Windows Phone 8.1 - Обща тема

Потребителски аватар

eld
Регистриран: 20 яну 2015, 07:40
Моят WP е: Lumia 630 DS
WP версия: 8.1
x 32

Re: Windows Phone 8.1 - Обща тема

Мнениеот eld » 22 юни 2016, 20:31

Аз като клиент имам право да изисквам всичко.
Ти работиш ли с клиенти?
0 x
Μαματα ςι ε εδαλο

Потребителски аватар

survivor
Регистриран: 13 май 2016, 21:43
Моят WP е: Lumia 640xl
WP версия: 10
x 14

Мнениеот survivor » 22 юни 2016, 20:37

Не знам за него,но аз определено не мисля,че клента може да е нагъл

Sent from Microsoft Lumia 640xl using mTalk
0 x

Потребителски аватар

user
Регистриран: 25 яну 2014, 13:45
Моят WP е: Lumia520
x 35

Мнениеот user » 22 юни 2016, 20:38

@survivor Не питам за developer unlock който е нужен за качване на кракнтаи приложения. Питах за interop unlock който отваря заключения по подразбиране пълен достъп до всичко в телефона (както Administrator на компютъра) и дава възможност за инсталиране на приложения, които го изискват. Понеже според FTM е лошо за обикновените потребители. Та не разбрах по какъв точно начин е лошо, или спрямо кой или какво да си interopна моят телефон.
Ти работиш ли с клиенти?
Да.
Последна промяна от user на 22 юни 2016, 20:45, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1137
Контакти:

Re: Windows Phone 8.1 - Обща темай

Мнениеот wpa » 22 юни 2016, 20:43

Кой ти каза,че е мъртав?
Напротив жив е и се развива супер предвид и новия фейсбук ,месинджър и т.н,оптимизираните игри и всичко ново и готино.
Но когато някой те обвини,че си му откраднал пари,защото видиш ли си си качил дърт релиз на игра,то няма как да не му отговориш.

Това е Windows 10 за телефони, не е Windows Phone
И да, откраднал си му пари .Никой не е длъжен да ти дава нещо безплатно. Имаш избор да си ползваш каквото ти е угодно, но не си прав в случая.
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

survivor
Регистриран: 13 май 2016, 21:43
Моят WP е: Lumia 640xl
x 14

Мнениеот survivor » 22 юни 2016, 20:53

Не ми се спори повече,но всеки има право да използва телефона си както му харесва,а който не го кефи да се оплаче на арменския поп.
Ще си крада ,щом ос позволява,ако не ме кефи развитието и ще е сменя и така. За мен спора е приключен.

0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 22 юни 2016, 21:22

Сериозно ли трябва за петнайсти път да обяснявам защо Андроид може да си позволи пиратство и безплатни приложения?
Вие се бъзикате вече :P
Ето отново обяснението ми защо Андроид е ок и печели дори и с пиратстване:
В Андроид (изтърках се вече да обяснявам) има достатъчно много потребители, че да може тези проекти да се издържат от реклами. Пример Angry Birds за Android е безплатна с реклами, за Windows е платена. Причината е точно това - потребителите на Windows са твърде малко за да генерират смислен трафик от реклами и няма икономическа обоснованост да се прави играта безплатна с реклами. Андроид потребителите по-често гледат да изкярят безплатно но пък са много и могат да гледат и търпят реклами и по този начин рекламодателите да платят вместо тях.
Всичко зависи от това - кой от какво печели. Apple и Microsoft печелят от устройства и услуги, Google печелят от рекламодатели и колкото по-голяма аудитория - по-успешен им е бизнеса, но тъй или иначе Андроид потребителите са едни рекламогледачи. Аз самия като такъв - колкото и да се опитвам да се спася от рекламите - все пак някои приложения просто нямат опция за премахването им чрез заплащане.
1 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

eld
x 32

Мнениеот eld » 22 юни 2016, 21:33

Ти работиш ли с клиенти?
Да.
И смяташ, че винаги са прави? За справка примерно може да напишеш в google 10 начина да вбесиш графичен дизайнер ;)
0 x
Μαματα ςι ε εδαλο

Потребителски аватар

user
x 35

Мнениеот user » 22 юни 2016, 23:30

Това е забавно обаче не се припознах с клиента.
0 x

Потребителски аватар

user
x 35

Мнениеот user » 23 юни 2016, 00:13

Сериозно ли трябва за петнайсти път да обяснявам защо Андроид може да си позволи пиратство и безплатни приложения?
Вие се бъзикате вече :P
Ето отново обяснението ми защо Андроид е ок и печели дори и с пиратстване:
В Андроид (изтърках се вече да обяснявам) има достатъчно много потребители, че да може тези проекти да се издържат от реклами. Пример Angry Birds за Android е безплатна с реклами, за Windows е платена. Причината е точно това - потребителите на Windows са твърде малко за да генерират смислен трафик от реклами и няма икономическа обоснованост да се прави играта безплатна с реклами. Андроид потребителите по-често гледат да изкярят безплатно но пък са много и могат да гледат и търпят реклами и по този начин рекламодателите да платят вместо тях.
Всичко зависи от това - кой от какво печели. Apple и Microsoft печелят от устройства и услуги, Google печелят от рекламодатели и колкото по-голяма аудитория - по-успешен им е бизнеса, но тъй или иначе Андроид потребителите са едни рекламогледачи. Аз самия като такъв - колкото и да се опитвам да се спася от рекламите - все пак някои приложения просто нямат опция за премахването им чрез заплащане.
Пълно е с приложения с реклами и спамове колкото щеш в магазина на Windows Phone. На Андроида поне може да се блокират, така че реклами гледа този който, не иска да ги спре. При WP и да искам не мога да спра скапаните реклами.
0 x

Потребителски аватар

eld
x 32

Мнениеот eld » 23 юни 2016, 06:14

Това е забавно обаче не се припознах с клиента.
Това са клиенти, чувстващи че имат право да изискват всичко ;)
0 x
Μαματα ςι ε εδαλο

Върни се в “Windows Phone 8”