Всичко за windows phone-моля новите,първо тук се спрете!

Потребителски аватар

Lorax
Регистриран: 29 яну 2014, 14:17
Моят WP е: Nokia Lumia 720

Мнениеот Lorax » 31 яну 2014, 11:47

Здравейте, имам Nokia Lumia 720 и от една седмица насам започва много да забива, например правя нещо на телефона и изведнъж решава да остане на тази страница и не ми дава да връщам назад или в главното меню, оправя се когато го изключа и включа, но тогава датата и часа се сменят и след известно време започва пак да забива по същия начин. Мислех че е от запълненото място в телефона, изтрих досат неща, но продължава да прави така. Какво да правя?
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Re: Всичко за windows phone-моля новите,първо тук се спрете!

Мнениеот Stefan Caromov » 31 яну 2014, 11:51

Първо пробвай с ресет - Настройки - информация - нулирай телефона ( ще се изтрие всичко от него )
Ако това не помогне, самия апарат има някакви проблеми.
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

chester_941
Регистриран: 22 дек 2012, 15:17
WP версия: 8.1

Мнениеот chester_941 » 31 яну 2014, 13:45

Здравейте, имам Nokia Lumia 720 и от една седмица насам започва много да забива, например правя нещо на телефона и изведнъж решава да остане на тази страница и не ми дава да връщам назад или в главното меню, оправя се когато го изключа и включа, но тогава датата и часа се сменят и след известно време започва пак да забива по същия начин. Мислех че е от запълненото място в телефона, изтрих досат неща, но продължава да прави така. Какво да правя?
Актуализирал ли си до последна версия на софтуера? Ако не - Настройки -> Актуализация -> Провери за актуализации
А ако не се оправи след актуализацията (ъпдейта), направи ресет, както колегата е описал.
Успех! :)
0 x
Nokia Lumia 720 with WP8.1 Update 1 Dev Preview

Потребителски аватар

ROKO__
Регистриран: 02 фев 2014, 02:00
Моят WP е: Nokia Lumia 620

Мнениеот ROKO__ » 02 фев 2014, 02:14

Здравейте
Скоро си взех лумиа, за пръв път работя с уиндоус телефон и забелязвам големи липси на функционалност спрямо андроид. А именно къде ми е файл мрниджъра?
Има ли начин да се добави?
Лумиа 620
Благодаря предварително!
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 02 фев 2014, 03:36

Здравей,предлагам ти да разгледаш форума и да спреш да задаваш въпроси по които е писано много. Това е уиндоус фон и ако не те кефи продай го и си вземи лайноид. Писнало ми е от такива като теб,дето са закостенели мозъци и не знаят за какво да си дадат парите. Аз съм с Нокия лумия 820 и лг оптимус 3д От личен опит ти казвам,че и двата са не заменими за мен,но уиндоуса е в пъти по бърз дори от лг г2 с хилядоядрения си процесор. Моята лумия по-добре снима от всеки лайноид и няма конкуренция в лайноид средите,единствената му конкуренция са лумиите 920,1020,1520 и то не е много сигурно(говоря за камера) При оптимус 3д пък ме кефи якото 3д и това ,че е уникален. Обаче ако трябваше да избирам между андроид и уиндоус фон,щях да избера уиндоус фон.
Та за какво ти е фаилов мениджър в толкова подредена и юсер френдли операционна система? И да такъв няма,да си се запознал какво купуваш,а не после да ревеш,че не те кефи. Сори батка ,но ми е писнало от такива като теб.
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

ROKO__

Мнениеот ROKO__ » 02 фев 2014, 07:48

От къде на къде ще ми говориш така бе лайно недоносено!
Какво само знаеш да обиждаш и да тролстваш в форумите ли?
Подредена чушки!
И определено не е приятелска!
Мисля че форума е за взаимопомощ, не за лични нападки.
Ако нямаш компетентно мнение не се обаждай.
Една молба не говори глупости без да си запознат с андроид.
0 x

Потребителски аватар

chester_941
Регистриран: 22 дек 2012, 15:17
WP версия: 8.1

Мнениеот chester_941 » 02 фев 2014, 08:57

Подредена чушки!
А на теб нищо не ти струваше да напишеш в търсачката "файлов мениджър", нали? Като предпочиташ андроид, защо изобщо си си купил Lumia с Windows Phone?
Човека си е описал много добре какво мисли за андроид, защото го е ползвал, и го ползва в момента. Като не ти пречи лагването в андроид, купи си от онези печки S4 и продай Lumia-та. :) Ще снимаш много по-добре и с 200-ядрения процесор ще работи много по-бързо от който и да е Windows телефон...
Поздрави! :)
0 x
Nokia Lumia 720 with WP8.1 Update 1 Dev Preview

Потребителски аватар

ROKO__

Мнениеот ROKO__ » 02 фев 2014, 09:48

Подредена чушки!
А на теб нищо не ти струваше да напишеш в търсачката "файлов мениджър", нали? Като предпочиташ андроид, защо изобщо си си купил Lumia с Windows Phone?
Човека си е описал много добре какво мисли за андроид, защото го е ползвал, и го ползва в момента. Като не ти пречи лагването в андроид, купи си от онези печки S4 и продай Lumia-та. :) Ще снимаш много по-добре и с 200-ядрения процесор ще работи много по-бързо от който и да е Windows телефон...
Поздрави! :)
Ама мен не ме интересува неговото мнение за андроид, и то особено толкова тролско.
Интересуваше ме дали на лумията мога да имам файл мениджър.
И нужно ли е човек да се рови в 1000 подфорума да търси нещо писано може би и преди 2 години, в други форуми хората те препращат към правилния раздел, а тук получих само обидно държание.

Ако ви преча ще си изтрия акаунта в вашия форум.
Накарахте ме да съжаля че попитах за нещо толкова дребно.
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 02 фев 2014, 09:55

Не е нормално да питаш преди да потърсиш. На всякъде ( независимо от тона ) ще ти отговорят аналогично. Съгласен съм, че тона на колегата е малко остър, но е напълно прав. Аз също се дразня, като видя да се задават въпроси , които са обсъждани много пъти.
В почти всяка тема юзърите на wp8 се оплакват от липса на файл мениджър. Ако беше изгубил само 15 минути да попрочетеш 5 теми , щеше сам да си отговориш. Не , няма файл мениджър за тази ОС. Очаква се да има в wp8.1 като това са слухове за момента.
http://winphonebg.com/forum/viewtopic.p ... 674#p13674" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

xn3k
Регистриран: 30 дек 2011, 13:40
Моят WP е: Никакъв
x 1

Мнениеот xn3k » 02 фев 2014, 12:48

И нужно ли е човек да се рови в 1000 подфорума да търси нещо писано може би и преди 2 години...
Не е така. Едни и същи въпроси се задават всеки ден, които наистина са омръзнали на по-дълго пребивавалите тук. Темата за файловия мениджър е задавана поне 200 пъти. Постави се на наше място и си представи, че при всяко влизане във форума ти се налага да четеш едно и също! Ако се задържиш по-дълго и прочетеш по-голямата част от форума ще разбереш какво имам предвид.
0 x
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Върни се в “Проблеми - решения и съвети”