна сметка самия форум е за обмяна на опит и взаимопомощ и се очаква да помогне всеки, който може в даден момент, а не това да е изискване към определени хора и то натоварени с достатъчно други неща. В този ред на мисли модератори трябва да са спокойни и търпеливи хора, които са по принцип често на линия, тоест ще могат да вършат полезни неща за форума докато са така или иначе вътре. Иначе форума не е толкова тежък за модериране защото е малък поне за сега (няма 4000 души). Единственото неприятно е, че е труден за мод в движение. Поне при мен не работи много добре с нито един браузър, с който съм пробвал, а през тапате е по-неудобно.
Та, не е толкова трудоемко, по-скоро е неприятно да се сблъскваш постоянно с различни хора/характери и да си търпелив, разбран, да успокояваш страстите, да изслушваш и подобни.
0 x
LG Nexus 5x / Nokia 222
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята.

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Re: RE: Re: Търсим модератор :)

Мнениеот FourTonMantis » 07 авг 2015, 23:11

Много от нещата, които написахте не са съвсем верни според мен. На практика за модератор не е необходимо да разбира толкова много от WP за да е такъв. Той трябва да съблюдава за спазване на правилата на форума и ако може да помага. В крайна сметка самия форум е за обмяна на опит и взаимопомощ и се очаква да помогне всеки, който може в даден момент, а не това да е изискване към определени хора и то натоварени с достатъчно други неща. В този ред на мисли модератори трябва да са спокойни и търпеливи хора, които са по принцип често на линия, тоест ще могат да вършат полезни неща за форума докато са така или иначе вътре. Иначе форума не е толкова тежък за модериране защото е малък поне за сега (няма 4000 души). Единственото неприятно е, че е труден за мод в движение. Поне при мен не работи много добре с нито един браузър, с който съм пробвал, а през тапате е по-неудобно.
Та, не е толкова трудоемко, по-скоро е неприятно да се сблъскваш постоянно с различни хора/характери и да си търпелив, разбран, да успокояваш страстите, да изслушваш и подобни.
Съгласен на 100%!
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

peace
Регистриран: 04 сеп 2013, 10:22
Моят WP е: Microsoft Lumia 535

Re: RE: Re: Търсим модератор :)

Мнениеот peace » 07 авг 2015, 23:46

Съгласен на 100%!
Освен,че си спамер и никога не пишеш по темите,тоя никнейм ,да не ти е 2-ри акаунт,защото абсолютно същото си писал онзи ден със същите думи ;)
Иначе като си съгласен,защо ми триеш мненията и се заяждаш постоянно,хлапе?

По темата,защо автора не пусне анкета с 3-4 имена и да се гласува от потребителите,вместо да се пишат тонове безмислици и оффтопици и от модератори и от потребителите.
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 08 авг 2015, 00:57

[quote="djoker1905"]Аз номинирам sunmaster за изгонване от форума ! Може да ви е бил другар преди , но сега е на другия бряг . Предварително се извинявам ако съм наранил чувства някакви :)
За модератор [R]evolution или qwertyaaa .[/quote]
Аз не те знам ти какъв си,но нямаш никакво право да искаш да бъда изгонен!!! Няма друг бряг,брегове ,реки и езера!!! Така пишат помежду си гейовете в начален стадий!!!
Те имат брегове и ги минават всекидневно!!! Може и да съм с андроид,но това не значи ,че не съм дал труд ,който ти не можеш да дадеш за краткото време в което си тук!!!
Ти с какво си полезен,с какво си допринесъл за този форум? Това,че си закупил някакво уиндоус устройство не те прави велик член на нашия форум !!! Аз съм тук още от създаването на форума и съм допринесъл достатъчно за да могат такива неблагодарници като теб с два клика да намерят как да си настроят телефона и много и много друго!!! Това ,че съм с андроид ,не значи ,че не се интерисувам от всичко свързано с уинфон и уиндоус,но явно на теб ти е трудно да го разбереш!!! Преди да номинираш някого за изгонване,помисли какво си дал ти и защо ти да не бъдеш изгонен!!! Аз не съм велик и нямам такава мания,но няма да се оставя да ме оплюва някой ,който нищо не е допринесъл за да има право да дава такова мнение!!!
Не се стърпях просто при тази наглост!!!
Затова и не ставам за модератор,защото такъв наглец ,щеше да получи от мен бан по ип!!!
0 x

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Мнениеот Кобрата » 08 авг 2015, 01:01

Човек да Ви остави малко и вече драми и скандали пак :D
0 x
Изображение