помощ

Потребителски аватар

Автор на темата
gunti
Регистриран: 07 юни 2014, 15:08
Моят WP е: Lumia 800

помощ

Мнениеот gunti » 07 юни 2014, 15:16

здравейте,
може ли някой разбиращ от тефони в този форум да ми реши проблема:
трябва да се преинсталира Нокия Лумиа 800, като ми се запази цялата информация, както контакти и настройките на имейла,
и при новата инсталация да се смени имейла с действащ,
ще заплатя за услугата,
благодаря предварително
088 8926268
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
gunti

Re: помощ

Мнениеот gunti » 08 юни 2014, 23:20

е точно това не го разбирам,
тук са изписани хиляди и хиляди страници информация за телефони, модели и решаване на проблеми покрай тях, това е огромна инвестиция на време от членовете на форума,
а като попитах за извършване на едно реално действие, което едва ли ще отнеме повече от час, няма нито един желаещ да помогне,
наистина странно :)
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 09 юни 2014, 06:53

Да си ресетнеш теефона, можеш и сам. Предполагам никой не е взел на сериозно искането ти. Да се преинсталира телефона в истинския смисъл на думата не може. Или се прави ресет, или се префлашва. Второто е рисковано за този модел, заради факта, че в повечето случаи, за да тръгне префлашнат тел, трябва да му се вади батерията, което в твоя случай е трудоемко, времеотнемащо и опасно. Нилой не иска да си слага таралеж в гащите, за 20 лева.
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

Автор на темата
gunti

Мнениеот gunti » 11 юни 2014, 22:34

Ако можех, щях да съм го направил, а и мисля че всеки трябва да прави това което разбира. Пък дори и да разбера как се ресетва, после как ще си възстановя фукнционалността на телефона?
Като го купих го дадох на сервиз в един гараж в уличката която се спуска от Витошка към Бул. Булгария, казвам мястото за да не правите тази грешка и да ползвате този сервиз, за да ми прехвърлят указателя от предишния телефон, човека го държа 2 дни и накрая каза че е успял с голям зор, но го в регистрирал с неговия имейл, в последствие си е променил паролата и аз безуспешно се опитвам да си кача един прост PDF reader от година и половина.
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 800”