Проблеми със Zune

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
WP версия: 8.1
x 27
Контакти:

Re: Проблем със Zune

Мнениеот File_Submit » 27 яну 2013, 18:08

Здравейте!От известно време компютарът ми не распознава телефона.Кабелът е оригиналния,но пробвах и с друг.Някой може ли да ми даде съвет?
Пробвай да го свържеш през друг usb порт.
0 x

Потребителски аватар

alkiona
Регистриран: 01 яну 2013, 14:56
Моят WP е: nokia lumia 800

Re: Nokia Lumia 800 - Zune - Help me

Мнениеот alkiona » 28 яну 2013, 09:53

Разрових се из нета и се оказва, че проблема е в компютъра ти. Имаш два варианта: преинсталация на Windows или корекция на регистрите. Аз лично не ти препоръчвам второто, защото можеш да си докараш много по-големи проблеми, след което пак ще следва преинсталация. Ако все пак решиш да се пробваш с регистъра, ето инструкциите (на английски са):

http://www.tricksguide.com/solve-device ... oller.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ПП: Колеги, съветвам Ви да преминавате към Windows 7 или 8. XP е вече морално остарял и занапред ще имате все по-големи проблеми със съвместимостта му със нов софтуер или хардуер (външни устройства). Откакто съм с Windows 7 (а от два месеца и с 8) не съм имал никакви подобни проблеми.
Благодаря за съветите. Проблемът е че може би компютърът ми няма подходящи параметри за тези операционни системи. Доста стар е. Ще пробвам с преинсталация на XP и тогава ще видим. Имам няколко въпроса. Ако аз в крайна сметка не успея да свържа телефона с компютъра, ьпдейта за който се говори ще може ли да се осъществи без зун???И след като оправят блутута - ако си прехвърля песен 40 сек. чрез него - ще мога ли да го задам без зун за звънене??
0 x

Потребителски аватар

xn3k
Регистриран: 30 дек 2011, 13:40
Моят WP е: Никакъв
x 1

Re: Nokia Lumia 800 - Zune - Help me

Мнениеот xn3k » 28 яну 2013, 14:14

Ако аз в крайна сметка не успея да свържа телефона с компютъра, ьпдейта за който се говори ще може ли да се осъществи без зун???
Да, виж тази тема:
http://www.winphonebg.com/forum/viewtop ... f=37&t=725" onclick="window.open(this.href);return false;
И след като оправят блутута - ако си прехвърля песен 40 сек. чрез него - ще мога ли да го задам без зун за звънене??
Би трябвало да може, стига да са изпълнени и останалите условия - да е mp3 или WMA, да не е по-голям от 1 МБ, да не е защитен с DRM и да са вкарани правилно таговете (на жанр да пише ringtone).
0 x
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

mig36b
Регистриран: 23 дек 2012, 12:09
Моят WP е: Nokia Lumia 800

Zune проблем

Мнениеот mig36b » 03 фев 2013, 09:49

Добър ден!
Може ли някой да ми помогне да се справя с този проблем?
http://prikachi.com/images.php?images/469/5821469A.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Чел съм в друга тема,че след като се преинсталира Zune всичко се оправя,хубаво ама при мен не се оправи...
Zune ми е най-новата версия,преди да сложа wp 7.8 всичко беше наред.Някой може ли да ми помогне да реша този проблем?
0 x

Потребителски аватар

xn3k
x 1

Re: Проблем с Zune

Мнениеот xn3k » 03 фев 2013, 15:15

Колеги, имаше 7 теми с имена "Проблем със Zune", които свързах в една.

Моля, не отваряйте за всеки проблем нова тема.

Благодаря.
0 x
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

abjabj
Регистриран: 31 яну 2013, 15:58
Моят WP е: Nokia lumia 820

Проблем със Зунее

Мнениеот abjabj » 05 фев 2013, 16:24

Като натисна да ми покаже дали има налични удпейти започва да търси и не спита да търси със часове,преинсталирах зуне ,но пак същия проблем,ако някой знае какво да правя моля да помогне. Поздрави :)
0 x

Потребителски аватар

xn3k
x 1

Re: Проблем със Зунее

Мнениеот xn3k » 05 фев 2013, 17:09

http://www.winphonebg.com/forum/viewtop ... t=20#p4011" onclick="window.open(this.href);return false;

Това е 8-мата тема!!!!!!!!!!!!

Има си тема за проблеми със Zune. Пишете в нея.

По-късно ще преместя и този пост.
0 x

Потребителски аватар

KOCMOTPOH
Регистриран: 18 юни 2012, 11:58
Моят WP е: Nokia Lumia 710

Re: Проблем със Зунее

Мнениеот KOCMOTPOH » 05 фев 2013, 17:13

Abjabj провери дали по случайност не си сложил блокировка на Зуне посредством Firewall-а на Windows. Твърде вероятно е проблема да не е със софтуера а с интернет връзката ти ако си през рутер го рестартирай.
0 x
Изображение

Потребителски аватар

mig36b
Регистриран: 23 дек 2012, 12:09
Моят WP е: Nokia Lumia 800

Re: Zune проблем

Мнениеот mig36b » 13 фев 2013, 10:02

Добър ден!
http://prikachi.com/images.php?images/469/5821469A.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Чел съм в друга тема,че след като се преинсталира Zune всичко се оправя,хубаво ама при мен не се оправи...
Zune ми е най-новата версия,преди да сложа wp 7.8 всичко беше наред.Някой може ли да ми помогне да реша този проблем?
Някакви идеи ?
0 x

Потребителски аватар

vlatki4
Регистриран: 30 сеп 2012, 20:48
Моят WP е: NOKIA LUMIA 820
x 5

Re: Zune проблем

Мнениеот vlatki4 » 13 фев 2013, 15:02

Добър ден!
Някакви идеи ?
Ми ако компа ти е стар и е с малки параметри, то това може би е проблема заради който зуне не може да работи.
0 x

Върни се в “Zune”