Всичко за windows phone-моля новите,първо тук се спрете!

Потребителски аватар

plam
Регистриран: 02 фев 2014, 13:32
Моят WP е: Nokia Lumia 610
WP версия: 7.8

Мнениеот plam » 02 фев 2014, 13:47

имам един проблем с 610-ката - задавам някакъв час и след два дни е с точно 2 минути по напред от другите телефони.пак задавам примерно 12:45 както е на другите и след два дни на другите е примерно 14:30 а на мен 14:32 и така винаги с 2 минути напред.а като махна отметката от set automaticlly е същото...и друго-още откакто го купих като включа каквито и да са слушалки-нокиа , beats , или тонколони не бачка-трябва постоянно да натискам.катто че ли жака нещо не му е наред.винаги трябва да натискам навътре защото иначе не се чува през слушалките а отзад.още имам 1 год гаранция и се чудя дали това с жака важи за сервиза.
0 x

Потребителски аватар

ROKO__
Регистриран: 02 фев 2014, 02:00
Моят WP е: Nokia Lumia 620
WP версия: 8

Re: Всичко за windows phone-моля новите,първо тук се спрете!

Мнениеот ROKO__ » 02 фев 2014, 19:07

И нужно ли е човек да се рови в 1000 подфорума да търси нещо писано може би и преди 2 години...
Не е така. Едни и същи въпроси се задават всеки ден, които наистина са омръзнали на по-дълго пребивавалите тук. Темата за файловия мениджър е задавана поне 200 пъти. Постави се на наше място и си представи, че при всяко влизане във форума ти се налага да четеш едно и също! Ако се задържиш по-дълго и прочетеш по-голямата част от форума ще разбереш какво имам предвид.
И беше длъжно да си изсипете цялата помия върху мен заради това че 200 пъти преди мен са ви питали същото ?!
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 02 фев 2014, 19:11

Викам, да прекратим спора. Никому не е нужно това! Всеки изказа гледната си точка, всеки разбра отсрещната страна и, няма да повтори грешката си.
ROKO_ , ти си бил явно крайъгълния камък. Хората се изнервят, когато им се зададе един и същ въпрос многократно. Приеми, че в даден момент чашата е преляла и ти си бил последния . Извинявам ти се от името на Сънмастер, момчето никак не е лошо, винаги е помагал на начинаещите, но явно и на него му е писнал един и същ въпрос.
Считай това като нота за консенсус, не като отяждане. Моля те, не продължавай. Достатъчно оспамихме темата. Ще я поизчистя утре - предполагам 12-15 часа, ще са достатъчни да прочетеш поста ми .
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
WP версия: 8.1
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 02 фев 2014, 19:12

ROKO__ тъй като си нов е добре да погледнеш тези теми
viewtopic.php?f=3&t=1443" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=3&t=1947" onclick="window.open(this.href);return false;

файл мениджър няма, поне към момента
0 x

Потребителски аватар

ROKO__

Мнениеот ROKO__ » 02 фев 2014, 19:47

Викам, да прекратим спора. Никому не е нужно това! Всеки изказа гледната си точка, всеки разбра отсрещната страна и, няма да повтори грешката си.
ROKO_ , ти си бил явно крайъгълния камък. Хората се изнервят, когато им се зададе един и същ въпрос многократно. Приеми, че в даден момент чашата е преляла и ти си бил последния . Извинявам ти се от името на Сънмастер, момчето никак не е лошо, винаги е помагал на начинаещите, но явно и на него му е писнал един и същ въпрос.
Считай това като нота за консенсус, не като отяждане. Моля те, не продължавай. Достатъчно оспамихме темата. Ще я поизчистя утре - предполагам 12-15 часа, ще са достатъчни да прочетеш поста ми .
Следващия ми въпрос е има ли независим контрол на силата на звука, спиране на клавиш звуците и други подобни.

В смисъл да настройвам по отделно каналите, а не като намаля звука в плеера и силата на звънене и алармите да се намалят заедно с плеера?
0 x

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 02 фев 2014, 19:50

Опцията за контрол на различните звуци ще бъде налична в следващия ъпдейт до Windows Phone 8.1 през април.
Звука на клавишите може да го спреш от settings-ringtones+sounds и отидеш най-долу в менюто
0 x

Потребителски аватар

ROKO__

Мнениеот ROKO__ » 03 фев 2014, 07:07

Добре.. Но през това време докато дойде ъпдейта ще важи оферта от мен за бартер с андроид или продажба.
0 x

Потребителски аватар

sinsoul
Регистриран: 31 май 2014, 22:21
Моят WP е: Nokia Lumia 925

Мнениеот sinsoul » 01 юни 2014, 07:08

1.Windows live aкаунт-чрез него вие влизате и теглите в marketplace,получавате възможност за facebook chat,и много друго. Той трябва да е с регион USA и възраст не по малко от 21години за този който прави акаунтта си.
Ако сте под 21години,пишете,че сте на 21 или повече при правенето на акаунта си. Не правете акаунт в Outlook.com,защото няма да получите достъп до услугите в телефона си,a само с хард ресет можете да смените акаунта си,но губите цялата си информация включително контактите освен,ако не са в GMAIL.
Това важи ли за Лумиа 925 с 8.1 че вече си направих с регион БГ.. (извинявам се ако някаде има тема за това)
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 01 юни 2014, 07:18

1.Windows live aкаунт-чрез него вие влизате и теглите в marketplace,получавате възможност за facebook chat,и много друго. Той трябва да е с регион USA и възраст не по малко от 21години за този който прави акаунтта си.
Ако сте под 21години,пишете,че сте на 21 или повече при правенето на акаунта си. Не правете акаунт в Outlook.com,защото няма да получите достъп до услугите в телефона си,a само с хард ресет можете да смените акаунта си,но губите цялата си информация включително контактите освен,ако не са в GMAIL.
Това важи ли за Лумиа 925 с 8.1 че вече си направих с регион БГ.. (извинявам се ако някаде има тема за това)
Това се отнасяше за уиндоус фон 7.8 и за хората които имахме акаунт,преди да направят оутлук и всички акаунти на Майкрософт да обединят под шапката на оутлук. После всичко се напасна и проблеми уж няма,или аз не знам за такива.
:1F624-Laughing:
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

eleora
Регистриран: 27 юли 2014, 13:50
Моят WP е: Nokia

Мнениеот eleora » 27 юли 2014, 14:15

Здравейте, аз съм с nokia lumia 520. Опитвам се да сваля игра, която е 900 mb, а на телефона си имам 2,40gb свободна памет. Изписва ми,че съм достигнала лимита и да изтрия нещо, за да опитам пак :( Моля някой ако знае как да оправя този проблем да пише. Мерси предварително : )
0 x

Върни се в “Проблеми - решения и съвети”