Странно поведение на форума

Потребителски аватар

chester_941
Регистриран: 22 дек 2012, 15:17
Моят WP е: Nokia Lumia 720
WP версия: 8.1

Мнениеот chester_941 » 02 фев 2014, 10:41

Това с чуждите никове продължава и след чистене на бисквитките.... Дори през тел...ето как на бързо и за малко се превъплатих в :

ах, супер е да качвам направо през телефона... Не мога да се нарадвам още
Все още ти завиждам за това дето качваш снимки през телефона. Само през UC Browser ли става? Я дай малко подробности. :)
0 x
Nokia Lumia 720 with WP8.1 Update 1 Dev Preview

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 02 фев 2014, 10:45

Аз вчера трих, сега отново и .... хоп, изненадка ::)
То не е лошо, малко цветно и разнообразно, пък и не можеш да се възползваш от превъплъщението, дори си е весело.
Хванах те! :D Сутринта добавих един линк долу до Изтрий бисквитките - става дума "за контакт". На твоя скрийншот липсва, което ме навежда на мисълта, че на пц-то ти още стоят кеширани неща.

ps. И аз преди малко заредих като vanci1990, така че продължавам да изследвам феномена :D
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x

Потребителски аватар

vanci1990
Регистриран: 15 окт 2013, 14:46
Моят WP е: Lumia1520 950Dual
WP версия: 10
Контакти:

Re: Странно поведение на форума

Мнениеот vanci1990 » 02 фев 2014, 11:59

Ами за последния час няма проблем , иначе виждам новости във форума , online и така нататък ;).
0 x
И ние с мойта гордост ще паднем покосени от смърта. И ние с нея ще намериме покоя в мократа прегръдка на майката земя. Но не сетили какво е да кацне на рамото ти любовта. Пропуснали я по нехайност или нарочно задълбани в житейската си мъдрост.

Потребителски аватар

xn3k
Регистриран: 30 дек 2011, 13:40
Моят WP е: Никакъв
x 1

Мнениеот xn3k » 02 фев 2014, 12:57

Нов проблем при мен. :1F615-Confuse: Започна да се случва обратното на всичко досега. Не мога да си остана в собствената регистрация. При всяко натискане на квадратчето за нови мнение преди темата, форума ме изхвърля от профила ми... и така по 6-7 пъти, докато отворя непрочетените постове. :1F612-Dull:

Едит: Оп, грешка... отново съм Stefan Caromov :1F606-Laughing:

Изображение

Едит 2: Половината форум вече ми е на английски. Разни бутончета като Post Reply, Online, Quote и други такива. Не, че ми пречи, но явно е някакъв проблем.

Изображение
0 x
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Re: Странно поведение на форума

Мнениеот File_Submit » 02 фев 2014, 13:12

Опитайте да изтриете cookies на браузъра (не през линка долу) и кажете дали проблема е изчезнал. Сменени са session path и от тогава не успявам да възпроизведа проблема със сесията.

Относно англиските бутони - замених кирилизираните с оригиналните, за да си пасват цветово, вече лилавото си е лилаво, а не лилаво със сини бутони и тн. Постепенно ще ги преведа ;)
0 x

Потребителски аватар

xn3k
x 1

Мнениеот xn3k » 02 фев 2014, 13:21

Аха, досега не бях забелязвал, че бутоните са ми в друг цвят! :1F604-Smile:
0 x
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

xn3k
x 1

Мнениеот xn3k » 02 фев 2014, 13:33

Проблема си го има все още въпреки, че изтрих бисквитките във форума. Изтрих даже и всички временни файлове в браузъра, пароли и посетени сайтове.

Изображение
0 x

Върни се в “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със Сайта & Форума”