Проблем със синхронизацията на Lumia 650 и Garmin Vivosmart HR

Потребителски аватар

Автор на темата
emomanov
Регистриран: 19 май 2016, 12:08
Моят WP е: Lumiq 650
WP версия: 10

Проблем със синхронизацията на Lumia 650 и Garmin Vivosmart HR

Мнениеот emomanov » 23 окт 2016, 13:08

Здравейте. Нуждая се от помощта ви. Ситуацията е следната: Закупих Garmin Vivosmart HR, изтеглих Garmin Connect от магазина и го инсталирах. Свързах устройствата чрез BT и всичко заработи нормално с изключение на входящите повиквания. Когато някой ми звъни на Garmin-a излиза просто номер и отдолу задраскан говорител. Не ми позволява никаква активност и не мога да използвам функцията. Свързах го на мой приятел с Android телефон и всичко беше наред. Това доказва, че трябва да се направи нещо в Lumia-та. Навсякъде съм позволил синхронизацията между двете устройства(или поне така мисля), но няма резултат. Моля помогнете! Ще бъда безкрайно благодарен. :tongueout:
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 661

Re: Проблем със синхронизацията на Lumia 650 и Garmin Vivosmart HR

Мнениеот FourTonMantis » 23 окт 2016, 17:48

Толкова си може приложението на garmin за Windows 10 Mobile. Всъщност това е от малкото тракери, които изобщо поддържат вибрация при входящо повикване с Windows 10 Mobile.

Sent from my iPhone using Tapatalk
1 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

Автор на темата
emomanov

Мнениеот emomanov » 23 окт 2016, 21:24

Благодаря за информацията, приятелю. Аз все още си мисля, че има начин да заработи всичко, но още не съм го открил. Звучи ми много глупаво Windows и Garmin да не мога да накарат тези две устройства да се синхронизират....
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
x 661

Мнениеот FourTonMantis » 23 окт 2016, 23:38

Оо провери тогава fitbit колко работят с Windows. А fitbit приложението Microsoft даже го слагат фабрично на някои модели.

Sent from my iPhone using Tapatalk
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

ivdenev
Регистриран: 08 авг 2016, 21:40
Моят WP е: Lumia 650
x 4

Мнениеот ivdenev » 24 окт 2016, 00:09

Пробва ли: Настройки/Система/Телефон: Маршрутизиране на аудиото/bluetooth устройство, ако е свързано?
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
emomanov

Мнениеот emomanov » 24 окт 2016, 09:19

Пробва ли: Настройки/Система/Телефон: Маршрутизиране на аудиото/bluetooth устройство, ако е свързано?
И това пробвах. Направи ми впечатление, че когато приложението ме попита дали желая да позволя да използва ИД на контактите ми, съобщения и т.н., като избера "позволи" приложението се изключва само. Но въпреки това всичко остава позволено и пак не иска да работи. Побърквам се, когато някоя "джаджа" се ебава с мен!
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
x 661

Мнениеот FourTonMantis » 24 окт 2016, 09:30

Преди няколко месеца ползвах за малко един Garmin Vivosmart (най-стария вариант без HR) и приложението им беше чудовищно бъгаво - отне ми поне 20 опита и не знам колко рестарта на устройствата само за да успея да ги сдвоя и синхронизирам. Приложението за телефона се изключваше, забиваше... Случваше се да изгубят връзката помежду си и да не искат да я възстановят докато не рестартирам телефона... Въобще главоболие след главоболие. Затова не се учудвам, че и при теб има такива спонтанни изключвания на приложението и прочее. Съжалявам, че не мога да помогна и вероятно само те разочаровам повече и повече, но аз лично след като се мъчих 2 месеца просто разкарах Garmin-а и се зарекох повече да не дам пари за нещо правено от тях. Свързвах се няколко пъти със съпорта им но те общо взето не успяха да ме посъветват нищо освен да сменя гаранционно устройството или да го unpair-на и pair-на наново. Последното пробвал ли си го, може пък да има положителен ефект?
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
emomanov

Мнениеот emomanov » 25 окт 2016, 12:50

Преди няколко месеца ползвах за малко един Garmin Vivosmart (най-стария вариант без HR) и приложението им беше чудовищно бъгаво - отне ми поне 20 опита и не знам колко рестарта на устройствата само за да успея да ги сдвоя и синхронизирам. Приложението за телефона се изключваше, забиваше... Случваше се да изгубят връзката помежду си и да не искат да я възстановят докато не рестартирам телефона... Въобще главоболие след главоболие. Затова не се учудвам, че и при теб има такива спонтанни изключвания на приложението и прочее. Съжалявам, че не мога да помогна и вероятно само те разочаровам повече и повече, но аз лично след като се мъчих 2 месеца просто разкарах Garmin-а и се зарекох повече да не дам пари за нещо правено от тях. Свързвах се няколко пъти със съпорта им но те общо взето не успяха да ме посъветват нищо освен да сменя гаранционно устройството или да го unpair-на и pair-на наново. Последното пробвал ли си го, може пък да има положителен ефект?

Пробвах, да. Да ти кажа честно започвам вече да се чувствам щастливец, че само известията не работят като слушам какви други аномалии създават.
0 x

Върни се в “Аксесоари и зарядни устройства”