Изглежда погребението на Windows 10 Mobile ще бъде на 17 юни 2017 година ....

Потребителски аватар

Автор на темата
mathur
Регистриран: 05 мар 2015, 15:29
Моят WP е: Nokia 930
WP версия: 10
x 51

Re: Изглежда погребението на Windows 10 Mobile ще бъде на 17 юни 2017 година ....

Мнениеот mathur » 28 апр 2017, 19:22

Това не означава, че няма да има мобилни телефони с Windows OS. Google също не произвеждат телефони.
Да...ама Андроид е ВОДЕЩ , а вин.....някъде там....На това разчита Гугъл..., а вин.....едни голи , празни приказки....
0 x

Потребителски аватар

alphabeta
Регистриран: 27 апр 2017, 17:37
Моят WP е: HTC8X , Lumia 650

Re: Изглежда погребението на Windows 10 Mobile ще бъде на 17 юни 2017 година ....

Мнениеот alphabeta » 28 апр 2017, 19:28

Водещ е, така е, като го дават без пари...
0 x

Потребителски аватар

Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 563
Контакти:

Мнениеот Gerg » 28 апр 2017, 20:18

Аз като видя човек с Windows телефон си казвам - "Този пич разбира от техника и не следва стадото!" . А аз много уважавам такива хора. ;)
4 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

KamenSidi
Регистриран: 13 окт 2016, 08:54
Моят WP е: Никакъв
x 99

Мнениеот KamenSidi » 28 апр 2017, 20:44

Бях "на косъм" да се "отърва" и аз. Не само че не съжалявам ,ами напротив. В момента само дивиденти трупам с телефона си. Знаеш, че хората с такива телефони са по-рядко срещани ,отколкото тези с последния флагмън, на която и да е марка. Наскоро, младо момиче започна работа при нас. Като видя 950-ката на жена ми, знаеш ли какво попита? " - Как работиш с Виндоус телефон, трябва да си доста умна ...". Всеки ден потребителите намаляват. Тези, които останат ще са последните мохикани, претижаващи нещо, което другите не разбират и гледат с почуда ... и любопитство. Както и да го погледнеш, ако си умен и находчив, само изгоди можеш да извлечеш от това. Теми за разговор, увлекателната история на ОС - изгряла ,живяла и залязла, феноменални снимки, наследени програми в другите телефони. Много хора ,даже не са чували за Хере Ви Го а аз мога да им говоря с часове и накрая да си тръгнат с перфектна, безплатна, офлайн навигация. Оцелелите след Виндоус фон са изстрадали ветерани, чиито истории всеки ще изслуша с уважение. Уважение, което заслужаваме заради упоритоста си и лоялноста. Успех в масовката!
Нищо друго освен съжаление за тъпата упоритост не заслужавате. Където и да съм бил каквото и да съм правил само като видят уиндоус телефон и ме питат какво животно е това и защо още го ползвам. А после подигравки,мислят ме за уникално тъп и прост ,че съм с тази ос,която никой не иска и това е. Пробвах да правя разговор за ос и отговора е ,ти си малоумеен да се тормозиш с това недоразумение. Хайде да се чуем по месинджър,за да проведем конферентен разговор по работа и т.н. няма как с Уиндоус фон,а това е губене на пари и клиенти.
Започнах работа в софтуерна компания и то да продавам продуктите им. Хората ,като ме видяха с Уиндоус фон,ми казаха да го разкарам,защото няма как да си инсталирам приложението им и ми дадоха андроид. Батериитеоря на моя телефон сега, батерията му държи два дни при непрекъснато използване на интернет при непрекъснато използване на Фейсбук и Месинджър и какво ли не още за работа и плюс това аз гледам понякога телевизия на телефона си мога и го използвам за да си проверявам пощи да изпращам имейли и всичко това за два дни батерия.
Никой не ви се кефи на 2г телефони не е добре реализиран кантиниум,с орязана функционалност и що годе прилична за годините си камера. Светът се развива и по тази причина не е нормално да стоим на едно място и да си мислим че видиш ли на ние сме големи гъзари че ползваме дърти машини без абсолютно никакво развитие.
Последна промяна от KamenSidi на 28 апр 2017, 21:03, променено общо 4 пъти.
1 x
Никога повече уиндоус фон. Докато другите се развиха,нас ни убиха!

Потребителски аватар

Gerg
x 563
Контакти:

Мнениеот Gerg » 28 апр 2017, 20:47

Аз се отървах навреме! Голям късметлия съм,защото и парите които взех за 930 ми стигнаха за телефон купен за 200,а струващ поне 350 сега втора ръка в комплекта който имам. Това е да съм с късмет,а другите да му мислят!
Аз винаги съм твърдял,че тази ос няма развитие,а то взеха,че си я убиха!
Бях "на косъм" да се "отърва" и аз. Не само че не съжалявам ,ами напротив. В момента само дивиденти трупам с телефона си. Знаеш, че хората с такива телефони са по-рядко срещани ,отколкото тези с последния флагмън, на която и да е марка. Наскоро, младо момиче започна работа при нас. Като видя 950-ката на жена ми, знаеш ли какво попита? " - Как работиш с Виндоус телефон, трябва да си доста умна ...". Всеки ден потребителите намаляват. Тези, които останат ще са последните мохикани, претижаващи нещо, което другите не разбират и гледат с почуда ... и любопитство. Както и да го погледнеш, ако си умен и находчив, само изгоди можеш да извлечеш от това. Теми за разговор, увлекателната история на ОС - изгряла ,живяла и залязла, феноменални снимки, наследени програми в другите телефони. Много хора ,даже не са чували за Хере Ви Го а аз мога да им говоря с часове и накрая да си тръгнат с перфектна, безплатна, офлайн навигация. Оцелелите след Виндоус фон са изстрадали ветерани, чиито истории всеки ще изслуша с уважение. Уважение, което заслужаваме заради упоритоста си и лоялноста. Успех в масовката!
Нищо друго освен съжаление за тъпата упоритост не заслужавате. Където и да съм бил каквото и да съм правил само като видят уиндоус телефон и ме питат какво животно е това и защо още го ползвам
Кой каквото го кефи това ще си ползва! ;)
1 x
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 28 апр 2017, 21:04

А струва ли си да погребеш едни пари,които можеш да имаш?
0 x

Потребителски аватар

Gerg
x 563
Контакти:

Мнениеот Gerg » 28 апр 2017, 21:06

Това, което получавам с 950 за мен струва повече от парите! Не ми трябват хартийки ако не мога да ги харча. :)
3 x

Потребителски аватар

KamenSidi
x 99

Мнениеот KamenSidi » 28 апр 2017, 21:08

Това, което получавам с 950 за мен струва повече от парите! Не ми трябват хартийки ако не мога да ги харча. :)
Можеш за тези пари да си купиш прекрасен смартфон и да имаш всичко нужно в 2017г
0 x

Потребителски аватар

hglr123
Регистриран: 31 авг 2015, 10:22
Моят WP е: 950XL/DS
x 513

Мнениеот hglr123 » 28 апр 2017, 21:09

Всеки си харчи парите за каквото той реши и ще си ползва каквото той прецени.
Не виждам смисъл някой да дава наклон на другия за нещо, което не е негова работа.
:)
2 x

Потребителски аватар

vavilon
Регистриран: 30 юли 2014, 12:25
Моят WP е: 720/735/950/950XL
x 485

Мнениеот vavilon » 28 апр 2017, 21:12

Що не се скриеш някъде бе? Ти нали се "Отърва", какво искаш повече? По малоумна постъпка няма накъде повече да направиш! Но знае ли човек, с твоите способности на умрял детектив и изгнилото мислене на прецакан българин от всякъде! :1F608-Devil:
2 x
Където е Windows-а, там съм и аз... :1F60E-Cool:
435 ex

Върни се в “Лаф-два”