Дразнещ проблем с Messenger

Потребителски аватар

Автор на темата
supersgotin
Регистриран: 20 юни 2015, 16:04
WP версия: 8.1

Дразнещ проблем с Messenger

Мнениеот supersgotin » 25 юни 2015, 00:57

Бях си сложил win10 , но си върнах 8.1 с recovery tool-a... Инсталирах там ъпдейти и всичко и тамън да вляза да пиша в месинджър ... Не ми показва кой е онлайн от приятелите ми .. Т.е празен бял фон .. Мога само и единствено да видя съобщенията ,но не и да видя кои е онлайн и не мога да пиша на другите ако не съм общувал с тях скоро .. Някой да имам подобен проблем? Win8.1 denim update ми е и ми се струва най-стабилен . Става въпрос за Лумия 625
0 x

Потребителски аватар

weltmeister
Регистриран: 10 сеп 2012, 16:45
Моят WP е: 730
WP версия: 10
x 19

Re: Дразнещ проблем с Messenger

Мнениеот weltmeister » 25 юни 2015, 07:39

Деинсталирай месинджера и после пак го инстални, може да стане.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
supersgotin

Мнениеот supersgotin » 25 юни 2015, 09:23

Пробвах няколко пъти с преинстал но не стана..
0 x

Потребителски аватар

Emcku
Регистриран: 02 яну 2015, 16:45
Моят WP е: ...
x 128

Мнениеот Emcku » 25 юни 2015, 13:20

Пробвай, след като го махнеш да провериш дали си е направил някаква папка из паметите. Вътрешна или карта, която и да е, ако има папка там все стои нещо (помни настройки, конфигурации и пр.) може те да връщат проблема. Освен това изчисти кеша, временни файлове и пр. Чак след това инсталирай пак месинджъра и кажи как е.
0 x
LG Nexus 5x / Nokia 222
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята.

Потребителски аватар

Автор на темата
supersgotin

Мнениеот supersgotin » 25 юни 2015, 14:26

Махнах кеша с една програма , пак същото . Проверих с програмата Files , но не намерих никакви файлове .. като ми се изтегли месинджъра пише "recovering data"
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
supersgotin

Мнениеот supersgotin » 26 юни 2015, 17:17

Вече почвам да си мисля , че е от най-новият ъпдейт на програмата ... пробвах с ресет на телефона - няма резултат , пробвах пак да реинстална софтуера с recovery tool-а - без резултат ....
0 x

Потребителски аватар

doktora76
Регистриран: 09 яну 2015, 22:58
Моят WP е: NOKIA LUMIA 930
x 2

Мнениеот doktora76 » 01 юли 2015, 08:21

Здравейте и от мен. От известно време при мен се наблюдава следния проблем с месинджъра: Известията и тем подобни, всичко си ми работи как си трябва но забелязах, че когато си пиша с жена ми, а ние си комуникираме доста през месинджъра помни само 20 съобщения. Тоест имам много по-стари, които се виждат като дръпна нагоре но от средата на юни някъде всяко ново съобщение трие 21-вото и остават винаги 20. Просто не се виждат на месинджъра, а като влезна през компютъра в съобщения, всичко си е ок, виждат се всичките. Странна работа, някой има ли идея от какво може да е това? Все едно ми е отрязан месинджъра на две половини от средата на миналия месец.
0 x
NOKIA LUMIA 930

Потребителски аватар

doktora76
Регистриран: 09 яну 2015, 22:58
Моят WP е: NOKIA LUMIA 930
x 2

Мнениеот doktora76 » 04 юли 2015, 11:42

Проблема се оправи при мен. Преди 2 дни плочката на месинджъра потъмня и не беше активна около половин час, ъпдейти направи някви яки и след това се оправи и проблемите също.
0 x
NOKIA LUMIA 930

Потребителски аватар

LOVECAT9411
Регистриран: 04 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Nokia Lumia 925, 735
x 7
Контакти:

Мнениеот LOVECAT9411 » 04 юли 2015, 19:34

Здравейте и от мен. От известно време при мен се наблюдава следния проблем с месинджъра: Известията и тем подобни, всичко си ми работи как си трябва но забелязах, че когато си пиша с жена ми, а ние си комуникираме доста през месинджъра помни само 20 съобщения. Тоест имам много по-стари, които се виждат като дръпна нагоре но от средата на юни някъде всяко ново съобщение трие 21-вото и остават винаги 20. Просто не се виждат на месинджъра, а като влезна през компютъра в съобщения, всичко си е ок, виждат се всичките. Странна работа, някой има ли идея от какво може да е това? Все едно ми е отрязан месинджъра на две половини от средата на миналия месец.
С последната версия на месинджъра съм и нямам такъв проблем давам нагоре и по старите съобщения изчаквам отгоре докато зареди с сините точки става за около 1 секунда въртях чата по 2 месеца назад с хора който си пиша всеки ден демек хиляди съобщения. При теб може да се получава при прекалено бавен интернет, но трябва да пък е тотално бавен то дори при 2G сигнал ми зарежда мен вярно доста по-бавно но зарежда. Може да пробваш да си излезеш от акаунта и пак да влезнеш.
0 x

Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 925
Nokia N95-8GB

Потребителски аватар

skipper
Регистриран: 10 ное 2013, 20:02

Мнениеот skipper » 04 юли 2015, 21:01

Бях си сложил win10 , но си върнах 8.1 с recovery tool-a... Инсталирах там ъпдейти и всичко и тамън да вляза да пиша в месинджър ... Не ми показва кой е онлайн от приятелите ми .. Т.е празен бял фон .. Мога само и единствено да видя съобщенията ,но не и да видя кои е онлайн и не мога да пиша на другите ако не съм общувал с тях скоро .. Някой да имам подобен проблем? Win8.1 denim update ми е и ми се струва най-стабилен . Става въпрос за Лумия 625
Малко тъпо предположение, но като дадеш на Active и като натиснеш трите точки после Chat какво ти излиза ? Ако ти пише turn on chat значи просто си бил офлайн и за това не са ти излизали контактите.
0 x
HTC HD2 -> HTC Mozart -> Samsung Omnia W -> HTC 8s -> Nokia 1020 -> Microsoft 640 DS

Върни се в “Windows Phone 8”