Интересно приложение за Lockscreen

Потребителски аватар

emkaemka
Регистриран: 21 юли 2013, 12:02
Моят WP е: Nokia Lumia 930
WP версия: 8.1

Re: Интересно приложение за Lockscreen

Мнениеот emkaemka » 28 апр 2015, 10:35

Идеята ми беше да обобщя картинката с приложенията глобално. :)
Моля да не се приемат лично коментарите ми, защото не са насочени към някой с цел да бъде засегнат, изобщо нямам време за такива неща, или пък желание да го правя :)

Идеята ми беше като цяло, че някои приложения биха могли да се направят така, че да използват максимално разумно/ефективно ресурсите на телефона, без да се налага да се внася допълнително информация от друго място, ако вече е налична от някакво друго приложение. Моля не се обиждайте, уважаеми господа. :) Лично на мен ми допада много MSN weather, може би не ми харесва само, че плочката не може да бъде голяма и да показва само температурата в момента, но не е болка за умиране. В крайна сметка всеки има свободен избор да използва това приложение, което му харесва, както и право да си формира каквото и да е мнение, пък и пишем във форума не за да се поучаваме взаимно, а за да споделим мнения/гледни точки и да ги съпоставим с нашите собствени. Поне аз за това пиша, де.

Приятен и ползотворен ден! :)
0 x

Потребителски аватар

vanci1990
Регистриран: 15 окт 2013, 14:46
Моят WP е: Lumia1520 950Dual
WP версия: 10
Контакти:

Мнениеот vanci1990 » 29 апр 2015, 02:44

Моля да не се приемат лично коментарите ми, защото не са насочени към някой с цел да бъде засегнат, изобщо нямам време за такива неща, или пък желание да го правя :)

Идеята ми беше като цяло, че някои приложения биха могли да се направят така, че да използват максимално разумно/ефективно ресурсите на телефона, без да се налага да се внася допълнително информация от друго място, ако вече е налична от някакво друго приложение. Моля не се обиждайте, уважаеми господа. :) Лично на мен ми допада много MSN weather, може би не ми харесва само, че плочката не може да бъде голяма и да показва само температурата в момента, но не е болка за умиране. В крайна сметка всеки има свободен избор да използва това приложение, което му харесва, както и право да си формира каквото и да е мнение, пък и пишем във форума не за да се поучаваме взаимно, а за да споделим мнения/гледни точки и да ги съпоставим с нашите собствени. Поне аз за това пиша, де.

Чек как плочката на MSN Weather не може да е голяма, съвсем голяма си е, както и дава всякаква информация, вече за лок скрийна не знам каква информация дава, ама не бих го оставил него, Lock Mix ми е съвсем точно, време и друга информация ;).
0 x
И ние с мойта гордост ще паднем покосени от смърта. И ние с нея ще намериме покоя в мократа прегръдка на майката земя. Но не сетили какво е да кацне на рамото ти любовта. Пропуснали я по нехайност или нарочно задълбани в житейската си мъдрост.

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 29 апр 2015, 09:09

Проблема е, че критично-поучителният ти тон към начина на реализацията на приложенията не е подкрепен с никаква техническа компетенция. На фона на тези факти говориш пренебрежително за разработчиците, което не е много адекватно.
Разбирам, че много от потребителите сме изнервени от ниското качество на доста от приложенията в Store-а (аз също), в сравнение с например тези за iPhone, но си давам сметка, че пазарния дял на Windows Phone на тоя етап много трудно може да създаде достатъчно конкурентна среда за приложенията.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Върни се в “Windows Phone Приложения”