Нова надежда...

Потребителски аватар

mimi93
Регистриран: 05 дек 2015, 11:30
x 39

Re: Нова надежда...

Мнениеот mimi93 » 12 дек 2017, 15:03

Така по ред на номерата.
1. Браузъри - Два имам инсталирани, който работят чудесно. И моля те, ползвал съм андроид и съм слагал най-различни браузъри, единствено Операта ставаше.
2. Камера - за чиий чемир ми е приложение за камера, при условие че на MS приложението достатъчно добро. Виж ако телефона ти прави скапани снимки и не могат да ти напишат читаво приложение, при мен (нас) нещата са добре.
3. Игрите за телефон (без значение за коя платформа) въобще няма да ги коментирам.
4. Всички социални приложения си ги ползвам ежедневно без проблем.
Ама на вас каквото и да ви обесняват, не го приемате. Ако беше ползвал Лумия 950/xl може би щеше да си на друго мнение... Лек ден
1. Браузъри - тук съм съгласен с теб Операта е добра, но има и доста други добри, като Делфин, Хром, Лисица и т.н. А Едж за мен е недоразумение, както беше ИЕ.
2. Камерата ми снима супер и мога да го докажа, но има камерки които са предназначени по конкретно за панорами, 360 градусови снимки и т.н. Затова споменавам.
3. Игрите ти не ги играеш, но има хора които ги играят и за тях уин ще е проблем.
4. Всички соц апове за уин са супер тромави и бавни. Това за 99% от хората е проблем. Така, че пак е предимство.
А вие какво ни обяснявате, как уин е велик, защото нищо няма ли? Аз съм ползвал 640ХЛ и ако не бяха осрали ос и най вече камерата щях да си стоя все още там. Защото както казах камерите са добри. Но вече има доста по-добри и при робота. Дори и средния клас.
Последна промяна от mimi93 на 14 дек 2017, 08:47, променено общо 1 път.
0 x

Потребителски аватар

maevmm
Регистриран: 17 апр 2014, 07:54
Моят WP е: Последно беше 930
WP версия: 10
x 77

Мнениеот maevmm » 12 дек 2017, 18:01

Всъщност каквото и да говорим - съдията е пазара. Ако наистина беше толкова добро (не казвам, че е лошо, просто явно не е конкурентно) - нямаше разликата да е такава. А имаше време, когато при покупка на 950хл получавате подарък 950 (нейде из Англия).
Ставаше дума първоначално за онзи измислен апарат, за който се събират средства. Ми решили децата да си играят на производители - няма лошо. По същия начин не вярвам и в Jolla, макар да е интересна ОС. Стигне ли се дотам единственото ново устройство да е скица в сайт за събиране на средства - пиши го бéгало. Отново казвам - не говорим за ОС сега, мерене на апове и камери, а за конкретното устройство от линка горе.

Sent from LG-G4 using TapatalkPro

1 x
„And nothing shall forestall my return“

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 12 дек 2017, 18:07

Ми ей сега ме подсети за камуниста м*ен дето каза че 80% сме били дебили, та не знам пазара ли, този ли е съдия.
И казваш че планетата ни е населена с над 60% гении, професионалисти и там прочие, Хммм!
Викаш всеки с над 150 IQ е с андроид ?
Щото аз за 5 - 6 човека знам, с над 180 са май 3 ма или 4 ма :)
Даже сериал има за Уол. О’Брайън препоръчвам да го гледаш много добро Фентази е!
0 x

Потребителски аватар

maevmm
Регистриран: 17 апр 2014, 07:54
Моят WP е: Последно беше 930
x 77

Мнениеот maevmm » 12 дек 2017, 18:31

Щом твърдиш, че съм казал това..

Наистина не знам защо не се хареса и не стана по-масова. Не е заради липсата на реклама, не е защото е по-ограничена (за ограничена ОС пример е сайдеровата), нито заради скъпи или недостъпни устройства. В пика си не мина 3½% , ако помня правилно. Ако ситуацията беше различна (примерно обратното съотношение на дяловете) може би ти щеше да извадиш същия довод. Не тръгвам с нападки, недей и ти.
Спрямо устройството горе някой вижда ли наистина надежда? Дори да се финансира и тръгне производство - какви продажби и колко наистина доволни клиенти очаквате? И най-важното като въпрос е - някой тук би ли го взел?

Sent from LG-G4 using TapatalkPro

0 x
„And nothing shall forestall my return“

Потребителски аватар

p_valchev
Регистриран: 20 сеп 2016, 18:48
x 8

Мнениеот p_valchev » 12 дек 2017, 22:31

Ти какви апове използваш ?!
Постепенно изчезват и малкото останали апове. Кратък списък на това което използвам:
1. Shazam и връзката към Spotify
2. Amazon
3. Amazon Cloud (Drive)
4. Нещо подобно CarPlay / AndroidAuto
5. Банка
6. TapaTalk - mTalk е за нищо
7. Софтуера на колата - разход на гориво, положение, документация и т.н.
8. Epson Print
9. Samsung Link
Има и още които ползвам по-рядко.
Засега Л950хл излезна предсрочно в пенсия преди половин година, след по-малко от година ползване. Благодарение на политиката на МС.
0 x

Върни се в “Лаф-два”