Загряване на телефона

Потребителски аватар

Автор на темата
jsivkov
Регистриран: 16 авг 2013, 21:28
Моят WP е: HTC 8x
WP версия: 8

Загряване на телефона

Мнениеот jsivkov » 16 авг 2013, 22:21

Здравейте от вчера съм собственик на HTC 8x и съм доволен засега, като все още свиквам с операционната система.
Инсталирах разни неща по телефона заедно с някоя и игричка за губене на време, но ми направи лошо впечатление, че 15 мин. игра на Махджонк доведе до много сериозно загряване на долната задна част на телефона и искам да попитам дали е нормално и толкова ли е натоварващ един Махджонк, ами ако тръгна да играя нещо от рода на N.O.V.A какво ще трябва да става с термоизолирани ръкавици ли ще трябва ползвам.
0 x

Потребителски аватар

ProstoAZ
Регистриран: 29 май 2013, 10:13
Моят WP е: Lumia 920

Re: Загряване на телефона

Мнениеот ProstoAZ » 17 авг 2013, 22:59

По-скоро термоизолиращи :)
Майтапя се. Загряването при игри или други по-сериозни натоварвания е нормално. Все пак телефоните нямат охлаждане и някак как да не почнат да парят. Когато не грее постоянно, а само когато се товари, това си е нещо нормално. Все пак повечето игри използват много ресурси, дисплея грее също.
Нормално е.
0 x

Потребителски аватар

Suspend
Регистриран: 20 юли 2013, 22:04
Моят WP е: Nokia Lumia 820

Re: Загряване на телефона

Мнениеот Suspend » 18 авг 2013, 16:19

Преди имах HTC HD2 с качен WP 7.8 и при включена навигация направо не се пипаше, но още си работи без проблем, само дето сега съм му качил Андроид. Имайки предвид колко загряваше той и все още нищо му няма, не мисля че трябва да се притесняваш от загряването. Новата ми Lumia 820 също загрява при повечко натоварване, но не чак колкото HD2-ката.
0 x
Different day, same shit!

Върни се в “HTC 8X”