lumia black update за Европа

Потребителски аватар

TheBatmanShadow
Регистриран: 20 юли 2013, 19:14
Моят WP е: Nokia Lumia 520
WP версия: 8

lumia black update за Европа

Мнениеот TheBatmanShadow » 06 фев 2014, 13:36

Потвърждавам това за батерията казано от okopskiq. Аз също забелязах, че се държи доста по-добре от преди.
0 x

Потребителски аватар

stanimirkz
Регистриран: 21 юли 2013, 17:30
Моят WP е: nokia lumia 520

Re: lumia black update за Европа

Мнениеот stanimirkz » 06 фев 2014, 18:25

Е аз такива проблеми нямам,за сега слава богу,но явно ще си карма така,явно така е направен телефона.Но все пак това са бели кахъри,иначе съм си доволен от него!

Аз нямам проблем с двойното почукване, винаги ми работи, обаче пробвах като закрия сензора за близост да отключа телефона с двойно почукване

и нейска да се откючи, явно е няква защита да не ти се отключва телефона в джоба без да искаш.
И според мен тоя протектор ти прави тея проблеми. Чел съм че хората си го изрязвар около сензора, на баща ми протектора си има фабрично дупка за сензора.

Sent from my RM-914_eu_hungary_422 using Tapatalk
0 x

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Мнениеот trifon81 » 06 фев 2014, 19:14

Е аз такива проблеми нямам,за сега слава богу,но явно ще си карма така,явно така е направен телефона.Но все пак това са бели кахъри,иначе съм си доволен от него!

Аз нямам проблем с двойното почукване, винаги ми работи, обаче пробвах като закрия сензора за близост да отключа телефона с двойно почукване

и нейска да се откючи, явно е няква защита да не ти се отключва телефона в джоба без да искаш.
И според мен тоя протектор ти прави тея проблеми. Чел съм че хората си го изрязвар около сензора, на баща ми протектора си има фабрично дупка за сензора.

Sent from my RM-914_eu_hungary_422 using Tapatalk
Ами може ли да покажете,какъв е точния протектор за модел 520 да видим дали не са ме излъгали .Точно там дето свети сензора е закрито.Макар че гледам че то там има две неща едното свети червено и над него се вижда нещо е има а то точно това нещо е открито .Не знам сега кое точно е сензора .
0 x

Потребителски аватар

stanimirkz
Регистриран: 21 юли 2013, 17:30
Моят WP е: nokia lumia 520

Мнениеот stanimirkz » 06 фев 2014, 19:34

ами моя протектор е матов и на допир е леко грапав и в началото като го сложих ми правеше проблеми сензора и неотчиташе правилно защото и моя протектор няма дупка, обаче след време като се поотърка грапавото покритие и спрях да имам проблеми апък баща ми от ebay си поръчал пак за lumia 520 протектор с дупка на сензора,
http://www.ebay.com/itm/6X-Clear-Ultra- ... 2c738f0cf9" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Потребителски аватар

trifon81
x 51

Мнениеот trifon81 » 06 фев 2014, 19:40

ами моя протектор е матов и на допир е леко грапав и в началото като го сложих ми правеше проблеми сензора и неотчиташе правилно защото и моя протектор няма дупка, обаче след време като се поотърка грапавото покритие и спрях да имам проблеми апък баща ми от ebay си поръчал пак за lumia 520 протектор с дупка на сензора,
http://www.ebay.com/itm/6X-Clear-Ultra- ... 2c738f0cf9" onclick="window.open(this.href);return false;
Значи моя е тоя : https://www.google.bg/search?q=nokia+lu ... B600%3B600
а май трябва да е тоя :https://www.google.bg/search?q=nokia+lu ... B500%3B500
Май са ме излъгали и ще се сменя!
0 x

Потребителски аватар

trifon81
x 51

Мнениеот trifon81 » 07 фев 2014, 18:42

Благодаря за съветите оказахте се прави от протектора е било всичко. :) Само сега дано намеря точно за този модел,че като гледам все са като моя.
0 x

Потребителски аватар

rumo
Регистриран: 04 юли 2013, 10:04
Моят WP е: Nokia 830
WP версия: 8.1

Мнениеот rumo » 07 фев 2014, 20:15

Точно там дето свети сензора е закрито.Макар че гледам че то там има две неща едното свети червено и над него се вижда нещо е има а то точно това нещо е открито .Не знам сега кое точно е сензора .
И двата са ти сензори- този, дето свети в червено е за близост, другия е за осветеност и променя осветеността на дисплея, ако е яркостта на режим "авто"
Винаги когато има проблем с един от 2-та сензора, първо и задължително се маха протектора и се тества сензора за близост с приближаване на ръката към него при активен разговор- дисплея трябва да се стъмни и заключи
Сензора за осветеност по същия начин закриване с ръка, когато телефона е бил осветен преди това силно - трябва да си намали яркостта.
обаче пробвах като закрия сензора за близост да отключа телефона с двойно почукване
Точно това е работата на сензора за близост - да заключва дисплея - иначе при разговор ще затваряш без да искаш.
В случая сензора за близост се ползва за преглед състоянието на телефона - час, пропуснати обаждания..., чрез приближаване на ръката към него, но понеже е активиран заключва сензора на тъч дисплея, като предпазва отключването на телефона, също както и при разговор
0 x
My WP devices: Lumia 800; Samsung Omnia 7; Htc 8X (x4); Samsung Ativ S; Lumia 920; Lumia 925 (x2)
Now Note 3 > Sony Z2 > SGS 5 > Nexus 5>Lumia 920> Moto G> Xiaomi Mi3> Mi4> Oneplus One> Nokia 830

Потребителски аватар

mihail70
Регистриран: 10 яну 2014, 07:08
Моят WP е: lumia 640 dual
WP версия: 10

Мнениеот mihail70 » 11 фев 2014, 09:02

Някой знае ли какво стана с glance ще го има ли и за лумия 520
0 x

Потребителски аватар

bulgaria8
Регистриран: 10 сеп 2013, 17:10
Моят WP е: Lumia 520
WP версия: 8.1
x 15

Мнениеот bulgaria8 » 11 фев 2014, 11:36

Няма да има.
0 x
"MOST PEOPLE ARE SO UNGRATEFUL TO BE ALIVE. BUT NOT YOU. NOT ANYMORE"

Потребителски аватар

trifon81
x 51

Мнениеот trifon81 » 11 фев 2014, 11:52

Няма да има.
Аз си мисля,че щом толкова потребители го искат може и да направят така,че да го добавят и за тоя модел.
0 x

Върни се в “Update”