Въпрос за update lumia Amber

Потребителски аватар

vanci1990
Регистриран: 15 окт 2013, 14:46
Моят WP е: Lumia1520 950Dual
WP версия: 10
Контакти:

Re: Въпрос за update lumia Amber

Мнениеот vanci1990 » 11 фев 2014, 00:26

Искам да ти кажа че Black добавя много нови неща , които ако си сложиш Amber ще ги загубиш , всъщност Black е най - новият ъпдейт за Нокия телефони с Windows Phone . Също така ъпдейтвй системните приложения за повече добавки ;).
Така е, Black е по-новия ъпдейт от Amber, и съответно подобрява стабилността на работа на телефона и операционната система. Не разбирам логиката ти. Кое точно "не те кефи"......
И може ли пък нещо да помогнем че да почне да те "кефи" , защото ъпдейта добавя толкова много екстри ...
еми на лумиа амбер имаше повече ъпдейти по нокиа-та ми ама не мога да се сета какви просто,защото не съм ползвал телефона 4 месеца заради счупен тъч :1F612-Dull: и сега ми седи блак ама не ме кефи много забелязах,че има и Subway Surfers за лумиа 820 на мен ми варви без засечки като съм отворил много неща :)
Ама точно Black дава още повече ъпдейти от Nokia , дори да си мислиш че не е така , е точно че имаш повече ъпдейти и за в бъдеще , много от приложенията трябва да ги инсталираш амо ако имаш този ъпдейт :).
0 x
И ние с мойта гордост ще паднем покосени от смърта. И ние с нея ще намериме покоя в мократа прегръдка на майката земя. Но не сетили какво е да кацне на рамото ти любовта. Пропуснали я по нехайност или нарочно задълбани в житейската си мъдрост.

Върни се в “Nokia Lumia 820”