Microsoft Band

Потребителски аватар

Автор на темата
ViktorKitov
Регистриран: 11 яну 2015, 01:09
Моят WP е: Lumia 735
WP версия: 8.1

Microsoft Band

Мнениеот ViktorKitov » 26 апр 2015, 19:38

Здравейте,

Наскоро се сдобих с гривната на Microsoft и реших да драсна два, три реда, ако някой го интересува. Питайте в темата, не ми се пише роман за устройството.

Важни забележки:

1. Може да се купи само в САЩ и Великобритания
2. Не поддържа кирилица
0 x

Потребителски аватар

nlkl
Регистриран: 28 юли 2014, 15:20
Моят WP е: Nokia 625 :)

Re: Microsoft Band

Мнениеот nlkl » 29 апр 2015, 15:40

Привет, и аз май съм се ориентирал към закупуването на такова у-во, но искам да те попитам какви са ти личните наблюдения към момента. Много се колебая между такъв device или Fitbit. Гледах много видеа в тубата на двете у-ва и не мога да преценя :)

Според много от потребителите на Fitbit, то той разполагал с най-голям брой статистики и данни, но за сметка на това Band-a предоставя информация като пропуснати/съобщения/etc.

Също така искам да те попитам за какъв период от време горе-долу пристигна и от къде се сдоби с нея(online магазин или) :)
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
ViktorKitov

Мнениеот ViktorKitov » 04 май 2015, 02:45

Взеха ми я от САЩ, засега се намира доста трудно за съжаление.

Като цяло съм доволен, ако не беше пустата кирилица.

За статистика, лично мен ме удовлетворява. Крачки, тичане, каране на колело и т.н. са доста точни (Добавиха и автоматично засичане на съня наскоро). GPS-ът е добра опция и работи много добре както в града така и извън него. Наистина не се сещам нещо което да ми липсва особено.

Инфото за пропуснати съобщения и т.н е готино, но както казах липсвата на кирилица съсипва идеята. Например един SMS "Здрасти" на български излиза като "8:z0 b09oo" или нещо подобно. Вече писах на MS, не ми казаха кога ще поддържат кирилица. Забравих да кажа, че има Facebook и Twitter, които са ОК.
0 x

Потребителски аватар

nlkl
Регистриран: 28 юли 2014, 15:20
Моят WP е: Nokia 625 :)

Мнениеот nlkl » 11 май 2015, 14:20

Супер! И аз съм се засилил да си поръчам такова чудо. Благодаря много за споделеният опит с у-вото.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
ViktorKitov

Мнениеот ViktorKitov » 13 май 2015, 00:24

Моля, успех с поръчката.
0 x

Върни се в “Аксесоари и зарядни устройства”