Ъпдейти на приложения [обща тема]

Потребителски аватар

hglr123
Регистриран: 31 авг 2015, 10:22
Моят WP е: 950XL/DS
WP версия: 10
x 515

Re: Ъпдейти на приложения [обща тема]

Мнениеот hglr123 » 01 апр 2016, 12:18

Най-сетне получих ъпдейт на пощата на PC-то, версия 17.6769.40721.0. Надявах се на подобрения, понеже четох, че значително били подобрили начина на показване на HTML. Уви, нищо ново под слънцето. С gmail акаунт освен, че продължава да зарежда картинките супер бавно, както преди, сега има и ново 20 - при всяко отваряне на съобщение ми показва грешка "We're sorry, we couldn't complete the download. Please try again later.". Later обаче става същото. Това е при положение, че в настройките е отбелязано "Always download full message and Internet images", което се очаква да означава, че целите съобщения трябва да се изтеглят още при получаване, а не при преглед. Изтрих акаунта, рестартирах PC-то и го добавих наново - същата боза. На телефон не мога да пробвам, защото вече нямам такъв, но предполагам и там ще е същата история. За мен меките са пълни леваци, щом след 100 ъпдейта още не могат една поща да закърпят :1F620-Angry:
Бих казал че, проблемът е при теб.
Никакъв проблем с нито един акаунт, нито със gmail или който и да е друг. Отварят се имейлите светкавично, никакво забавяне или грешки.
На телефона същата работа.
0 x

Потребителски аватар

hglr123
Регистриран: 31 авг 2015, 10:22
Моят WP е: 950XL/DS
x 515

Мнениеот hglr123 » 01 апр 2016, 12:22

Бих те посъветвал да си провериш Интернет провайдър-а като една от стъпките за решаването на проблемите ти.
:)
0 x

Потребителски аватар

vmd701
Регистриран: 27 авг 2014, 14:36
WP версия: 8.1
x 108

Мнениеот vmd701 » 01 апр 2016, 12:47

Най-сетне получих ъпдейт на пощата на PC-то, версия 17.6769.40721.0. Надявах се на подобрения, понеже четох, че значително били подобрили начина на показване на HTML. Уви, нищо ново под слънцето. С gmail акаунт освен, че продължава да зарежда картинките супер бавно, както преди, сега има и ново 20 - при всяко отваряне на съобщение ми показва грешка "We're sorry, we couldn't complete the download. Please try again later.". Later обаче става същото. Това е при положение, че в настройките е отбелязано "Always download full message and Internet images", което се очаква да означава, че целите съобщения трябва да се изтеглят още при получаване, а не при преглед. Изтрих акаунта, рестартирах PC-то и го добавих наново - същата боза. На телефон не мога да пробвам, защото вече нямам такъв, но предполагам и там ще е същата история. За мен меките са пълни леваци, щом след 100 ъпдейта още не могат една поща да закърпят :1F620-Angry:
Никакъв проблем с нито един акаунт, нито със gmail или който и да е друг. Отварят се имейлите светкавично, никакво забавяне или грешки.
Става дума за съвсем стандартна поща в gmail с достъп през IMAP през няколко различни WiFi точки и мобилна мрежа. В интерес на истината, проблемът не се проявява при всички съобщения, а само при някои. Най-много с мейловете от една система за bug tracking, която ползваме в работата. Точно тях винаги ги зарежда по сума време, като картинките не са външни изображения и са по няколко КБ. М/у другото, при препращане на въпросните съобщения към hotmail акаунта, прави абсолютно същото. Е, нито един друг клиент няма проблем с тези мейлове (Thunderbird, K9-mail, MailDroid и още няколко, които съм пробвал на андроид), само на меките са им трудни. Проблемът съществува още от wp 8.1 и очевидно е наследен и в win 10.
0 x

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 01 апр 2016, 13:11

Става дума за съвсем стандартна поща в gmail с достъп през IMAP през няколко различни WiFi точки и мобилна мрежа. В интерес на истината, проблемът не се проявява при всички съобщения, а само при някои. Най-много с мейловете от една система за bug tracking, която ползваме в работата. Точно тях винаги ги зарежда по сума време, като картинките не са външни изображения и са по няколко КБ. М/у другото, при препращане на въпросните съобщения към hotmail акаунта, прави абсолютно същото. Е, нито един друг клиент няма проблем с тези мейлове (Thunderbird, K9-mail, MailDroid и още няколко, които съм пробвал на андроид), само на меките са им трудни. Проблемът съществува още от wp 8.1 и очевидно е наследен и в win 10.
Пращай им обратна връзка.
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

vmd701
Регистриран: 27 авг 2014, 14:36
x 108

Мнениеот vmd701 » 01 апр 2016, 13:29

Пращал съм, както и много други са го правили вече. Потърсете в гугъл "windows phone slow mail attachments" и вижте колко дискусии има по темата, някои са от преди доста време, не съм само аз с този проблем.
1 x

Потребителски аватар

zdr1
Регистриран: 02 дек 2012, 17:04
Моят WP е: LUMIA 640 XL
x 27
Контакти:

Мнениеот zdr1 » 01 апр 2016, 13:57

Да попитам ъпдейта за камерара / HDR / само за определени модели ли е?
Мисля че всичко ми се е ъпдейтнало освем камерата.
При мен това е последно камера - 2016,128,141,0
640 Xl има ли шанс да получи ъпдейт?
0 x

Потребителски аватар

nana_nana90
Регистриран: 20 окт 2015, 12:03
Моят WP е: Lumia 535,650
x 71

Мнениеот nana_nana90 » 01 апр 2016, 14:29

Да попитам ъпдейта за камерара / HDR / само за определени модели ли е?
Мисля че всичко ми се е ъпдейтнало освем камерата.
При мен това е последно камера - 2016,128,141,0
640 Xl има ли шанс да получи ъпдейт?
И,аз съм 2016.128.141.0 и чакам ъпдейт на нея и хора :smiley:
0 x

Потребителски аватар

mmg
Регистриран: 06 юли 2014, 16:22
Моят WP е: Lumia 925
x 70

Мнениеот mmg » 01 апр 2016, 15:21

При мен камерата е 2016.325.11.0 и определено НЕ съм доволен.
За да фокусира трябва да докосна дисплея или да изчакам малко. Преди не беше така. Преди отварях приложението, натисках бутона за снимка и то фокусираше и снимаше.
1 x

Потребителски аватар

petur
Регистриран: 29 фев 2016, 22:51
Моят WP е: 650RS/640 /535 /520
x 13

Мнениеот petur » 01 апр 2016, 21:18

Стария ми телефон 535 ми дойде на гости сега го разцъквам камерата е с последната версия няма HDR има авто фокос но не показва точката.А аз по 10 пъти на ден проверявам няма и няма на 640 и двата са с 164
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 563
Контакти:

Мнениеот Gerg » 02 апр 2016, 10:03

Kaldata 1.3.5.0 излезе днес
-подобрения в интерфейса и стабилността
-оправени бъгове
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Върни се в “Windows Phone Приложения”