Приложение Карти, ъпдейти и т.н.

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
WP версия: 10
x 485

Re: Приложение Карти, ъпдейти и т.н.

Мнениеот vavilon » 24 авг 2016, 20:03

Градски транспорт в момента се цифровизира, за това все още го няма в навигациите. :)
0 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 563
Контакти:

Мнениеот Gerg » 24 авг 2016, 20:55

Градски транспорт в момента се цифровизира, за това все още го няма в навигациите. :)
Какво ще рече, че се цифровизира? :)
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

ssstttsss
Регистриран: 22 юни 2014, 16:21
Моят WP е: 820, 950, 950XL
WP версия: 8.1
x 54

Мнениеот ssstttsss » 24 авг 2016, 21:12

И става все по-добро!!! Не обременявам никого с това приложение, но съм го пробвал в доста страни.
Недостатъци: закъснение от 10-на метра при навигация за пешеходци; закъснение от 3 до 5м. при навигация с кола; все още не показва трафик при навигация.
Предимства: намира всичко, което съм му задал (заведения, бензиностанции, хотели и т.н.); отлични предложени маршрути; отлични предложени маршрути за неплатени пътища зад граница; много добър навигиращ глас, който на време те предупреждава, кога да завиеш или престроиш; ясен интерфейс с информация за всичко, което те интересува.
п.с. Here започна да избледнява пред Карти. :)
Страхотно!!! Само дет не знае новите пътища и кво ли не още...
0 x
Луд фен на Лудогорец и WAZE

Потребителски аватар

735
Регистриран: 24 авг 2016, 21:06

Мнениеот 735 » 24 авг 2016, 21:34

Мина някакъв ъпдейт на картите. Околовръстното на Монтана се появи, но северната тангента още не е цялата ...
Не се занимавайте с нещо което е винаги поне със 6 месеца назад с новостите по пътя.
Ползвайте WAZE и ще разберете какво е да сте в час с нещата.
И какво е да си в час с нещата?
Waze app won’t be updated until number of Windows phone users increases
By Brad Stephenson
Jul 8, 2016 at 12:19 am
Fans of the Windows 10 Waze app are in for some disappointment as it appears the app’s developers have no plans to update it in the immediate future.

On MSFT reader, Mateus, reached out to the Waze team via their official Twitter account and was told that the small number of users on the Windows phone platform really didn’t justify the costs of app development at this point in time.

While this is bad news for loyal users, it is worth noting that the developers haven’t shut the door on updating in the future and that when or if the Windows phone version of the Waze app gains more users, they will support it once more.
Спряна е поддръжката.

От няколко месеца се преместих в София и доста често се налага да ползвам навигацията. С Here Maps всичко беше ОК, лесен достъп дори когато е на стойка, излизат ти предположения цъкаш и си ти. Жената ти обяснва.. ляво, дясно, 100, 200 метра.. :) С Карти трябва да цъкнеш 18хиляди пъти на миниатюрните им поленца. Когато съм на БГ локализация няма гласова навигация, често пойнтера забива и трябва да цъкна да ме локализира за да си влезне в "пътя".

От другите единствено Sygic бива, даже платената версия е доста добра, но не ми се рискува да платя за нещо, което след някой друг месец може да последва съдбата на Waze..
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
x 485

Мнениеот vavilon » 25 авг 2016, 08:50

Какво ще рече, че се цифровизира? :)
Ще рече, че в момента информацията е аналогова (радиосигнали), поне преди време така се оправдаваха от СКГТ. Скоро не съм се интересувал, но вече може да са преминали в цифровият свят. :)
1 x
435 ex

Потребителски аватар

ssstttsss
x 54

Мнениеот ssstttsss » 25 авг 2016, 13:37

Мина някакъв ъпдейт на картите. Околовръстното на Монтана се появи, но северната тангента още не е цялата ...
Не се занимавайте с нещо което е винаги поне със 6 месеца назад с новостите по пътя.
By Brad Stephenson
Fans of the Windows 10 Waze app are in for some disappointment as it appears the app’s developers have no plans to update it in the immediate future.

On MSFT reader, Mateus, reached out to the Waze team via their official Twitter account and was told that the small number of users on the Windows phone platform really didn’t justify the costs of app development at this point in time.

While this is bad news for loyal users, it is worth noting that the developers haven’t shut the door on updating in the future and that when or if the Windows phone version of the Waze app gains more users, they will support it once more.
Спряна е поддръжката.

От няколко месеца се преместих в София и доста често се налага да ползвам навигацията. С Here Maps всичко беше ОК, лесен достъп дори когато е на стойка, излизат ти предположения цъкаш и си ти. Жената ти обяснва.. ляво, дясно, 100, 200 метра.. :) С Карти трябва да цъкнеш 18хиляди пъти на миниатюрните им поленца. Когато съм на БГ локализация няма гласова навигация, често пойнтера забива и трябва да цъкна да ме локализира за да си влезне в "пътя".

От другите единствено Sygic бива, даже платената версия е доста добра, но не ми се рискува да платя за нещо, което след някой друг месец може да последва съдбата на Waze..
Е като си в София как се оправяш с Maps като не знае за ремонтите и затворените булеварди :)
И пак питам, за чий ми е нещо което работи с инфо от преди от 6 месеца до ... и аз не знам. Даже за ремонтите изобщо и не разбира , че ги е имало. Много харесвах Maps. Ама на десетия път като ме вкара в София в запушени улици почнах по-малко да се замислям дали няма решение... За трафика ... изобщо няма и да отварям тема.
А за ъпдейтите... Няма да има ъпдейти на потребителския интерфейс и нови функции разбира се. Все ми е тая. Нали Картите са възможно на--актуалните. :) Имал съм случай в който затворен булевард е отбелязван буквално час след затварянето му. А да не говорим и аз колко промени съм правил по картите...
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
x 485

Мнениеот vavilon » 25 авг 2016, 13:59

By Brad Stephenson

Спряна е поддръжката.

Е като си в София как се оправяш с Maps като не знае за ремонтите и затворените булеварди :)
И пак питам, за чий ми е нещо което работи с инфо от преди от 6 месеца до ... и аз не знам. Даже за ремонтите изобщо и не разбира , че ги е имало. Много харесвах Maps. Ама на десетия път като ме вкара в София в запушени улици почнах по-малко да се замислям дали няма решение... За трафика ... изобщо няма и да отварям тема.
А за ъпдейтите... Няма да има ъпдейти на потребителския интерфейс и нови функции разбира се. Все ми е тая. Нали Картите са възможно на--актуалните. :) Имал съм случай в който затворен булевард е отбелязван буквално час след затварянето му. А да не говорим и аз колко промени съм правил по картите...
Защо не си направиш тема за Waze? ;) Ако нещо не разбираш от въпроса ми ще ти обясня!
2 x
435 ex

Потребителски аватар

ssstttsss
x 54

Мнениеот ssstttsss » 25 авг 2016, 14:16

Нарочно пиша тук, надявам се наистина да направят Maps добър. Ама леко се съмнявам вече. Повярвай ми... на момента се връщам към Maps ако му вградят идеята за "докладите". И редакцията на картите от нас потребителите ...
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
vavilon
x 485

Мнениеот vavilon » 25 авг 2016, 15:23

Нарочно пиша тук, надявам се наистина да направят Maps добър. Ама леко се съмнявам вече. Повярвай ми... на момента се връщам към Maps ако му вградят идеята за "докладите". И редакцията на картите от нас потребителите ...
Разбирам те, напълно! :tongueout: Но все пак, излишно товарим темата. :)
0 x
435 ex

Потребителски аватар

izhelev
Регистриран: 01 авг 2015, 06:59
Моят WP е: Lumia 735--> 950
x 3

Мнениеот izhelev » 29 авг 2016, 13:26

Здравейте,

Приложението карти ми харесва, има си и глас, открива и зададен адрес. Имам питане обаче как става задаването на обект към Предпочитани. Това с "Намери си автомобила" го разбрах как работи, може да се сложи и снимка, ама това за предпочитани не разбирам как става. С последен официален ъпдейт на Windows 10 мобиле съм.
0 x

Върни се в “Windows Phone Приложения”