Полезни приложения!

Потребителски аватар

trifon81
Регистриран: 27 яну 2014, 17:38
x 51

Re: Полезни приложения!

Мнениеот trifon81 » 14 апр 2015, 11:41

Няма нужда от караници, но и няма нужда от обвинения, кой какво рекламно лице е. Който прави група във Фейсбук, все на работа ли е при тях? Малко по-умно давай колега!
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 14 апр 2015, 12:32

Още полезни приложения може да намерите ето тук https://www.facebook.com/groups/836002743149750/
Е хубава работа! За да видя полезните приложения трябва да се регистрирам във Фейсбук??? Да не би да си рекламно лице на Фейсбук?
И телефон трябва да имаш за да ги ползваш, представяш ли си? Сигурно е рекламно лице на Microsoft и Facebook едновременно! ;)
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
WP версия: 8.1
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 14 апр 2015, 12:35

Леле мале.. В този форум вече се дъвчите по-често отколкото в teenproblem..
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 14 апр 2015, 12:54

Аз получих предупреждение ,без по никакаъв начин да съм отвърнал с тон различен от този с който колегата се обърна към човек,който се е постарал да направи страница с полезни приложения за уиндоус.
Да имало е моменти в които би трябвало да получа такова предупреждение,но не считам,че в този случай беше нужно!
Мисля,че трябва да се зачита труда на другите,особено когато ти е поднесен без да се иска някакво възнаграждение.
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

sunmaster
x 24

Мнениеот sunmaster » 14 апр 2015, 13:05

Нормалните хора имат фейсбук!!! В кой век живееш?
Вместо да се зарадваш,че някой се е постарал да направи страница във фейсбук с полезни приложения за уиндоус фон,ти се караш!
Камене, прекаляваш понякога! Лично негов избор е дали да има, или не фейсбук. Аз също по принуда си напарвих преди години и не го ползвам. Сдържай малко повече, защото валят оплаквания от теб пич.
Лично негов избор е дали да има фейсбук,но мисля ,че не е коректно да се кара на човек който се е постарал да направи нещо смислено. Все пак в 21 век,колкото и да не ни се иска ,фейсбук е нещото без което нямаше да съществува света ,такъв какъвто го познаваме! Благодарение на него,се откриват приятели,разобличават се престъпници,следят се новини и новости,продават се стоки и услуги.
И ако 1 от 99процента не иска фейсбук,то той не трябва да се дразни и кара на човек който му предлага ,чрез фейсбук полезни програми с описание на български за всяка една от тях. Аз лично намерих уникални програми в тази страница.
Ако не искаш фейсбук,за какво би служил смартфона? Та нали фейсбук е вграден точно с тази цел,както и скайп,вибер,уотсап и т.н Избор на всеки е дали да има или не смартфон и за какво ще го използва,но тона който колегата държа бе не правилен,след като се опитват да му помогнат. Никой не е длъжен да знае,колегата вегитариянец ли е,за да му предложи или не месо,дали има или няма ,ползва или не ползва фейсбук,за да му предложи страница с полезни програми. По подразбиране,повечето хора ядат месо и повечето използват фейсбук.
Надявам се няма да счетеш и този ми пост като заяждане,защото наистина няма за цел това,а имам за цел да защитя труда който е вложен във фейсбук страницата с полезни програми!
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 14 апр 2015, 13:24

Камене, Фейсбук не е животоспасяващо лекарство. Не е и животоподдържаща система. Който иска има, който не иска - няма. Много неправилно ти е мнението, че "Все пак в 21 век,колкото и да не ни се иска ,фейсбук е нещото без което нямаше да съществува света" - ми нямаше да го познаваме такъв , какъвто сега. Щяхме да опознаем един ИСТИНСКИ и РЕАЛЕН свят - не виртуален такъв. Затова и вече на по 10 години не играят пред блока на фунийки, ами ровят в интернет - деградират ( особено децата под 10 години ).
И аз не видях някой друг да се кара, освен теб. Освен това, не се изисква никакъв труд да направиш страница в фейсбук. Труда - в маркета.
"И ако 1 от 99процента не иска фейсбук,..." - голяма грешка, от 7 милиарда свят, едва няколко стотин милиона имат профили във фейсбук. Значи не е 99 % .
Нямаш право да налагаш мнението си по този груб начин ( казвал съм ти го и, съм те молил няколко пъти вече ) . Една идея по-философски приемай нещата .
1 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
WP версия: 8.1
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 14 апр 2015, 13:38

"И ако 1 от 99процента не иска фейсбук,..." - голяма грешка, от 7 милиарда свят, едва няколко стотин милиона имат профили във фейсбук. Значи не е 99 % .
Всъщност, са над милиард и половина.
Извинявай, не издържах на изкушението да те поправя. :D
Последна промяна от [R]evolution на 14 апр 2015, 14:06, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

sunmaster
x 24

Мнениеот sunmaster » 14 апр 2015, 13:44

Ок,аз винаги си взимам поука,от хора които уважавам ,а ти си един от тях
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 14 апр 2015, 13:45

Всъщност, са на милиард и половина.
Извинявай, не издържах на изкушението да те поправя. :D
Хах и така да е, пак стават около 20% , не 99%

"Ок,аз винаги си взимам поука,от хора които уважавам ,а ти си един от тях"

Благодаря за което Камене. Сам знаеш, че колкото по-малко скандали има, толкова по мирно се живее. Колкото до мненията, уважавам всяко едно такова, но представено посредством нормален, приятелски, културен начин. Иначе се заформят криворазбраните асоциации. Да, ти много пъти си бил прав, но когато поставиш даден казус малко така просташката, не се приема от околните. Поздрави
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

sunmaster