Какви аксесоари за вашите WP ползвате?

Потребителски аватар

Автор на темата
xpuls
Регистриран: 18 яну 2012, 19:08
Моят WP е: HTC 7 Mozart

Какви аксесоари за вашите WP ползвате?

Мнениеот xpuls » 29 яну 2012, 19:56

Понеже доста често сменявам калъфчетата, с които ползвам моя HTC Mozart, реших да направя тази тема. Вие по какъв начин защитавате вашите телефони?
Аз досега съм сменил по хронологичен ред: силиконов ТПУ калъф, перфо калъф, xtreme guard /invisible shield, ама по-евтини вариант/, неопреново калъфче, оригинално кожено за Mozart с лента за издърпване на телефона.
Най-дълго се задържах с перфо-то и сега съм с него, много удобно е и защитава телефона добре в комплект със скрийн протектор. Ползвал съм два вида протектори - кристално прозрачни, който изобщо не се забелязват върху дисплея, но по тях остават много отпечатъци и матирани - с такива не личат никакви следи от пръсти или замърсяване, но правят изгледа на екрана леко зърнест.
Xtreme guard full body протектора е изключително удобен, предпазва целия телефон и е много здрав, не се драска изобщо. За съжаление Моцарт-а е с много заоблени форми и след около 2 месеца ползване започна по ъглите да събира прах и го отлепих.
Това е петфо-то, с което съм:

Изображение

Изображение
0 x
HTC Mozart Nextgen+ 3.3 ROM

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
WP версия: 8.1
x 27
Контакти:

Re: Какви аксесоари за вашите WP ползвате?

Мнениеот File_Submit » 29 яну 2012, 20:44

До сега никакво предпазно средство не съм ползвал. Разглеждам за invisible shield и чета мнения дали наистина предпазва.

иначе handsfree-то нон стоп! :D
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
xpuls

Мнениеот xpuls » 29 яну 2012, 20:51

Предпазва със сигурност от надраскване и от изплъзване :) При изпускане, ако корпуса на телефона е пластмасов също ще намали щетите, но при htc и сплавта от която са направени по-скоро не. В ebay xtreme guard излиза около 15 лв, което си е без пари, обаче кофти се лепи - целия телефон се мокри за да може да се напасне както трябва фолиото.
0 x

Потребителски аватар

xn3k
Регистриран: 30 дек 2011, 13:40
Моят WP е: Никакъв
x 1

Мнениеот xn3k » 29 яну 2012, 22:27

Не използвам никаква защита, защото не понасям разните му там "презервативи" :lol: Голям маниак съм на красивият дизайн и обичам винаги да виждам устройството си в пълният му блясък. Телефона винаги е в някоя ръка и не го прибирам никога в джоб на дънки, защото се пълни с прах и мъхове, а и обичам винаги да имам допир до него! :P
0 x
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

MetroUI
Регистриран: 23 яну 2012, 21:25
Моят WP е: Nokia Lumia 920

Мнениеот MetroUI » 30 яну 2012, 00:17

Използвам обикновено кожено калъфче с издърпваща се лента. Година и половина вече някъде не ме е предавала. Лошото, е че вече се разхлаби доста, особено лятото. Тогава навеждайки телефона надолу се изхлузва от него директно. Така се случи инцидента с първото и единствено за сега фаталическо падане на тела ми. Най-удобно ми е като цяло. Други защитни мерки не взимам. Като горния пич и аз мразя презервативи от всички естества на дейността ;) :D :D :D

Взел съм си и едни яки слушалчици, тъй като си ползвам смартчето и за мп3 плеър. Това е в общи линии.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
xpuls

Мнениеот xpuls » 09 фев 2012, 22:21

Знам, че не сте фенове на подобни предпазни средства, но очаквам мнение за това калъфче, понеже си го поръчах. Харесва ли ви? :mrgreen:

Изображение

Изображение

Изображение
Използвам обикновено кожено калъфче с издърпваща се лента. Година и половина вече някъде не ме е предавала. Лошото, е че вече се разхлаби доста, особено лятото
Точно такъв тип кожено с лента за издърпване има по магазините ни и то оригинално на htc 22.90 е цената, доста ниска е при положение че същите в ebay са по 30-35 usd. Аз си взех и го изтърпях 2 дни, не ми е удобно и не мога да свикна с него. Ей го:

Изображение

Изображение
0 x

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 09 фев 2012, 22:39

Ооо, първото е брутално!!
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
xpuls

Мнениеот xpuls » 09 фев 2012, 22:40

Зле ли ?! :o
0 x

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 09 фев 2012, 22:42

Зле ли ?! :o
Не, не, много ме кефи!! може ли линк към сайта, от който го поръча?
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
xpuls

Мнениеот xpuls » 09 фев 2012, 22:50

Опа, май имаме нов бутон отговор с метро визия :D

http://www.case-mate.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.case-mate.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Предимно за iphone са предложенията има кво да се види - това се казва ТАНК :)
http://www.case-mate.co.uk/iphone-4-4s-tank-cases.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ето това е за теб http://www.case-mate.com//HTC-Radar-Cas ... -Cases.asp" onclick="window.open(this.href);return false;, от us сайта е, имай предвид, че са самостоятелни и поддържат различни наличности. От американския ми казаха, че за Моцарт нямат нищо, а иначе има 3 различни модела показани.
Виж и в ebay, там има много- повечето не са нищо особено, но има и такива, които си заслужават.
0 x

Върни се в “Аксесоари и зарядни устройства”