Ъпдейт на HTC Windows Phone 8 S

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
WP версия: 8
x 14
Контакти:

Re: Ъпдейт на HTC Windows Phone 8 S

Мнениеот Stefan Caromov » 15 дек 2013, 13:27

Ресет на телефона, след това на чисто виж колко свободно място има ,след синхронизирането на мейла и всички настройки. Със сигурност има повече от 1 г оставаща. Временните файлове понякога не се самоизтриват, а понеже от майкрософт са решили, че ние юзърите сме идиоти и тъпанари, не разрешават достъпа на юзъра до папката temp. Затова и хората търсят начин да си хакнат файловата система, засега неуспешно за съжаление. Та по темата след като напарвиш ресет, виж от тия 4 гб памет колко аджеба ти е за програми. На картата можеш да слагаш единствено снимки, видео и музика. Тъпо, но факт.
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

Largo
Регистриран: 03 дек 2013, 23:49

Мнениеот Largo » 16 дек 2013, 20:34

рестартирам го и ми показва 55мб свободно място, а всичките ми приложения са около 100мб, к'во да направя не знам,има една папка чиято се казва ДРУГИ ей там имам 1,4 гб, но не мога да открия това...

благодаря.
0 x

Потребителски аватар

KRazpopov
Регистриран: 23 авг 2012, 23:17
Моят WP е: Nokia Lumia 920

Мнениеот KRazpopov » 16 дек 2013, 21:08

Рестарт не е същото като ресет. Ресета се извършва от settings>about>reset your phone. Това ти връща фабричните настройки на апарата и евентуално ще освободи достатъчно място за да може да ъпдейтнеш.

Само гледай първо да направиш бекъп на данните в-у телефона, преди да направиш ресет.
0 x
ИзображениеИзображение

Върни се в “HTC 8S”