Новини

Потребителски аватар

aserrr
Модератор
Модератор
Регистриран: 21 авг 2014, 22:01
Моят WP е: 830
WP версия: 10
x 297

Re: Новини

Мнениеот aserrr » 08 мар 2015, 11:02

Ами така си е . Реалностите са такива. Колкото и да им е неприятно на някои хора Самсунг винаги ще са една крачка след Ейпъл. Ще чакат първо Ейпъл да направи крачка напред, за да я копират после. Осем години е било така и ще си продължи сигурно още толкова поне. Затова се кефя на Майкрософт ,че не копират никого ами се мъчат да направят нещо различно. Рано или късно хората ще го оценят.
Като ти гледам постовете се "кефиш" най-много на епъл, дори си доста "лют" фен ама нейсе.
Така е брат. Правилно си забелязал. Явно подробно ми четеш постовете. ;) Ползвам iOS вече пет години и съм фен .......ама не лют. :) Само , че преди година се влюбих и във Windows Phone и от тогава съм лют фен и на него. Само не разбрах на теб кое ти пречи да съм фен на две ОС ?
0 x
iPhone 7
Nokia Lumia 830

Потребителски аватар

elLoco
Регистриран: 27 дек 2014, 01:34
Моят WP е: L 630 D
WP версия: 8.1

Мнениеот elLoco » 08 мар 2015, 11:06

Относно чуденките, как някой харесвал еди-какво си, има една ужасно точна приказка - "За всеки влак си има пътници, дори и за товарния".
Относно другите "новини", във Фейсбук групата вече има почти точни попадения и те се свеждат до единственото обяснение - маркетинг и то не стандартен, мухлясал и хванал паяжина, а истински, съвременен и работещ Маркетинг на мълвата. Медиите и хората по цял свят, говорят за Ундоус и Уиндоус телефоните и ще говорят все повече, което е и целта на този тип маркетинг. Всичко останало обаче, като краен резултат от маркетинговите усилия, неизбежно се определя от приказката за влаковете и пътниците, както и от факта, че някои са родени мазохисти, с афинитет към псевдо демокрацията в Андроид или фактическите стабилност, и престиж в Айфон.
Не можем обаче да не признаем, че маркетингът им е не по-малко резултатен, от този на Майкрософт и няма как да е иначе - гигантите работят по този начин и за това са гиганти.
0 x
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.

Потребителски аватар

Автор на темата
FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Мнениеот FourTonMantis » 08 мар 2015, 11:50

Аз също съм фен на WP и iOS, а редовно опитвам и Андроид (основно за да разгледам някакви приложения) и не мисля, че това трябва да е проблем. Информацията ми помага по-лесно да оценя плюсовете и минусите.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

Cra3y_HeLL
Регистриран: 02 мар 2015, 19:35
Моят WP е: Lumia 925
x 2

Мнениеот Cra3y_HeLL » 08 мар 2015, 15:52

Тука примерно http://www.gsmarena.com/lg_ke850_prada-1828.php" onclick="window.open(this.href);return false; .......пък и на други места друго пише. Да не говорим , че LG-то даже не е смартфон. Явно съм познал , че идваш от Андроид . Не се пали толкова това е реалността.
Ако имаш в предвид мен, ще те разочаровам много жестоко. Идвам от iOS, Android и BBOS. Имам всеки един топ модел излезнал през последните 4 години. Именно този богат опит с всички възможни машинки ми позволява да прозрявам истината и да не съм зомбиран фен. LG-то е толкова смартфон, колкото и първия iphone според думите на Джобс. По неговите думи трябва да може да възпроизвежда музика, да може да се обаждаш по него и да можеш да влизаш в интернет. И на всичкото отгоре го пуснаха преди тях. Снимки на телефона се появиха много преди да го оповестят официално. Такава е реалността. Излишно е да се спори, защото даже и LG-to не е първия тъч телефон, просто предложиха по-малка опаковка.
0 x

Потребителски аватар

[R]evolution
Регистриран: 10 юли 2014, 22:12
Моят WP е: Nokia Lumia 925
Контакти:

Мнениеот [R]evolution » 08 мар 2015, 17:04

Пуснали са го месец преди тях, което е МНОГО МАЛКО време за да се променят плановете на компанията и да решат, че ще направят смартфон. Смартфон не се прави за месец-два. :)
0 x
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1129
Контакти:

Мнениеот wpa » 08 мар 2015, 18:08

Айде стига с тоя Айфон

Ето една хубава новина:

https://www.youtube.com/watch?v=F4iTARlIA48" onclick="window.open(this.href);return false;

"Водещия" е ужасен. Издържах видеото точно 3 секунди :1F602-Joy: :1F602-Joy:
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Потребителски аватар

bulgaria8
Регистриран: 10 сеп 2013, 17:10
Моят WP е: Lumia 520
x 15

Мнениеот bulgaria8 » 08 мар 2015, 22:26

Айде стига с тоя Айфон

Ето една хубава новина:

https://www.youtube.com/watch?v=F4iTARlIA48" onclick="window.open(this.href);return false;
Супер изглежда Операта. Май най-накрая ще се появи браузър, който ще измести IE като първи приоритет, поне за мен.
0 x
"MOST PEOPLE ARE SO UNGRATEFUL TO BE ALIVE. BUT NOT YOU. NOT ANYMORE"

Потребителски аватар

suzunski
Регистриран: 26 дек 2013, 17:31
Моят WP е: Nokia Lumia 730DS
x 26

Мнениеот suzunski » 10 мар 2015, 12:43

IE е много нестабилен браузър. Спартан ще го измести. Но Оперката не е за изпускане. Има една хубава функция за отваряне на табове в бекграунд режим. Дето много ми е полезна.

----------
Гласувайте за добавянето на swype и predictive text на БГ:
https://windowsphone.uservoice.com/foru ... ian-langua" onclick="window.open(this.href);return false;
И аз колкото и да се опитвам да замена операта с експлорера, не ми се получава. Експлорера е супер за синхронизация но ми е някак дървен. Защо от Опера не работят по тази синхронизация? Само това да го напрвят да работи и за друг браузер не ща и да чувам :)
0 x
:1F62E-Surprised: Lumia and Pebble

Потребителски аватар

suzunski
Регистриран: 26 дек 2013, 17:31
Моят WP е: Nokia Lumia 730DS
x 26

Мнениеот suzunski » 10 мар 2015, 21:02

Има такава екстра наречена Opera Link. Аз на РС-то винаги съм ползвал Опера. Но не съм ги връзвал. Но мисля, че ще стане.
До днес не ставаше, преди малко като си отворих операта ми излезе това съобщение
opera.png
Зарадвах се много, защото вече ще мога да си синхронизирам операта от работа ми и тази вкъщи а и на телефона.
Излезе ми горе в дясно иконка с user и се вписах веднага, защото имам вече такъв.
После се вписах и на лумията но нищо не става :1F611-Speechless:
След това взех лаптопа на жената, инсталирах опера и си вкарах user-а там и всъщност какво синхронизира:Отметките и Хронологията.
За какво са ми отметките като най-важното ми е speed dia заради което използвам опера от може ми 7-8 години.
Нагласил съм си около 30-на сайта на speed dial, кой в папки кой не и ми е супер подредено и удобно и като включим и бързодействието и че не натоварва компютъра, операта за мен е най-добрия браузър.
Но за сега е това няма синхронизиране на Speed Dial :1F623-Doh!:

Не казвам, че другите браузъри са лоши, всеки си има и плюсовете и минусите, на работата ползвам и chome, mozilla, iexplorer, но операта ми си е най-любимия.
Дано да направят и синхронизацията на Speed Dial.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x
:1F62E-Surprised: Lumia and Pebble

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 10 мар 2015, 23:11

Ползвам уин 8.1, опера бета на трите си компа. Моля дайте съвет как да синхронизирам всичко
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Върни се в “Лаф-два”