проблем с ползването на картите в here drive+

Потребителски аватар

Автор на темата
radoevmw
Регистриран: 24 авг 2014, 02:15
Моят WP е: Nokia lumia 820
WP версия: 8

проблем с ползването на картите в here drive+

Мнениеот radoevmw » 24 авг 2014, 02:32

Здравейте преди време си бях изтеглил много карти за навигацията които успявах да ги записвам чрез приложение на sd картата. Наложи ми се обаче да си нулирам телефона поради ред други причини и това приложение изчезна от телефона. Търсих го къде ли не из форума но не мога да го намеря, защото помня че точно от тук го бях намерил. Който го знае да каже как се казва или ако може направо линк да ми даде към него ще съм му адски благодарен.
0 x

Потребителски аватар

MaCtEeeR
Регистриран: 29 юни 2014, 01:10
Моят WP е: Nokia LUMIA 1020
WP версия: 8.1
Контакти:

Re: проблем с ползването на картите в here drive+

Мнениеот MaCtEeeR » 24 авг 2014, 12:54

Здравей , ето ти приложението в магазина . http://www.windowsphone.com/bg-bg/store ... 94d54df06f" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
КиноМанияк със 3 аналогови и 1 дигитална 5.1 системa в дома си 1 100W RMS. 2 прекрасни смартфона Lumia 820 със безжично зареждане и Lumia 1020 41 MGPX PureView .

Потребителски аватар

Автор на темата
radoevmw
Регистриран: 24 авг 2014, 02:15
Моят WP е: Nokia lumia 820
WP версия: 8

Мнениеот radoevmw » 24 авг 2014, 13:14

Колега благодаря ти и тук за бързия отговор но явно пак аз не съм описал проблема си както трябва самата here drive+ я имам но като почна да си тегля карти за нея на различни държави ми се записват директно в телефона. А с това точно приложение можех да си избирам къде да ги записва (в памет тел или sd карта). То е същото като това в настройки>проверка на паметта само че това имаше падащо меню специално за картите за избор между двете памети.
0 x

Потребителски аватар

MaCtEeeR
Регистриран: 29 юни 2014, 01:10
Моят WP е: Nokia LUMIA 1020
WP версия: 8.1
Контакти:

Мнениеот MaCtEeeR » 24 авг 2014, 14:04

Колега благодаря ти и тук за бързия отговор но явно пак аз не съм описал проблема си както трябва самата here drive+ я имам но като почна да си тегля карти за нея на различни държави ми се записват директно в телефона. А с това точно приложение можех да си избирам къде да ги записва (в памет тел или sd карта). То е същото като това в настройки>проверка на паметта само че това имаше падащо меню специално за картите за избор между двете памети.
Опитай в настройки , има "Индикатор Памет" там където пише "Съхраняване на нови приложения в:" Ако ти е на "телефон" сложи "SD Карта" и пробвай да изтеглиш някоя карта и виш пак индикатора на картата дали отчита да е изтеглена на него , за това мога да се сетя сега друг начин не знам може би колегите знаят ако видят темата да споделят и те :)
0 x
КиноМанияк със 3 аналогови и 1 дигитална 5.1 системa в дома си 1 100W RMS. 2 прекрасни смартфона Lumia 820 със безжично зареждане и Lumia 1020 41 MGPX PureView .

Потребителски аватар

asen314
Регистриран: 15 дек 2013, 09:34
Моят WP е: NL1520;NL2520
WP версия: 10
x 6

Мнениеот asen314 » 24 авг 2014, 15:30

И, въпреки това, след хард ресет отново трябва да си качиш картите, пробвах да направя хард ресет със свалена СД карта, наложи се да ги качвам отново...
0 x
Фен от времето на windows mobile 6, минал през WP 7,5; 7,8; 8; 8.1; сега с WP 10 preview

Върни се в “Nokia Lumia 820”