Нова надежда...

Потребителски аватар

Didoka
Регистриран: 30 апр 2016, 17:28
Моят WP е: Lumia 950XL
x 197

Re: Нова надежда...

Мнениеот Didoka » 11 дек 2017, 20:39

Ти какви апове използваш ?!
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
WP версия: 10
x 1126
Контакти:

Мнениеот wpa » 11 дек 2017, 20:57

:1F624-Laughing:
Има си приложения ,
нали си имаме вкъщи един Андроид, гледам го и се чудя какво да отворя.
Конкретния телефон на Трекстор няма надежда защото за 6 дни трябва да събере 450,000 евро. Изобщо тези кампании не са подходящи за телефони
0 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Потребителски аватар

cerasimi
Регистриран: 03 апр 2016, 11:18
Моят WP е: Microsoft Lumia 950
x 71

Мнениеот cerasimi » 11 дек 2017, 21:52

Не ми се вярва вече, но все още има някаква надежда.
https://www.onmsft.com/news/microsofts- ... hone-hints
0 x

Потребителски аватар

mimi93
Регистриран: 05 дек 2015, 11:30
x 39

Мнениеот mimi93 » 12 дек 2017, 09:05

Ползвам, каквито си поискам, защото има. А вие понеже няма и научихте една мантра, че каквото ви е нужно го има и че апповете били глезотия. Ама дори и МС са признали проблема с липсата на апове, ама вие не. Хайде отворете си широко очите и вижте хубаво положението. За пазарен дял няма да споменавам, той дори не съществува вече. :1F602-Joy:
Единственото хубаво нещо и полезно което остана е камерата, за да не говоря чак толкова черногледо.

P.S. Не приемайте тона, като остър и заядлив, просто такъв ми е стила на изразяване. :1F60B-Tongue:
0 x

Потребителски аватар

canyin
Регистриран: 06 окт 2015, 08:41
Моят WP е: L535,532,550,930,950
x 283

Мнениеот canyin » 12 дек 2017, 09:31

Ти така по конкретно дай за аповете моля.
Че мене много ме е яд че не мога RGB китайска лампа цвета от 950-ката да регулирам, трябва дистанционното да ползвам, а и Снапчат нямам - на физиономията рога да си слагам бах и уши....
1 x

Потребителски аватар

maevmm
Регистриран: 17 апр 2014, 07:54
Моят WP е: Последно беше 930
x 76

Мнениеот maevmm » 12 дек 2017, 10:29

Ти така по конкретно дай за аповете моля.
Че мене много ме е яд че не мога RGB китайска лампа цвета от 950-ката да регулирам, трябва дистанционното да ползвам, а и Снапчат нямам - на физиономията рога да си слагам бах и уши....
За него не мога да говоря, но за себе си ще кажа какво ползвам наистина ежедневно. Емулатори - връзвам си джойстика и си цъкам God Of War , разни ретро игрички и прочее. Ютюб приложението, стриймвам си към телевизора 1080/60 видео без грижи и борба с браузъра, Коди, е-буук рийдъра ми е по-удобен и май дотам. Реално не ползвам абсолютно нищо, без което не мога - просто съм намерил по-лесни начини тук за същите дейности. Единственото, което не успях да намеря е dslr controller, което ползвам за live view на никона, детинщините като снапчат дори не съм ги гледал какво са.

Файловия мениджър има облаци, та не ползвам специализирани приложения за двата, на които бекъп-вам. Толкова, нищо кой знае какво, но просто малки удобства.

Sent from LG-G4 using TapatalkPro

1 x
„And nothing shall forestall my return“

Потребителски аватар

Didoka
x 197

Мнениеот Didoka » 12 дек 2017, 13:32

Ползвам, каквито си поискам, защото има. А вие понеже няма и научихте една мантра, че каквото ви е нужно го има и че апповете били глезотия. Ама дори и МС са признали проблема с липсата на апове, ама вие не. Хайде отворете си широко очите и вижте хубаво положението. За пазарен дял няма да споменавам, той дори не съществува вече. :1F602-Joy:
Единственото хубаво нещо и полезно което остана е камерата, за да не говоря чак толкова черногледо.

P.S. Не приемайте тона, като остър и заядлив, просто такъв ми е стила на изразяване. :1F60B-Tongue:
Така ще кажеш! Кажи какво ползваш конкретно, защото и аз мога да кажа ползвам , каквото си поискам. Но ако не искам да играя Покемон, кво да прая... Края на света ли идва, кво ...?
Да, приложенията са малко по-функционални при Хемороид, но не изпадайте в някъв транс, моля ви...
0 x

Потребителски аватар

wpa
Модератор
Модератор
Регистриран: 15 окт 2014, 20:22
Моят WP е: Ex- Lumia 950
x 1126
Контакти:

Мнениеот wpa » 12 дек 2017, 13:37

Пак казвам, телефона /Андроид/ е до мен, но не мога да се сетя какво да отворя на него. Някои може да обичат да ровичкат постоянно, но аз не съм от тях. Тествах и Pixel 2 - бърз е, но усещането е като за най-евтиния Андроид всичко е едно и също със смешните иконки и шарените екрани. Снимки постнах в другата тема - не стават!
Като умре Мумията ще му мислим...

:1F624-Laughing:
1 x
---
Windows Freak
Lumia 920 -> Lumia 1020 -> Lumia 640 -> Lumia 950 -> Android :1F624-Laughing:

Потребителски аватар

mimi93
Регистриран: 05 дек 2015, 11:30
x 39

Мнениеот mimi93 » 12 дек 2017, 13:45

Така ще кажеш! Кажи какво ползваш конкретно, защото и аз мога да кажа ползвам , каквото си поискам. Но ако не искам да играя Покемон, кво да прая... Края на света ли идва, кво ...?
Да, приложенията са малко по-функционални при Хемороид, но не изпадайте в някъв транс, моля ви...
Има ли смисъл да ти казвам, като ти винаги отговаряш едно и също. "А света не свършва, като го нямам това и не го играя". Ако искаш да дадем примери, колко качествени браузери имате вие? Май нито един... ( Но всичко е точно) :D А аз мога да си сложа който си искам от най-добрите. Koлко аппове за камера имате? А май нямаме (Но всичко е точно). А за игри да не говорим. Искаш конкретни имена, ок имаш ги. ПЕС 18, Revolt- clasic, мисля, че няма нужда още да изреждам липси. Не съм геймър, но има ситуации, когато ти се прииска да джитнеш. При мен щше може, при вас трудно. Ама какво да говорим вие казахте, че вув фейса влизате през браузера, е много практично е. :D Дебатът тук е излишен, закостенели сте. О забравих да се представя аз съм Камен Каменарски. :1F602-Joy:
0 x

Потребителски аватар

Didoka
x 197

Мнениеот Didoka » 12 дек 2017, 14:53

Така по ред на номерата.
1. Браузъри - Два имам инсталирани, който работят чудесно. И моля те, ползвал съм андроид и съм слагал най-различни браузъри, единствено Операта ставаше.
2. Камера - за чиий чемир ми е приложение за камера, при условие че на MS приложението достатъчно добро. Виж ако телефона ти прави скапани снимки и не могат да ти напишат читаво приложение, при мен (нас) нещата са добре.
3. Игрите за телефон (без значение за коя платформа) въобще няма да ги коментирам.
4. Всички социални приложения си ги ползвам ежедневно без проблем.
Ама на вас каквото и да ви обесняват, не го приемате. Ако беше ползвал Лумия 950/xl може би щеше да си на друго мнение... Лек ден
2 x

Върни се в “Лаф-два”