Nokia Lumia 820

Потребителски аватар

danilson
Регистриран: 20 юни 2014, 08:21
Моят WP е: Lumia 520
WP версия: 8.1

Re: Често Задавани Въпроси ПЪРВО ПРОЧЕТИ, после питай!

Мнениеот danilson » 25 юни 2014, 11:57

Здравейте,
Проверете дали не са изключени от настройките на телефона.
0 x

Потребителски аватар

anych
Регистриран: 01 авг 2014, 21:11
Моят WP е: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 820

Мнениеот anych » 10 авг 2014, 21:51

Здравейте! Имам един глупав въпрос и моля не ми се карайте много заради него. Надявам се, да съм уцелила раздела, ако не е така моля да ме извините. От 2 дена съм собственик на лумия 820 и от два дена работя с уиндолс телефон. Изобщо не са ми ясни нещата, но се старая да чета из форума и да се ограмотявам. Въпроса ми е, че искам да си ъпдейтна телефона до 8,1, но никъде не намерих тема как да го направя. Като проверявма в съпорта на Нокия пише, че последната версия на софтуера е "Nokia Lumia 820 - Lumia Black (3051.40000.134x.10xx)", това пише и при мен на фърмуера, но също така пише, че софтуера е 8,0. При проверка на софтуер от телефона ми казва, че няма нова версия. Опитах се да инсталирам Nokia Care Suite и да пробвам през него, но не се справих с инсталацията, прочетох от форума как се инсталира, но ми се струва че темите са доста остарели, защото по обяснения начин не стана /разбира се, може и аз да бъркам нещо/. Та ако може малко помощ как да го ъпдейтна? Да се мъча ли с Nokia Care Suite или има и друг начин?
0 x

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
x 27
Контакти:

Re: Nokia Lumia 820

Мнениеот File_Submit » 10 авг 2014, 22:07

Здравей и добре дошла! Тъй като си само на два дена с Windows Phone не препоръчвам да прибягваш към смяна на рома с NCS или по друг начин. WP8.1 ще дойде така или иначе. Към момента никъде по света не е пуснат за Lumia 820 - Country variant, само за отделни мобилни оператори. Най-добре е първо да се запознаеш със самия телефон и когато си уверен и разбираш как се работи да преминеш към смяна на ромове и тн. Ако все пак искаш още днес 8.1 най-лесно е като станеш част от програмата Preview for developers, подробно описана в тази тема - viewtopic.php?f=37&t=2318" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Потребителски аватар

anych
Регистриран: 01 авг 2014, 21:11
Моят WP е: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 820

Мнениеот anych » 10 авг 2014, 22:59

Благодаря много за бързия отговор. Ще послушам съвета ви и ще изчакам. Нека наистина първо се запозная с операционната система. Така или иначе много ми хареса и щом още от сега се замислям, за по-висок клас телефон, значи ще остана с WP.
Само да вметна, че съм жена, не че е толкова важно де :)
0 x

Потребителски аватар

MaCtEeeR
Регистриран: 29 юни 2014, 01:10
Моят WP е: Nokia LUMIA 1020
Контакти:

Nokia Lumia 820

Мнениеот MaCtEeeR » 10 авг 2014, 23:44

Благодаря много за бързия отговор. Ще послушам съвета ви и ще изчакам. Нека наистина първо се запозная с операционната система. Така или иначе много ми хареса и щом още от сега се замислям, за по-висок клас телефон, значи ще остана с WP.
Само да вметна, че съм жена, не че е толкова важно де :)
Здравей , моят първи смарт телефон беше лумия 820 отначало и аз не разбирах нищо сегс съм наясно с телефона , има много възможности който ще откриеш :smiley: Мога да ти препоръчам ако си с бял капак си вземи гумен протектор да не се драска все пак ако го пазиш не може лесно да се надвре но едн идея повече винаги е добре .ако често използваш телефона за снимки си изтегли приложението "Nokia Camera" снимките са с по високо качество и т.н всички в тази тема ще се опитаме да ти помогнем с каквото и колкото можем .
П.п Ползвай си телефона със здраве :1F60E-Cool:
0 x
КиноМанияк със 3 аналогови и 1 дигитална 5.1 системa в дома си 1 100W RMS. 2 прекрасни смартфона Lumia 820 със безжично зареждане и Lumia 1020 41 MGPX PureView .

Потребителски аватар

alekburgas
Регистриран: 23 юни 2015, 14:07
Моят WP е: Lumia820

Мнениеот alekburgas » 23 юни 2015, 14:20

Здравейте! Понякога ми казват, че много глухо ме чуват... включвам високоговорителя и всичко се оправя, след това същата работа. Не винаги се случва това, но си дразни хич да не е... Та можете ли да ми кажете от какво се дължи това. С нокиа лумиа 820 съм
И аз съм със същия проблем лошо ме чуват LUMIA820 и когато четох из форуми попаднах на следното обяснение : Влизаш в настройки и избираш улеснен достъп ,най долу избираш в опцията TTY/TDD - пълен .Днес ми е първи ден след като направих тези промени и още никой не се е оплакал че ме чува лошо (глухо-отдалечено)
0 x

Потребителски аватар

LOVECAT9411
Регистриран: 04 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Nokia Lumia 925, 735
WP версия: 10
x 7
Контакти:

Мнениеот LOVECAT9411 » 23 юни 2015, 14:27

Здравейте! Понякога ми казват, че много глухо ме чуват... включвам високоговорителя и всичко се оправя, след това същата работа. Не винаги се случва това, но си дразни хич да не е... Та можете ли да ми кажете от какво се дължи това. С нокиа лумиа 820 съм
И аз съм със същия проблем лошо ме чуват LUMIA820 и когато четох из форуми попаднах на следното обяснение : Влизаш в настройки и избираш улеснен достъп ,най долу избираш в опцията TTY/TDD - пълен .Днес ми е първи ден след като направих тези промени и още никой не се е оплакал че ме чува лошо (глухо-отдалечено)
И аз съм чувал, че това помага на хората с този проблем обаче не ми е ясно защо това може би е единствената опция която не е описано за какво е просто я има. Под всяко нещо си пише кое за какво е дори да е кратко, но пише.
http://www.microsoft.com/bg-bg/mobile/s ... CC2460BF12 Както тук е обяснено толкова ли е трудно да го добавят под самата настройка поне хората да знаят за какво става на въпрос.
0 x

Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 925
Nokia N95-8GB

Потребителски аватар

alekburgas
Регистриран: 23 юни 2015, 14:07
Моят WP е: Lumia820

Мнениеот alekburgas » 04 фев 2016, 20:13

И аз съм чувал, че това помага на хората с този проблем обаче не ми е ясно защо това може би е единствената опция която не е описано за какво е просто я има. Под всяко нещо си пише кое за какво е дори да е кратко, но пише.
http://www.microsoft.com/bg-bg/mobile/s ... CC2460BF12 Както тук е обяснено толкова ли е трудно да го добавят под самата настройка поне хората да знаят за какво става на въпрос.
Не помага , просто два микрофона явно са излишни или трябва да поработят още върху тази тяхна идея "два микрофона" ако не са го направили вече на по новите им модели .
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 820”