Качествени слушалки

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1137
Контакти:

Re: Качествени слушалки

Мнениеот wpa » 24 мар 2016, 23:45

Колкото и качествени да са едни слушалки си остават слушалки. Предпочитам да слушам музика по класическия начин, а слушалки имам някакви там, колкото да има нещо ако ми се наложи в движение. Аз лично не бих дал повече от 50 лв за слушалки, но за друга техника бил дал и хиляди.
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

lucas22
Регистриран: 16 ное 2015, 12:15
Моят WP е: Lumia 640, Lumia 735
x 3

Мнениеот lucas22 » 25 мар 2016, 00:05

Ето го моето предложение за бюджетни слушалки. http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-100- ... ser+200+ii
За цена под 100 лева по мое мнение мисля, че няма по-добро нещо на пазара.
0 x

Потребителски аватар

Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Мнениеот Peter Radev » 25 мар 2016, 07:02

И аз не съм съгласен с изказването на Горан, но всеки има право на мнение.
Иначе Лукас, цената на твоите са над 100 лв и не съм имал възможност да ги пробвам. За под 100 лв, кос порта про са добри, според мен са по добри от ХД 200 и ХД 205.
0 x

Потребителски аватар

smartboy
Регистриран: 11 апр 2015, 15:47
Моят WP е: Lumia 930 with Denim
WP версия: 8.1

Мнениеот smartboy » 05 апр 2016, 20:34

Най-накрая си купих въпросните слушалки http://www.telenor.bg/bg/private/device ... kia-wh-510 ! Наистина работят отлично на Nokia Lumia 930.
След десет дневно чакане в София ми ги доставиха. Проблема беше, че ги нямат на склад. Има ли ги в няколко магазина в София, които кои знае къде се намират?! А и това да обикалям София за едни слушалки щеше да бъде чиста утрепия. В крайна сметка от Теленор излязоха коректни и точни и направиха чудеса да ги намерят в мрежата си и да ми ги доставят в удобен за мен магазин. Тук заслужават благодарност.
Специални благодарности на колегата @detector, който ме посъветва какви слушалки да си взема.
В магазина на Теленор служителя ми даде да пробвам и едни слушалки на SONY Experya, с който също се получи добър резултат. Пропуснах да го питам за марката и модела на слушалките, но това ще го коригирам в скоро време.
0 x

Потребителски аватар

dbn_g
Регистриран: 17 яну 2015, 14:49
Моят WP е: Nokia Lumia 930
x 5

Re: RE: Re: Качествени слушалки

Мнениеот dbn_g » 06 апр 2016, 17:18

Най-накрая си купих въпросните слушалки http://www.telenor.bg/bg/private/device ... kia-wh-510 ! Наистина работят отлично на Nokia Lumia 930.
След десет дневно чакане в София ми ги доставиха. Проблема беше, че ги нямат на склад. Има ли ги в няколко магазина в София, които кои знае къде се намират?! А и това да обикалям София за едни слушалки щеше да бъде чиста утрепия. В крайна сметка от Теленор излязоха коректни и точни и направиха чудеса да ги намерят в мрежата си и да ми ги доставят в удобен за мен магазин. Тук заслужават благодарност.
Специални благодарности на колегата @detector, който ме посъветва какви слушалки да си взема.
В магазина на Теленор служителя ми даде да пробвам и едни слушалки на SONY Experya, с който също се получи добър резултат. Пропуснах да го питам за марката и модела на слушалките, но това ще го коригирам в скоро време.
Имам ги същите и едни други на сони, не съм очарован от силата на звука и това как стоят в ушите. Ползвам си тия на сони, които стоят по-добре в ушите ми и звукът е една идея по-силен. Разлика в качеството на звука между двата модела не намирам.

П.п. Излъгах, има разлика в качеството на звука в полза на нокиа.
0 x

Потребителски аватар

smartboy

Мнениеот smartboy » 07 апр 2016, 19:15

Здравейте!
Разговарях със служителя от Теленор относно кой са слушалките на SONY и той ми каза, че това са слушалки на Z 3 серия. Лично аз в магазина на Теленор тези слушалки ги включих в телефона си Nokia Lumia 930 и те работеха. Наистина са по фини от тези на нокиа който купих. Но на Нокиа слушалките като възпроизвеждане на звук/музика наистина са по добри, по добре възпроизвеждат честотната лента, но са по "груби". Кабела е лентов, широк и някак си заемат повече място и по се натрапват. С една дума не са дискретни и незабележими. Ще си купя и тези на SONY Z 3 серия и ще си ги менкам в зависимост от обстановката.
Предлагам модераторите да преименуват темата на "Качествени слушалки които работят на дадени марки телефони и модели."
0 x

Потребителски аватар

smartboy

Мнениеот smartboy » 15 апр 2016, 16:41

Здравейте!
Купих си и въпросните слушалки на Sony Xperia Z3, който са с номер MH750. Наистина свирят и работят добре. При направено сравнение с тези Nokia WH-510 установих, че слушалките на Нокиа вадят малко по добър и чист звук. Единствения недостатък на слушалките на Нокиа е това, че са направени от плосък кабел и това ги прави малко по "груби" . Слушалките на Сони са направени с кръгъл кабел, който е по тънък и това ги прави малко по "финни".
И на двете марки слушалките са управляеми. С едно натискане се включва повикването. С две натискания се отива напред в честотите на станциите на радиото, а с три натискания се връща назад в честотите на станциите на радиото.
Ще си ги менкам в зависимост от ситуацията.
Благодаря ви!
0 x

Потребителски аватар

notte_boy
Регистриран: 19 окт 2016, 20:21

Мнениеот notte_boy » 19 окт 2016, 20:37

Взех си такива https://www.olx.bg/ad/sony-mdr-xb950bt- ... 6kwzC.html , убиец са. Не са 50 лв ... ама то няма как. Докато не усетиш разликата , не разбираш, че цената има значение.
0 x

Потребителски аватар

Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Мнениеот Peter Radev » 19 окт 2016, 20:48

Взех си такива https://www.olx.bg/ad/sony-mdr-xb950bt- ... 6kwzC.html , убиец са. Не са 50 лв ... ама то няма как. Докато не усетиш разликата , не разбираш, че цената има значение.
Нещо реклама на обявата ли си правим? Въобще имаш ли телефон с уиндоус?
0 x

Потребителски аватар

breackk
Регистриран: 01 сеп 2015, 11:41
Моят WP е: Nokia lumia 1520
x 7

Мнениеот breackk » 25 мар 2017, 20:51

Момчета, с 950хл съм. Въпросчето е нашите телефони поддържат ли безжични блутут слушалки? Ако може да ме ориентирате към нещо непретенциозно. Трябват ми за трениране, да не ми се пречкат жици.
0 x

Върни се в “Аксесоари и зарядни устройства”