Изглежда погребението на Windows 10 Mobile ще бъде на 17 юни 2017 година ....

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1137
Контакти:

Re: Изглежда погребението на Windows 10 Mobile ще бъде на 17 юни 2017 година ....

Мнениеот wpa » 29 апр 2017, 05:57

Хвърлих само бегъл поглед върху глупостите тук. Само един въпрос:
- Какво е общото между Phone Revenue и разработка на софтуер?
2 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android > Nokia 5 > Nokia 6.1 Plus

Потребителски аватар

Trentatre
Регистриран: 24 юни 2014, 21:05
Моят WP е: Lumia 1020/lumia 950
x 131

Re: Изглежда погребението на Windows 10 Mobile ще бъде на 17 юни 2017 година ....

Мнениеот Trentatre » 29 апр 2017, 10:52

Където и да съм бил каквото и да съм правил само като видят уиндоус телефон и ме питат какво животно е това . А после подигравки,мислят ме за уникално тъп и прост ,че съм с тази ос,която никой не иска и това е. Пробвах да правя разговор за ос и отговора е ,ти си малоумеен ....недоразумение. .
Щом и в реалния живот познатите ти те мислят за уникално тъп и прост ...кои сме ние тук във форума че да го отричаме :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy: :1F602-Joy:
Каменчо твоето призвание е само да търпиш подигравки ....мисля че никога не си имал достъп до истински смартфон !!!
"Пробвах да правя разговор за ос и отговора е ,ти си малоумеен да се тормозиш с това недоразумение. Хайде да се чуем по месинджър,за да проведем конферентен разговор по работа и т.н. няма как с Уиндоус фон,а това е губене на пари и клиенти. "
Така написано има точния смисъл който съм вложил,но мръсен плъх като теб ,нарочно си търси плюсове когато ме обижда. Ти си като един плъх скрит в дупката си и винаги си бил такъв
Какви плюсове Камене....кви' 5 леааа ?!
Чудно ми е защо седиш тук във форума...и изобщо защо те държат админите....ама сега ми стана ясно...всеки форум има нужда от циркаджия/клоун ....!!!! Ти не се махаш те не те махат....ами честито...позицията е твоя !!! Поне си доказан такъв !!!
2 x

Потребителски аватар

enkov
Регистриран: 30 юли 2013, 12:48
Моят WP е: Xiaomi Mi4 LTE
x 146

Мнениеот enkov » 29 апр 2017, 11:36

Не знам, просто става смешна дискусията вече.

Ще си ползваме бракмите, докато можем. Това е форум за Windows Phone, аз лично не пиша в Андроид форуми, ми просто нямам работа там... (имам и Андроид устройства - таблети)

Мен лично ме кефи да извадя Xiaomi Mi4 и да кажа ето - Андроид с Windows, гледат ме като извънземен и с уважение. Никой не ми се е подигравал. За тестване на приложение - ми да ми купят служебен Андроид телефон, няма да откажа... Да, липсват ми някои приложения, дразня се че всичко е за iOS/Android, ама щом съм още с Windows Mobile, значи така съм решил. Още не съм си оправил брикнатия Yotaphone 2, и се чудя вече дали да не го хвърля в коша, 260 лв съм ги прежалил - показателно за моето отношение към Андроид... Сигурно ще опитам за последно да го дам в сервиза в Москва, защото на китайците от TinyDeal нямам вече доверие, само ме моткат.

P.S. - как си брикнах Yotaphone 2 - ми той идва с 4.4.3 и няма автоматичен ъпдейт, само с флашване. Е, сбърках стъпките, избързах след oem unlock да го загася 2 пъти и се скапа bootloader-а, ама яко... Уж Snapdragon 800 са "неубиваеми", да ама не. Е, виждате, че не се чувствам пре**ан и не ми пука, ако го оправя - оправя. Уникален телефон е иначе заради e-ink дисплея отзад, както и има всички екстри - NFC, Qi и прочие от 2014. Парите се изкарват, нервите от хейт и омраза - не се оправят.
7 x

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 29 апр 2017, 13:43

Мен лично ме кефи да извадя Xiaomi Mi4 и да кажа ето - Андроид с Windows, гледат ме като извънземен и с уважение. Никой не ми се е подигравал. Да, липсват ми някои приложения, дразня се че всичко е за iOS/Android, ама щом съм още с Windows Mobile, значи така съм решил.
И ти си прав,но твоето е различно. И мен ме гледаха с уважение когато си качвах различни ос на HTC HD2. Хората харесват можещите.
Но когато си с телефон като 930,950,950хл,те гледат сякаш си прост,че си вложил пари в нещо което няма бъдеще и с него просто не можеш да комуникираш нормално.А и външния вид на тези тухли е от преди 5г,дори на красивия 930. Да не говорим колко бавен и муден е уиндоус фон ,на по старите устроства.Аз се занимавам с мобилен софтуер от както имам смартфон,тоест 2003г. Минал съм през всяка ос,мога и работя идеално с всяка,джейлбрейкнал съм всеки попаднал ми айфон до 5s,всеки андроид който съм имал е минавал през рут и преинсталации за кеф и щото мога,всеки уиндоус фон също съм отключвал и всичко свързано с него съм правил. Познават ме и приятелите и познатите ми,че мога и се чудеха на упоритостта ми да ползвам ос с която просто не може да се провежда нормална комуникация. Затова ,едно е да имаш андроид телефон с възможност за смяна на ос и когато ти кефне да смениш ос ,друго е да притежаваш устройство което може да бъде убито в най-скоро време и да трябва веднага да извадиш едни пари за ново.
Последна промяна от KamenSidi на 29 апр 2017, 14:03, променено общо 1 път.
0 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

cerasimi
Регистриран: 03 апр 2016, 11:18
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 71

Мнениеот cerasimi » 29 апр 2017, 15:25

Тъкмо си мислих, че този няма да го срещна повече тук, но уви. Не мога да го разбера, след като въобще не му харесва нито операционна система, нито смартфони, какво прави тук, но това въобще не ми дреме. Нека да се радва, и без това никой не му обръща внимание.
3 x

Върни се в “Лаф-два”