Facebook

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 202

Re: Facebook

Мнениеот Didoka » 17 яну 2017, 18:06

През компютъра влизаш си в страница си на фейсбук.
1. Под профилната ти снимка в ляво - Кликаш на Events
2. След което в дясно се появяват Upcoming birthdays дни и малко по-надолу имаш upcoming event и birthdays.
3. На birthdays - десен бутон и избираш copy link location.
4. Paste-ваш го в лентата на браузъра си, като адреса започва с webcal.
5. Заместваш webcal със http, enter и си запазваш фаила (ics). Може да го отвориш с outlook на компа за да видиш дали се е получило.
6. Качваш го на тела и през файл менъджера ти го отваря с outlook и мисля, че те питаше дали да ги запази или ти сам си избираш запази.
И така.. ;) Ако искаш ще ти потърся страницата, от където ползвах начина описан от мен, но ти оправен :p
1 x

Потребителски аватар

yaniatanasov
Регистриран: 26 мар 2016, 21:58
Моят WP е: Microsoft Lumia 535
WP версия: 10

Мнениеот yaniatanasov » 23 юни 2017, 07:25

Здравейте, от доста време ме мъчи този фейс, телефона е lumia 535 с W10. Много често положението спира веднага след като съм го пуснал(не стига до пълно зареждане, просто тръгва да зарежда и угасва), стигал съм до 3 стартирания след което приложението върви. Клиповете и гифчетат вървят насякано. Понякога има и проблем с камерата, когато снимам през приложението се появява зелен екран, докато не рестартирам телефона не се оправя. Някой има ли такива проблеми, някакви идеи за оправяне?
0 x

Потребителски аватар

G.Georgiew
Регистриран: 01 юли 2013, 22:23
Моят WP е: Microsoft Lumia 550
x 7

Мнениеот G.Georgiew » 23 юни 2017, 10:11

Истината е една, чакаме ъпдейт на приложението(не знам дали ще има изобщо).
Едното решение е като нас да чакаш.
Другото решение е да смениш телефона с друга марка....там проблеми няма, нито с фейса нито с месенджъра.
Успех!
1 x

Потребителски аватар

Tracker
Регистриран: 23 фев 2015, 10:30
Моят WP е: Lumia 535DS > 950DS
x 12

Мнениеот Tracker » 23 юни 2017, 18:53

Здравейте, от доста време ме мъчи този фейс, телефона е lumia 535 с W10. Много често положението спира веднага след като съм го пуснал(не стига до пълно зареждане, просто тръгва да зарежда и угасва), стигал съм до 3 стартирания след което приложението върви. Клиповете и гифчетат вървят насякано. Понякога има и проблем с камерата, когато снимам през приложението се появява зелен екран, докато не рестартирам телефона не се оправя. Някой има ли такива проблеми, някакви идеи за оправяне?
Пробвай да го инсталираш на вътрешната памет.
0 x

Потребителски аватар

Иван _Николов
Регистриран: 15 юни 2017, 12:42

Мнениеот Иван _Николов » 23 юни 2017, 19:35

Другото решение е да смениш телефона с друга марка....там проблеми няма, нито с фейса нито с месенджъра.
Успех!
Има събуждане....
0 x

Потребителски аватар

G.Georgiew
Регистриран: 01 юли 2013, 22:23
Моят WP е: Microsoft Lumia 550
x 7

Мнениеот G.Georgiew » 24 юни 2017, 06:33

Успех!
Има събуждане....
Аз винаги съм гледал реално на нещата, на мен лично телефона ми харесва OS ми допада, и до там, нито приложенията-приложения, нито ъпдейтите-ъпдейти...последните 10 бяха с 95% безмислени актуализации..за сега ми върши работа защото свикнах, но със сигурност скоро си заминава :))
0 x

Потребителски аватар

profit
Регистриран: 09 ное 2015, 15:08
Моят WP е: Lumia 830
x 22

Мнениеот profit » 24 юни 2017, 14:10

Истината е една, чакаме ъпдейт на приложението(не знам дали ще има изобщо).
Едното решение е като нас да чакаш.
Успех!
Ако ползваш приложението от STORE, то проблемът ти е с елементарно решение. Просто махаш тази версия на фейсбук и слагаш по-стара. Някъде бях писал за проблема и дори ми пратиха въпросната версия за която помолих - 10.3.2.0 . Вярно е не е като на андроид няма всички гъзарийки за които пуберите умират, но върши работа. Не крашва при старт, стартира винаги. Ако не намериш темата мога да ти кача *.APPX файла или някой друг колега-съфорумник ако ме изпревари.
0 x

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
x 146

Мнениеот enkov » 24 юни 2017, 15:17

Малко офтопик, ама и на FireOS 4.5 за Киндъл таблета ми Kindle Fire HDX 8.9 (за другите по-нови таблети с FireOS 5+ е ок) версията на Фейсбука е стара, бъгава и няма вече повече от година ъпдейт. Уж е Андроид пак, ама уж. Примирил съм се.

А за WinMobile си ми работи всичко на мен за Facebook и Messenger, ама си лагват понякога, емотиконите в месинджъра не се показват винаги, ама е рядко. Не забива и не ме изхвърля (рядко). Е, и телефона ми е с 3GB RAM, може да помага това.
0 x

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
x 146

Мнениеот enkov » 27 юни 2017, 19:10

Малко офтопик, ама забелязвам напоследък Messenger апликацията за Windows 10 Desktop (UWP от Store), че яде hangles като ламя. Одеве рекох да видя и кво установих: https://ibb.co/gMGGSk - WinUAPEntry.exe e Messenger.

Паднах!

Дори преди 2-3 дни ми блокира РС, даде Not enough storage space, а всичко си имаше и се оправи с рестарт и съм сигурен, че е било от Messenger - надвишило е лимита от 16М hangles. За тия 3.5М беше работило към 8-9 часа.

Бъгаво е.
0 x

Потребителски аватар

stivandim
Регистриран: 15 ное 2015, 16:36
Моят WP е: Nokia lumia 930
x 15

Мнениеот stivandim » 01 ное 2017, 09:49

Може ли някой да ми прати линк да си изтегля Майкрософтския фейсбук, весията започваше с десет нещо си
0 x
Nokia lumia 930
Windows 10

Върни се в “Windows Phone Приложения”