Вземете мерки!!!

Потребителски аватар

Диан
Регистриран: 29 дек 2013, 22:53
x 7

Re: Вземете мерки!!!

Мнениеот Диан » 13 ное 2015, 15:46

И двамата са дразнители, защото винаги се опитват да си натякват мнението. Вместо да помагат - те пречат.
Последна промяна от Диан на 13 ное 2015, 15:47, променено общо 1 път.
0 x
Microsoft Lumia 610 - ex
Microsoft Lumia 520 - ex
Samsung Ativ S - ex
Microsoft Lumia 640 - ex
Huawei P8 Champagne Gold - ex
Huawei P9 Titanium Grey - ex
Huawei P10 Plus Dazzling Blue - now

Потребителски аватар

Tracker
Регистриран: 23 фев 2015, 10:30
Моят WP е: Lumia 535DS > 950DS
WP версия: 10
x 12

Мнениеот Tracker » 13 ное 2015, 15:48

Здравейте, господа модератори. Искам да попитам до кога ще бъдем тормозени във Windows Phone форума от Андроид фенове? Докога ще ни се налагат празни менения, които не ни интересуват и нямат нищо общо в темите по запитване за помощ от колегите? До кога ще четем в темите (почти всички теми) всичко това изброено по горе? Искам да попитам това Windows Phone форум ли е?
Благодаря за вниманието и усмихнат ден!
FourTonMantis!
И аз започнах, да се дразня и гледам да не пиша много. Те си знаят кои са потребителите, които осират всяка тема с драсканици за андроид. То не беше за скайп, снапчат, месинжър, фейсбук. Колко била лимитирана тази ОС и как с нея не можеш да си свършиш работата. Въпроса не е в това да се коментира дадено приложение, да се сравняват различните ОС. Проблема за мен е, че съфорумника х1 почва да плюе по нещо и да ни обяснява колко по добро е при андроид, а съфорумници х2 и х3, само викат да така е. След един, два дена пак почва същото обяснение за по същата тема, но от х2, като х1 и х3 пак си изкават мнението 100 тен път. След 2 дена пак. Омръзна ми да осират всяка тема. Омръзна ми в темата за WP 10 като се обсъжда някоя нова функция, да чувам това го има от години в Андроид.
П.С. Админа и модераторите. Искате да сте либерални, добре. Но само ще затриете хубавия форум. Забелязвате ли колко много хора вече не пишат. Забелязвате ли, че дори новите потребители, които тепърва се запознават с тази ОС, биват дразнени от тези Андроид фенове и спират да пишат. Май идва времето ,когато WP феновете ще са по-малко от Андроид феновете в този форум.
Много ви уважвам, но вие сте виновни за това което става във форума и криво разбраната ви демокрация. Форума е за фенове на WP, пък били те и фанатици като Сфаки, qwertyaaa, а не да се търси по добрата ОС, защо да си мълчим като мишки в нашия форум. Ако форума е за търсене на истината преименувйте го на "коя мобилна ОС да избера" или "Какво не харесвам във WP". Направете си един конферентен разговор в скайп и решете какво да предприемете, ако трябва пуснете анкета както при избора на модераторите, понеже от 6-7 месеца форума само потъва.
Заключихте старата тема, но според мен въпроса е важен.
Моля никим и сънмастер да се ограничат, до едно мнение в тази тема.
Много добре казано.
И на мен ми омръзна да чета, как няколко човека постоянно се заяждат един с друг или с всички останали. Точно за това избягвам да пиша мнения или да попитам нещо, не ми се влиза в спорове с х1, х2, х3. Иначе форума е добър, тук научих доста неща.
0 x

Потребителски аватар

Tracker
Регистриран: 23 фев 2015, 10:30
Моят WP е: Lumia 535DS > 950DS
x 12

Мнениеот Tracker » 13 ное 2015, 15:57

Пак се почна ей, тия нямат спирка, всяка тема трябва да е осрана с техните глупости.
0 x

Потребителски аватар

georgi4a
Регистриран: 02 юли 2015, 23:20
x 95

Мнениеот georgi4a » 13 ное 2015, 16:49

Подкрепям колегата Радев.
Когато си взех WP се регистрирах, както съм се регистрирал в други форуми , когато съм си взимал телефони с другите ОС, с идея да научавам и да помагам с каквото мога.
Обаче след като видях каква е "средата и обстановката", благодарение и основно на един човек, който успява("талант" явно) да раздразни и провокира доста хора- просто ми се изпари всякакво желание за каквото и да било четене и писане. Вината му е 'двойна', защото повлича и други в грозни конфликти.
Мога да пиша още много по темата, но мисля, че няма смисъл.

п.с Вярно е и че колегите Qwertyaaa и Nikimi71 си изпуснаха нервите, но ги разбирам, защото аз лично едвам се сдържах още на първият час след регистрацията си,четейки на "онзи човек" постовете.

В крайна сметка, дано настъпи форумен мир и благоденствие
0 x
.. S7

Потребителски аватар

mmg
Регистриран: 06 юли 2014, 16:22
Моят WP е: Lumia 925
WP версия: 8.1
x 70

Мнениеот mmg » 13 ное 2015, 17:28

Мен защо не ме банват, а?
Спамя си, обаче никого не съм обидил. Пиша къде по темата, къде около нея, къде извън нея, НО в рамките на допустимия тон и с премерени упреци.

Като ви дразни някой да го игнорирате. Той ще се драчи още малко и ще спре, защото ще му стане скучно.
Да не сте на по 5 годинки, че да ви обяснявам това?!
0 x

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 13 ное 2015, 17:44

Не става, пробвахме всякакви начини. ;)
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

georgi4a
Регистриран: 02 юли 2015, 23:20
x 95

Мнениеот georgi4a » 13 ное 2015, 18:20

"Чувал съм" от по стари потребители, че въпросният господин , преди е бил яростен защитник на WP а сега чета, че от "неговият" андроид по хубаво няма и здраво плюене по WP...това само по себе си не е много нормално и предизвиква реакции.
90% от неговите постове ми звучат като :- "яко сте се прецакали глупаци, които сте си взели WP, аа аз съм си тарикат и затова съм с андроид/иос и т.н., а и съм доста по умен от вас)
п.с. Вярно в казармата(предполагам и във всеки по голям мъжки колектив/коректив) щеше да яде бой сутрин, обед и вечер- гарантирано

p.s 2 спирам да пиша по въпроса, за да не "наливам масло в огъня" повече
Последна промяна от georgi4a на 13 ное 2015, 18:38, променено общо 1 път.
0 x
.. S7

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 13 ное 2015, 18:28

Въпросния индивид е просто една "палачинка". Обръща се на където му е удобно. Но аз не мога да разбера, защо след като WP е боклук, той виси във форума и пише. Нека си ходи в другия форум. То е хубаво да се банва по IP, защото ми се струва, че ще си направи и друг профил, дори вече мисля, че го е сторил.
0 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 563
Контакти:

Мнениеот Gerg » 13 ное 2015, 18:45

В случея Qwertyaaa няма никаква вина защото беше провокиран от... знае си името
Според мен бана е несправедлив.
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
x 297

Мнениеот aserrr » 13 ное 2015, 18:58

Ако за теб псуването на модератори и потребители е нормално за мен не е.
Бана му е затова ....ако не знаеш.
0 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Върни се в “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със Сайта & Форума”