Промоции и намаления

Потребителски аватар

Prinzmetal
Регистриран: 03 окт 2015, 16:21
WP версия: 8.1
x 2

Re: Промоции и намаления

Мнениеот Prinzmetal » 26 апр 2016, 22:43

Имам още един въпрос. Как точно става добавянето на дебитна карта към портфейла? Опитите ми досега бяха неуспешни, а не намирам и информация как да го направя. Необходимо ли е задължително да ползвам приложение на съответната банка?
И още нещо - има ли предимства превключването на американски пазар?
0 x

Потребителски аватар

dardanov
Регистриран: 16 окт 2013, 22:34
WP версия: 10
x 43

Мнениеот dardanov » 26 апр 2016, 23:12

Имам още един въпрос. Как точно става добавянето на дебитна карта към портфейла? Опитите ми досега бяха неуспешни, а не намирам и информация как да го направя. Необходимо ли е задължително да ползвам приложение на съответната банка?
И още нещо - има ли предимства превключването на американски пазар?
Картата трябва да е Мастъркард или Виза, с трицифреният код на гърба, т.е. с атрибути на кредитна
0 x

Потребителски аватар

Prinzmetal
x 2

Мнениеот Prinzmetal » 27 апр 2016, 21:58

Хубаво, но когато дам добавяне в портфейл ми казва да избера приложение, с което да го направя. Тегля някое от предложените (напр. Barcode Wallet) и после нищо не става.
0 x

Потребителски аватар

dardanov
Регистриран: 16 окт 2013, 22:34
x 43

Мнениеот dardanov » 27 апр 2016, 22:03

Хубаво, но когато дам добавяне в портфейл ми казва да избера приложение, с което да го направя. Тегля някое от предложените (напр. Barcode Wallet) и после нищо не става.
Картата се задава в МС акаунта с който си логнат. Сега погледнах, че новият портфейл е за съвсем други неща
0 x

Потребителски аватар

Prinzmetal
x 2

Мнениеот Prinzmetal » 27 апр 2016, 23:46

Ясно. Утре ще пробвам. Благодаря :)
0 x

Потребителски аватар

udolini
Регистриран: 30 мар 2014, 19:31
Моят WP е: 640XL
x 46

Мнениеот udolini » 13 сеп 2016, 16:48

Колеги имам желанието да ви споделя оферта за външна батерия Canyon 10000mah, която си закупих на много добра цена от Мтел. Стандартна цена от 32.99лв в магазините на Мтел (батерията я няма в сайта на Мтел, но я има в каталога им за Септември). Офертата е следната : От Мтел клуб се взема online ваучер с –20% на всички аксесоари (1мин работа!), получава се СМС с един код нужен при закупуването в магазина. Така цената се редуцира до скромните 26.40лв., което според мен е едно много добро ценовo предложение за външна батерия с капацитет 10000mah (online започва от 39лв+). Споделям тази информация единствено с положителна цел и емоция относно заинтересовани хора за такъв тип покупка и продукт. Моля да НЕ пишете излишни коментари от рода колко е лоша и т.н. просто за да запълните времето си. :)

П.С При интерес препоръчвам да проверите наличностите по магазините преди да се втурнете да обикаляте. Аз лично направих проверка в online чат-а за да проверя къде има налични бройки. ;)
0 x

Потребителски аватар

barthezZ
Регистриран: 30 юни 2016, 11:45
Моят WP е: Microsoft Lumia 550
x 2

Мнениеот barthezZ » 13 сеп 2016, 17:37

Преди около 2 седмици я имаше намалена на 22 лева в eMag - и аз си взех, доволен съм.

Относно промоциите - Lumia 550 e пусната на 149 лева в Technomarket, Technopolis, а вероятно и на други места. Направо подарък. Не знам защо това телефонче се подценява, много съм доволен от него.
Последна промяна от barthezZ на 13 сеп 2016, 18:03, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 564
Контакти:

Мнениеот Gerg » 13 сеп 2016, 17:48

Само днес приложението Sensie е безплатно!
(Изисква телефона ви да има SensorCore)
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

Prinzmetal
x 2

Мнениеот Prinzmetal » 09 яну 2017, 02:23

Картата се задава в МС акаунта с който си логнат. Сега погледнах, че новият портфейл е за съвсем други неща
Малко късно се включвам, но сега се разрових из форума.
Искам да поясня, че като избера да купя дадено приложение от магазина ми отваря форма с няколко полета, които се попълват (име, номер на карта и пр.) и след това картата автоматично се добавя в портфейла. Поне така стана при мен.
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 09 яну 2017, 08:00

Малко късно се включвам, но сега се разрових из форума.
Искам да поясня, че като избера да купя дадено приложение от магазина ми отваря форма с няколко полета, които се попълват (име, номер на карта и пр.) и след това картата автоматично се добавя в портфейла. Поне така стана при мен.
Виж на кой Регион си по не при мен е така. На регион България добавих в МСН акаунта Виса карта и от телефона трябва да съм на Рег. България - и от сторето като тръгна да купувам нещо си я има , но нямам теленор като опция преди месеци имах и от оператора да вземат парите.
Сега си държа телефона на Рег. Щтатски и при опит да пазарувам от сторето не се показва картата само да вкарам нова или техен оператор - сменям региона на Бг и готово - и пак връщам на Щати че с пияната кратуна дадох 5.80 лв за Геофото на нова година :)
0 x

Върни се в “Windows Phone Приложения”