контактите към компютър и обратно в телефона как?

Потребителски аватар

Tracker
Регистриран: 23 фев 2015, 10:30
Моят WP е: Lumia 535DS > 950DS
WP версия: 10
x 12

Re: контактите към компютър и обратно в телефона как?

Мнениеот Tracker » 12 фев 2018, 09:07

Има опция телефона да изпраща sms ако не отговориш на повикване, може от там да трупа sms. Най сигурен начин да не праща sms е да промениш номера към мобилният оператор.
0 x

Потребителски аватар

lubomirh
Регистриран: 21 ное 2013, 19:12
Моят WP е: NokiaL920/1020/1520
x 15

Мнениеот lubomirh » 12 фев 2018, 17:55

Днес опитах да експортна .csv файл с контактите от outlook.live.com/people и да ги сейфна на РС-то, но не се получава - излиза ми съобщение, че има проблем. В Outlook ли е проблема? Идеи как мога да сваля контактите?
Има приложение в магазина, аз навремето го ползвах за бекъп на контактите. Напиши Contacts backup в търсачката на магазина и трябва да ти излезе приложение, инсталираш го на телефона ползваш го и после ако не ти трябва го махаш. Аз така направих. От поне 2 години не мога и аз да си експортна контактите от Аутлука. Преди това тази функция работеше но после не знам какво се получи и вече не работи. Пробвах различни компютри и браузери и не мога да намеря решение на проблема.
0 x

Потребителски аватар

llazarof
Регистриран: 01 ное 2017, 12:47
Моят WP е: Microsoft Lumia640XL
x 4

Мнениеот llazarof » 03 мар 2018, 09:04

Инсталирал съм го това приложение, но след ъпдейта до Уин 10 ми се ресторнаха само смс-ите, контактите си останаха празни.
Минаха доста часове докато ми се появят контактите в Хора. От начало не ми приемаше акаунта, като това беше само са контактите. С Onedrive всичко се беше синхронизирало.
Както и да, вече всичко е ок.
0 x
Microsoft Lumia 640 XL DS

Върни се в “Windows Phone 8”