Какви аксесоари за вашите WP ползвате?

Потребителски аватар

Krissttiin
Регистриран: 25 авг 2012, 21:59

Re: Какви аксесоари за вашите WP ползвате?

Мнениеот Krissttiin » 09 апр 2013, 22:07

Притежателите на Лумия 800 ползвате ли протектор за екарана?Можете ли да ми предложите някакви калъфи от всякакъв род за Лумия 800?
0 x

Потребителски аватар

MIRANOVA
Регистриран: 05 юни 2014, 23:06
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
WP версия: 10
x 47

Мнениеот MIRANOVA » 23 юли 2014, 00:05

Аз ползвам този калъф-гръб
Изображение

и скрийнпротектор, обаче не се залепва по краищата защото екрана е извит. Много тъпо седи :D Ще взема да му сложа от някоя друга Мумия ако намеря, малко по-малък. Но за сега ще си седи с този, 5лв. дадох xD, пък и действа против уроки.
0 x
Знам за съществуването на Андроид и изборът ми на телефон с Windows е напълно съзнателен.

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 23 юли 2014, 09:01

Аз ползвам такова нещо:
http://www.goheadcase.com/Piano-Keys-De ... iano-m.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Много съм доволен, не се драска.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

ivo777
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2013, 15:34
Моят WP е: Microsoft Lumia 650
x 156
Контакти:

Мнениеот ivo777 » 16 авг 2014, 17:57

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Fresh-C ... 2333046aac" onclick="window.open(this.href);return false;

Чрез колега от форума поръчах един такъв жълтуряк,чакаме го в края на месеца-началото на следващия да пристигне,ще споделя впечатления :1F616-Blushing:
0 x
http://symbian-modders.bulgarianforum.net/

Потребителски аватар

d_t_g
Регистриран: 21 мар 2014, 10:17
Моят WP е: Nokia Lumia 920
WP версия: 8.1

Мнениеот d_t_g » 22 авг 2014, 16:16

Здравейте. Идеята за използването на умен часовник започна да ми се струва много интересна и от няколко дни чета в интернет за тях - ревюта, спецификации и т.н., за да се запозная по-добре с техните функции, възможности и предназначение. От това, което гледах до сега (Sony Smart Watch 2, LG G Watch, Gear 2 Neo и Pebble) мисля че само Рebble е съвместим с WP. Знаете ли за други модели умни часовници, които да са съвместими с WP? Интересува ме и дали някой от вас използва такава "джаджа" и какво е мнението му за тях. Днес докато търсих информация за часовници съвместими с WP видях информация и за Microsoft Surface watch, който може би ще бъде представен до края на тази година.
0 x

Потребителски аватар

ivo777
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2013, 15:34
Моят WP е: Microsoft Lumia 650
x 156
Контакти:

Мнениеот ivo777 » 27 авг 2014, 17:43

Днес ми пристигна калъфа от горния пост,убийствен е,просто не мога да употребя други думи.
Милиони благодарности на бат Румен от форума,Господ здраве да му дава!
0 x
http://symbian-modders.bulgarianforum.net/

Потребителски аватар

ValDenev
Регистриран: 26 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Xiaomi MI5
WP версия: 6
x 11

Мнениеот ValDenev » 27 авг 2014, 17:58

Ползвам този калъф http://www.nillkin.com/english/proshow. ... 561&page=2" onclick="window.open(this.href);return false; черен
0 x
Xiaomi MI5
MacBook Pro 13 Retina
iPad mini 3

Потребителски аватар

stunevs
Регистриран: 19 юни 2014, 11:17
Моят WP е: htc 8x

Мнениеот stunevs » 27 авг 2014, 19:00

Здрасти.
Аз съм с този калъф.
http://www.melkco.com/scripts/main/view ... -WP8X.html" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Мнениеот File_Submit » 27 авг 2014, 19:07

оригиналното Nokia CC-1043 Red за 19лв от ибей https://www.youtube.com/watch?v=kClUDmTmmMk" onclick="window.open(this.href);return false;
но го ползвам само като карам колело/фитнес/сноуборд
0 x

Потребителски аватар

rumo
Регистриран: 04 юли 2013, 10:04
Моят WP е: Nokia 830

Мнениеот rumo » 01 сеп 2014, 17:08

Днес ми пристигна калъфа от горния пост,убийствен е,просто не мога да употребя други думи.
Милиони благодарности на бат Румен от форума,Господ здраве да му дава!
Meрси за пожеланията! Радвам се че ти е харесал и със здраве да си го позваш.
Здравейте. Идеята за използването на умен часовник започна да ми се струва много интересна и от няколко дни чета в интернет за тях - ревюта, спецификации и т.н., за да се запозная по-добре с техните функции, възможности и предназначение. От това, което гледах до сега (Sony Smart Watch 2, LG G Watch, Gear 2 Neo и Pebble) мисля че само Рebble е съвместим с WP. Знаете ли за други модели умни часовници, които да са съвместими с WP? Интересува ме и дали някой от вас използва такава "джаджа" и какво е мнението му за тях. Днес докато търсих информация за часовници съвместими с WP видях информация и за Microsoft Surface watch, който може би ще бъде представен до края на тази година.
Нито един от тези не е съвместим с Wp8. И поради тази пречина все по-рядко си купувам Wp телефон. Щото като си взема примерно Нокия и от "умния" часовник става на един обикновен прост часовник.
От 5 месеца ползвам Pebble. И понеже часовниците също както телефоните са ми хоби съм сменил доста такива, но от както взех Pebble- ги разпродадох всичките и повече конвенционален часовник не.
Конвенционалните са хубави, стилни, красиви, но с повечето от тях освен да видиш колко е часа за друго не стават. Даже при някои от тяха като се стъмни и часа не можеш да видиш

Предимствата на pebble пред този на Samung Gear1( когато аз го избирах беше излезнал само Gear1, и Sony, който за мен е смного грозен дизайн) са:

1 Самсунг Gear работи само с техни модели и то от високия клас Sgs4, Note 3...
2 Много по-издръжливата батерия. Самсунга трябва да се зарежда всяка вечер, а пибъл-а кара oт 5-7 дена с по 10-20 приети нотификации на ден.
3 Pebble е водоустойчив, Gear не
4 Pebble мисля е единсвения, който работи и с андроид и епъл телефони. Говорим за хубав часовник , а не някой "китаец"
5 Доста богат наборот 3-d парти приложения в маркета им, в google play и в Ios магазина.
6 Можеш да си напрвиш собствени Watch Faces" или това е как да ти изглежда часовника и какво да показва - час, времето, сигнал на WiFi/ 3G мрежата, заряд на батерията и пр.
7 Не на последно място е и доста по-евтин- нов е 150$, a Gear-a по това време беше около 300$

За функциалността, ако не си се запознал на цяло и нещо те интересува, питай.

Edit: Ще трябва да се коригирам, сега като отворих Wp market са се появили някакви неофициални приложения за Pebble, koето е някакъв пробив все пак, но за нормално ползване мисля, че все още няма да става.
0 x
My WP devices: Lumia 800; Samsung Omnia 7; Htc 8X (x4); Samsung Ativ S; Lumia 920; Lumia 925 (x2)
Now Note 3 > Sony Z2 > SGS 5 > Nexus 5>Lumia 920> Moto G> Xiaomi Mi3> Mi4> Oneplus One> Nokia 830

Върни се в “Аксесоари и зарядни устройства”