Интересно приложение за Lockscreen

Потребителски аватар

Автор на темата
user
Регистриран: 25 яну 2014, 13:45
Моят WP е: Lumia520
WP версия: 8.1
x 35

Интересно приложение за Lockscreen

Мнениеот user » 19 яну 2015, 00:01

http://forums.windowscentral.com/app-sp ... n-app.html" onclick="window.open(this.href);return false;

На това попаднах днес. Изглежда много добре. Налично е за interоp unlocked (само Smasung Ativ s) телефони за сега. Ако е възможно някой да го пробва и да си каже мнението.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x

Потребителски аватар

emkaemka
Регистриран: 21 юли 2013, 12:02
Моят WP е: Nokia Lumia 930

Re: Интересно приложение за Lockscreen

Мнениеот emkaemka » 04 апр 2015, 12:13

Доколкото разбрах това е програма, която ти показва как изглежда самия lockscreen, но не можеш да настроиш телефона да заключва екрана по този начин поради рестрикции от майкрософт за правата на приложенията, т.е. приложенията не могат да променят някои стокови функции като заключване на екрана, incoming call screen и т.н.

И според мен по-добре. Точно това отличава windows phone от android. А и майкрософт държат на идентичността, защото ако всеки може да променя базовите функции, winphone ще стане като платформа за приложенията на някой друг, ще си загуби идентичността и накратко ще стане като разграден двор.. дефакто android. :P
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
user
Регистриран: 25 яну 2014, 13:45
Моят WP е: Lumia520
x 35

Мнениеот user » 05 апр 2015, 18:43

Това е приложение за lockscreen както Tetra Lockscreen. Само че разработчика не може до го пусне на пазара, защото Microsoft не са пуснали конкретното API за приложението публично.
Иначе опцията да си управляваш музиката от лок скриина е много по-адекватна от колкото сега с бутоните за звука да "викаш" падащото меню за да си спреш или превърташ. А още по-неудобното е, че седи само 2 секунди преди пак да се скрие.
0 x

Потребителски аватар

emkaemka

Мнениеот emkaemka » 05 апр 2015, 19:00

Не съм запозната с това приложение. Сигурно трябва да си сменя регионалните настройки, защото не го виждам в Store.

И да, доста досадно е това, че music pane-то се скрива бързо. Докато се координираш, вече се е скрило. :P Не са го доизмислили нещо.
0 x

Потребителски аватар

vanci1990
Регистриран: 15 окт 2013, 14:46
Моят WP е: Lumia1520 950Dual
WP версия: 10
Контакти:

Мнениеот vanci1990 » 05 апр 2015, 20:16

За мен по - добро от Lock MiX няма по - добро ;).
0 x
И ние с мойта гордост ще паднем покосени от смърта. И ние с нея ще намериме покоя в мократа прегръдка на майката земя. Но не сетили какво е да кацне на рамото ти любовта. Пропуснали я по нехайност или нарочно задълбани в житейската си мъдрост.

Потребителски аватар

vanci1990
Контакти:

Мнениеот vanci1990 » 06 апр 2015, 08:13

Аз функции за сега не съм купувал, защото тези които ги ползвам са безплатни, но е в пъти по - добро от това на Microsoft ;).
0 x
И ние с мойта гордост ще паднем покосени от смърта. И ние с нея ще намериме покоя в мократа прегръдка на майката земя. Но не сетили какво е да кацне на рамото ти любовта. Пропуснали я по нехайност или нарочно задълбани в житейската си мъдрост.

Потребителски аватар

emkaemka

Мнениеот emkaemka » 06 апр 2015, 08:58

Аз сега гледам програмите, които ми изкарва в Store .. нъцки :1F601-Laugh: Изкарват ми много и ненужна информация за сметка на точно това, което ми трябва :1F601-Laugh: Иска отделно да синхронизира за време - че защо, аз нали вече си имам MSN Weather, да вземе информацията от там, защо наново да се хабят ресурси :1F601-Laugh: Синхронизацията му с фейсбук е да ти изкарва всички събития, на които си поканен.. да, ама не тези, които си приел :1F601-Laugh: Не е лесно да се пишат приложения. Не е само да се въвеждат наизустени кодове, ами трябва и да се помисли.. затова почти не тегля. :1F61C-Kidding:
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 661

Мнениеот FourTonMantis » 06 апр 2015, 09:31

Иска отделно да синхронизира за време - че защо, аз нали вече си имам MSN Weather, да вземе информацията от там, защо наново да се хабят ресурси
Хубаво е и човек да има малко представа за това, което критикува, което очевидно не е твоя случай.
В момента технически не съществува начин да вземеш информацията от MSN Weather или което и да е друго приложение, без то изрично да е направено да си я записва в споделения Storage.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

vanci1990
Контакти:

Мнениеот vanci1990 » 06 апр 2015, 10:08

Аз сега гледам програмите, които ми изкарва в Store .. нъцки :1F601-Laugh: Изкарват ми много и ненужна информация за сметка на точно това, което ми трябва :1F601-Laugh: Иска отделно да синхронизира за време - че защо, аз нали вече си имам MSN Weather, да вземе информацията от там, защо наново да се хабят ресурси :1F601-Laugh: Синхронизацията му с фейсбук е да ти изкарва всички събития, на които си поканен.. да, ама не тези, които си приел :1F601-Laugh: Не е лесно да се пишат приложения. Не е само да се въвеждат наизустени кодове, ами трябва и да се помисли.. затова почти не тегля. :1F61C-Kidding:
Не мога да разбера какво ти пречи че ще взема само информацията? Да ти кажа му е в пъти по - точна ппрогнозата за времето от приложението на Microsoft. Отделно хаби почти никакви ресурси. И да наистина не е лесно да се пишат приложения. Затова аз не пиша а тегля :D.
0 x

Потребителски аватар

bulgaria8
Регистриран: 10 сеп 2013, 17:10
Моят WP е: Lumia 520
x 15

Мнениеот bulgaria8 » 06 апр 2015, 11:11

Аз преди използвах едно приложение Awesome lock,бях го хванал безплатно, но го махнах понеже много точеше батерията. Иначе имаше хубави опции, бях си добавил rss канал за спортни новини, прогнозата за времето беше акуратна, изкарваше ФБ известия, и много други...
0 x
"MOST PEOPLE ARE SO UNGRATEFUL TO BE ALIVE. BUT NOT YOU. NOT ANYMORE"

Върни се в “Windows Phone Приложения”