Коментари в раздел Търся и предлагам

Потребителски аватар

Автор на темата
Friz
Регистриран: 11 ное 2014, 08:31
Моят WP е: Nokia Lumia 730
WP версия: 8.1

Коментари в раздел Търся и предлагам

Мнениеот Friz » 26 фев 2015, 08:31

Здравейте, предлагам да забраните коментарите в обявите на раздела Търся и предлагам, защото се получава неприятен спам, което не е полезно за продавачите(копувачите). Забелязвам във всяка обява мнения от сорта на "успех", "дано го продадеш бързо", "висока е цената", което по никакъв начин не спомага за прегледния вид на една обява. Ако сметнете предложението за неуместно, моля да изтриете темата.
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Re: Коментари в раздел Търся и предлагам

Мнениеот sunmaster » 26 фев 2015, 09:00

Е стига де,аз вчера се извиних за спама :) Трябваха ми още 5 мнения,за да стана гуру ! Но пък както не помагат такива постове,то и не вредят! Какво лошо има да пожелаеш успех на някого? Да не би да го обиждам с каквото и да е? Та теб какво точно те е издразнило? По твоят въпрос отдавна е дискутирано и тази тема е излишна!
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

Автор на темата
Friz
Регистриран: 11 ное 2014, 08:31
Моят WP е: Nokia Lumia 730

Мнениеот Friz » 26 фев 2015, 10:42

Е стига де,аз вчера се извиних за спама :) Трябваха ми още 5 мнения,за да стана гуру ! Но пък както не помагат такива постове,то и не вредят! Какво лошо има да пожелаеш успех на някого? Да не би да го обиждам с каквото и да е? Та теб какво точно те е издразнило? По твоят въпрос отдавна е дискутирано и тази тема е излишна!
Не съм имал в предвид теб или твоите постове просто дадох за пример последните, които прочетох. По-скоро говорех за спама в обявите като например човека, който продаваше някаква моторола или колегата, който заменяше галакси за wp и станах по 3-4 страници спам. Доказано е от почти всички форуми, че е по-добре да се забранят или ограничат коментарите, защото много от търговците се отказват да си продават стоката в форума, а това не е в ничия полза.
Последна промяна от Friz на 26 фев 2015, 14:19, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 26 фев 2015, 12:28

Ти си наш човек,не бих спамил под твоя обява,ама на някой приходящ бих,защото са нагли! Това е моят двоен стандарт хахахаха :1F624-Laughing:
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 26 фев 2015, 12:43

Ако сложа Л1020 за 500 лв. пак ли ще спамите? Това СИ Е ЛИЧНО МОЕ РЕШЕНИЕ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ ДАВА АКЪЛ ЗА КОЛКО ДА ГО ПРОДАВАМ!
Според мен колкото ти имаш право да си продаваш телефона за неадекватна за пазара цена, толкова аз би трябвало да имам право да си изкажа мнението за това. Ако има правило, че аз нямам право да коментирам, за да е честно - трябва да има и правило - ти да не можеш да продаваш твърде скъпо например нали? ;)
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1137
Контакти:

Мнениеот wpa » 26 фев 2015, 12:57

Ако е по темата става. примерно да се коментира състояние, цена и т.н.

Вече само пожеланията от рода на "успех" може да се спестяват наистина :P
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

elLoco
Регистриран: 27 дек 2014, 01:34
Моят WP е: L 630 D

Мнениеот elLoco » 26 фев 2015, 13:49

не съвсем офф
Доколкото виждам, някои използват мненията за по-бързо титулуване, което ми се струва непрактично и нелогично - някой получава титла, базирана единствено на броя мнения, което е меко казано подвеждащо. На мен лично, не ми пречи - мога да отсявам мненията и съдържанието, но много не могат.

по темата
В някои форуми, коментарите в този раздел са забранени - само на лични.
В други има правилник на раздела и какво може да се коментира, което бива следено от модератори, но без разбиране и следване на правилата от страна на форумците, работата се обръща на "котка и мишка".
Без ясни и точни правила, пътя от форум до чат, е ужасно кратък, затова понякога се налага вземането на доста рестриктивни мерки.

Успех на админите и модераторите във вземането на решение!
0 x
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 26 фев 2015, 17:52

Ние сме го обсъждали и приехме, че коментари ще пускат само авторите, но като не се спазва вече коментари никой не може да пише. ако обявата вече не е валидна, авторът може да й промени заглавието или да сигнализира с удивителната.
0 x

Върни се в “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със Сайта & Форума”