[Zune] Проблем с качване на видео чрез zune

Потребителски аватар

Автор на темата
diana91
Регистриран: 19 яну 2013, 21:38
Моят WP е: nokia lumia 800

[Zune] Проблем с качване на видео чрез zune

Мнениеот diana91 » 19 яну 2013, 21:50

Здравейте,ако може да се допитам за нещо до вас . Имам lumia 800 всичко си се качва нормално от компютъра на телефона чрез ZUNE,но като реша да качвам от телефона на компютъра видеоклипчета които съм правила не става не се синхрознизират,докато снимки си се качват нормално на компютъра ,случвало ли се и на някои друг,някакви идеи защо така се получава ?Пробвах и с skydrive отново не се качват на компютъра изписва ми грешка при качването upload errors като се опитвам ,а снимките и тук се качват без проблем.
0 x

Потребителски аватар

ivailovd
Регистриран: 04 яну 2013, 17:31
Моят WP е: Nokia Lumia-800
WP версия: 7.8

Re: Проблем с качване на видео чрез zune

Мнениеот ivailovd » 19 яну 2013, 21:59

Здравейте,ако може да се допитам за нещо до вас . Имам lumia 800 всичко си се качва нормално от компютъра на телефона чрез ZUNE,но като реша да качвам от телефона на компютъра видеоклипчета които съм правила не става не се синхрознизират,докато снимки си се качват нормално на компютъра ,случвало ли се и на някои друг,някакви идеи защо така се получава ?Пробвах и с skydrive отново не се качват на компютъра изписва ми грешка при качването upload errors като се опитвам ,а снимките и тук се качват без проблем.
Провери си настройките на синхронизацията,може там да е проблема!
0 x
Когато човек желае нещо,цялата Вселена му съдейства.

Върни се в “Zune”