Проблем с Microsoft акаунт

Потребителски аватар

Автор на темата
batetoo2
Регистриран: 17 апр 2014, 15:34
Моят WP е: Nokia Lumia 625
WP версия: 8

Проблем с Microsoft акаунт

Мнениеот batetoo2 » 13 авг 2014, 21:46

Телефонът е Nokia Lumia 625. Не мога да свалям приложения от маркета, изписва ми да си сменя паролата на акаунта от компютър, а после да я променя и на телефона, но на телефона няма такава опция за смяна на паролата - прилагам и снимка. Дори си смених и паролата. Какъв може да му е проблема и има ли начин да се оправи без да нулирам телефона? Опитвам се да изтрия акаунта от телефона, но мога само да го синхронизирам.
wp_ss_20140722_0001.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x

Потребителски аватар

memo
Регистриран: 08 ное 2012, 01:09
Моят WP е: Ativ S
WP версия: 8.1

Re: Проблем с Microsoft акаунт

Мнениеот memo » 13 авг 2014, 22:15

1- Go to setting your date and time uncheck set automatically
2- Set your time and date and time zone manually
http://forums.wpcentral.com/ask-questio ... 003-a.html" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
batetoo2
Регистриран: 17 апр 2014, 15:34
Моят WP е: Nokia Lumia 625
WP версия: 8

Мнениеот batetoo2 » 13 авг 2014, 22:24

Изобщо не съм забелязал, че датата и часа ми са били грешни. Това явно е станало когато телефона беше изключен, но съм го направил да се актуализира сам, интересно, защо не се е сверил. Все пак благодаря, оправи се.
0 x

Потребителски аватар

Jumong
Регистриран: 22 юни 2014, 13:22
Моят WP е: Лумия 930

Мнениеот Jumong » 08 май 2017, 13:03

Здравейте, имам проблем с профила си в Майкрософт. Взех служебен телефон, чиято парола на акаунта не знам. Имам нужда да използвам вайбър, но когато вляза в "Магазина" ми изписва грешка 805а8011 и след като проверих се оказа, че освен липса на памет, другият проблем е акаунтът, чиято парола не знам. Не ми се иска да преинсталирам. Има ли друг вариант да се сдобия с вайбър? Благодаря предварително ; )
0 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 08 май 2017, 13:51

Здравейте, имам проблем с профила си в Майкрософт. Взех служебен телефон, чиято парола на акаунта не знам. Имам нужда да използвам вайбър, но когато вляза в "Магазина" ми изписва грешка 805а8011 и след като проверих се оказа, че освен липса на памет, другият проблем е акаунтът, чиято парола не знам. Не ми се иска да преинсталирам. Има ли друг вариант да се сдобия с вайбър? Благодаря предварително ; )
Не няма друг вариант освен фактори ресет или връщане в начални настройки,правене на твой профил в Майкрософт и въвеждането му и чак тогава можеш да теглиш програми.
1 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Върни се в “Windows Phone 8”