Вземете мерки!!!

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Re: Вземете мерки!!!

Мнениеот FourTonMantis » 13 ное 2015, 21:24

Не може ли тези, дето искат да им се трие акаунта просто да се logout-нат? Тези претенции започват да ми изглеждат напълно демонстративни.
Какво точно трябва да значи това? Че признавате, че не можете да водите нормален диалог с различни хора?
Когато се регистрирам някъде искам да мога и да се отрегистрирам!! Ок?? Не съм на 10 години да се учим как да се log outna!!! Направете така че както съм се регистрирал ида мога да сенизтиря Аз ане да се Моля!!!! Айде вече леко че ми идвате в повече с правилата Ви. За сведение на Учещите и на Модераторите, работя в отдел финансови престъпления на СДВР, спрете да се правите на интересни и като Ви се иска нещо го правете! Почвам да се дразня! Няма да Ви моля!
Удовлетворих желанието на потребителя. Тъй като не намерих начин да изтрия профила, мисля че и бан ще свърши работа.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

stoyo
Регистриран: 01 ное 2014, 20:45
Моят WP е: Lumia 735
WP версия: 8.1
x 3

Мнениеот stoyo » 13 ное 2015, 21:38

Здравейте. Вижте кои теми са най-пресните и какво се пише в тях. Кучета лаят, хора се псуват.
Или прекръстете форума в съответствие с най-актуалните теми, или променете нещо, защото положението е трагично. Полека лека убедих доста хора, че WP (W10M) е удобна система както за всекидневно ползване, така и за работа. Това няма как да стане, ако аз не съм сигурен в това, а съм с WP две години.
Но.
Не смея да им покажа форума, защото не е за показване. За сведение, 1969 набор съм. Май съм най-дърт. И WP не ми е първата мпбилна ОС.
0 x

Потребителски аватар

Emcku
Регистриран: 02 яну 2015, 16:45
Моят WP е: ...
x 128

Мнениеот Emcku » 13 ное 2015, 21:50

Аз пък си мисля, че на всички ви харесва да има драма във форума. Добре, имаше проблеми и те се решиха по един или друг начин, но в момента няма друга активна тема, а всички са тук да си ближат раните. Явно ви трябват дразнители и драми. Хайде стига с простотиите и да се връщаме към истинската насоченост на форума. Имало проблем, решен е - да спираме с глупостите, да се затваря темата (тази) и да се връщаме към нормалните неща. Като бистрите това ви става по-добре ли?
Апропо, защо явертъа е още тук?
0 x
LG Nexus 5x / Nokia 222
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята.

Потребителски аватар

georgi4a
Регистриран: 02 юли 2015, 23:20
WP версия: 10
x 95

Мнениеот georgi4a » 13 ное 2015, 21:57

...
Апропо, защо явертъа е още тук?
Ще спираме ли или ще продължаваме..щото и аз съм за спиране
0 x
.. S7

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
x 297

Мнениеот aserrr » 13 ное 2015, 22:07

Вече го няма.
0 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

кичоне
Регистриран: 25 юни 2015, 10:42
Моят WP е: Lumia 535;640
Контакти:

Мнениеот кичоне » 13 ное 2015, 22:18

Аз съм активен по форуми на различна тематика от 12-на години....Във win-форума съм от няколко месеца....ама предимно чета мнения все едно се карат деца и после се сърдят и извиняват като ущипани лелки.....та искам да кажа,че освен плакане и обиждане друго трудно срещам за четене....Това разбира се няма да ме откаже да го посещавам,но се надявам да се промени в по-добра насока....Поздрави!!! Калоян Топалов
0 x

Потребителски аватар

Emcku
Регистриран: 02 яну 2015, 16:45
Моят WP е: ...
x 128

Мнениеот Emcku » 13 ное 2015, 22:23

Та! Предлагам да се заключи тази тема, дори да се изтрие. Който има нещо още да се жалва по темата да отива в "общи", то темата си е такава, а другите да се пръскаме по неактивните теми и да опитаме да сме полезни.
0 x
LG Nexus 5x / Nokia 222
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята.

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 13 ное 2015, 22:31

Аз съм активен по форуми на различна тематика от 12-на години....Във win-форума съм от няколко месеца....ама предимно чета мнения все едно се карат деца и после се сърдят и извиняват като ущипани лелки.....та искам да кажа,че освен плакане и обиждане друго трудно срещам за четене....Това разбира се няма да ме откаже да го посещавам,но се надявам да се промени в по-добра насока....Поздрави!!! Калоян Топалов
Да беше тука преди половин-една година, тогава форумът беше много приятен за четене..
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 13 ное 2015, 23:01

Вие още ли си бъбрите? :) Искам да благодаря на модерараторите за отделеното време и свовремената реакция. Не исках така да се развият нещата, но явно това е било начина. Дано наистина си остане Windows Phone форум! :)
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 14 ное 2015, 00:06

Nikimi71 ме помоли да изтрия профила му и го направих.
0 x

Върни се в “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със Сайта & Форума”