Търсим модератор :)

Потребителски аватар

Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Re: Търсим модератор :)

Мнениеот Peter Radev » 08 авг 2015, 05:56

Днес ще пътувам по работа, няма да имам PC на разположение, така че от телефона ще следя темата. Ще има ли днес гласуване и ако ще има до колко часа ще е? Може ли администратора или някой от модераторите да обобщи, кои кандидати участват и не са се отказали.
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Re: RE: Re: RE: Re: Търсим модератор :)

Мнениеот FourTonMantis » 08 авг 2015, 07:30

Много от нещата, които написахте не са съвсем верни според мен. На практика за модератор не е необходимо да разбира толкова много от WP за да е такъв. Той трябва да съблюдава за спазване на правилата на форума и ако може да помага. В крайна сметка самия форум е за обмяна на опит и взаимопомощ и се очаква да помогне всеки, който може в даден момент, а не това да е изискване към определени хора и то натоварени с достатъчно други неща. В този ред на мисли модератори трябва да са спокойни и търпеливи хора, които са по принцип често на линия, тоест ще могат да вършат полезни неща за форума докато са така или иначе вътре. Иначе форума не е толкова тежък за модериране защото е малък поне за сега (няма 4000 души). Единственото неприятно е, че е труден за мод в движение. Поне при мен не работи много добре с нито един браузър, с който съм пробвал, а през тапате е по-неудобно.
Та, не е толкова трудоемко, по-скоро е неприятно да се сблъскваш постоянно с различни хора/характери и да си търпелив, разбран, да успокояваш страстите, да изслушваш и подобни.
Съгласен на 100%!
Освен,че си спамер и никога не пишеш по темите,тоя никнейм ,да не ти е 2-ри акаунт,защото абсолютно същото си писал онзи ден със същите думи ;)
Иначе като си съгласен,защо ми триеш мненията и се заяждаш постоянно,хлапе?

По темата,защо автора не пусне анкета с 3-4 имена и да се гласува от потребителите,вместо да се пишат тонове безмислици и оффтопици и от модератори и от потребителите.
За теб заяждане е всяко мнение, което не е еднакво с твоето. Откакто веднъж не се съгласих с теб не спираш навсякъде да ме коментираш.

Изтрих ти мненията, в които имаше директни лични нападки и обиди.

В момента ти си този с оффтопика.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
WP версия: 8.1
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 08 авг 2015, 08:03

Наистина ще е по-добре да се пусне анкета, така де да има избори :D
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

Emcku
Регистриран: 02 яну 2015, 16:45
Моят WP е: ...
x 128

Мнениеот Emcku » 08 авг 2015, 11:29

Защо не мислите малко? И да има анкета, което е вероятно, темата е пусната за да се види има ли реални кандидатури. От тези, които не се кандидатираха, а бяха предложени май почти всички се отказаха, а може и всички да бяха. Изчакайте темата да се изчерпи и ще се стигне и до анкета или директен избор от екипа и положително ще бъдем известени.
0 x
LG Nexus 5x / Nokia 222
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята.

Потребителски аватар

djoker1905
Регистриран: 11 апр 2015, 11:14
Моят WP е: Nokia 1020
x 4

Мнениеот djoker1905 » 08 авг 2015, 12:04

Не се стърпях просто при тази наглост!!!
Затова и не ставам за модератор,защото такъв наглец ,щеше да получи от мен бан по ип!!!
:1F61C-Kidding:

Сам се предложи и сам се оттегли - гений . Не се вързвай толкова , модератора трябва да има и чувство за хумор :1F609-Wink:
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 08 авг 2015, 12:47

[quote="djoker1905"][quote="sunmaster"]
Не се стърпях просто при тази наглост!!!
Затова и не ставам за модератор,защото такъв наглец ,щеше да получи от мен бан по ип!!![/quote]

:1F61C-Kidding:

Сам се предложи и сам се оттегли - гений . Не се вързвай толкова , модератора трябва да има и чувство за хумор :1F609-Wink:[/quote]
Какво чувство за хумор очакваш наглецо? Просто ти свих крилцата и ти стана неудобно,та реши да се самоизтъкнеш,уж видиш ли майтапил се!!! Крайно време да те разкарат от този форум,защото всичките ти 35 вече поста са заяждане и конфликти!!!
0 x

Потребителски аватар

sava
Регистриран: 22 юни 2015, 17:12
Моят WP е: Lumia 950XL
x 21

Мнениеот sava » 08 авг 2015, 13:31

sunmaster с твоя ферман не си много полезен в темата. Влизам да прочета мнения за да мога евентуално и аз да дам своя глас като има анкета, а не да чета някакви душевни излияния. Ще е по добре да минете на лично.
Извинявам се за оффтопика, но не ми се четат глупости който дори и за оффтопик темата не стават.
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 08 авг 2015, 13:40

Защо директно се обръщаш към мен ,а не към провокатора? За да няма ферман,трябва да няма и провокатор!!! Дразнят ли ме не оставам длъжен,защото имам достойнство!!!
0 x

Потребителски аватар

sava
Регистриран: 22 юни 2015, 17:12
Моят WP е: Lumia 950XL
x 21

Мнениеот sava » 08 авг 2015, 13:58

Обърнах се към теб, просто защото в твоите коментари виждам по грубо отношение от това на "провокатора". Хубаво е че имаш достойнство, но не почвай веднага да подскачаш за най малкото нещо. Вместо да беше почнал да пишеш приказки от 1001 нощ можеше просто да му отвърнеш със сарказъм. Аз сега като чета мненията ми изглеждат неговите много по безобидни от твоите и с по малко агресия.
ПС: Исках да ти отговоря на лично да не пълним темата излишно, но не видях как мога да ти изпратя съобщение.
0 x

Потребителски аватар

Кобрата
Регистриран: 11 сеп 2013, 13:21
Моят WP е: Lumia 2520
WP версия: 10
x 140

Мнениеот Кобрата » 08 авг 2015, 14:21

Добре... Може ли вече да се спре с това недоразумение и да спрете да си сипвате нападки... Заглавието на темата НЕ Е "кой псува и нарежда най-добре" а е "Търсим модератор".
По колко по-хуманен начин да Ви помоля ВСИЧКИ ВАС да спрете с тези ненужни дразги - не знам!
0 x
Изображение

Върни се в “Новини относно Сайта & Форума”