Заслужава ли си Nokia Lumia 620

Потребителски аватар

danzelbg
Регистриран: 11 юли 2013, 14:54
Моят WP е: NOKIA LUMIA 620
WP версия: 8

Re: Заслужава ли си Nokia Lumia 620

Мнениеот danzelbg » 12 юли 2013, 20:21

Еквалайзер имат HTC - тата. За омния не знам. .
HTC ползват BEATS AUDIO .. но, го имат само моделите с WP8.
Samsung Omnia 7 и останалите модели от първата генерация WP7 нямат нищо хардуерно и софтуерно за корекция на звука (с изключение на един модел на HTC) и за съжаление не са подходящи за истинските меломани. Аз имам 64 ГБ карта памет, но с какво да я напълня, ако за слушане на музика телефона не е добър? уордовски документи, таблици за великия офис и филми ли да катеря?
NOKIA LUMIA 620 в това отношение поне има еквалайзер и долби... по съм доволен от нокията в сравнение със Samsung Omnia 7.

и моля ви..дайте да си говорим за телефони, а не за голфове и файтони. В този контекст казах, че сравненията са неподходящи
Последна промяна от danzelbg на 12 юли 2013, 20:29, променено общо 3 пъти.
0 x

Потребителски аватар

danzelbg

Мнениеот danzelbg » 12 юли 2013, 20:25

Аз мога да кажа само,че между уин телефон и уин телефон има голяма разлика.Имах лумия 620 за около три месеца,добър симпатичен телефон,после си взех Атив С,е разликата е голяма,просто връзка нямат.За айос нямам какво да кажа,преди лумията имах 4С.От това,което се предлага в момента нищо не може да ме накара да разкарам WP8.
този човечец ще се окаже най прав... от уин до уин изглежда има разлика.. но аз нямам досег до нокиите от по 1000 лева :) и не мога да кажа нищо по тоз въпрос... коментирахме LUMIA 620
0 x

Потребителски аватар

memo
Регистриран: 08 ное 2012, 01:09
Моят WP е: Ativ S
WP версия: 8.1

Мнениеот memo » 12 юли 2013, 21:20

На Лумия 610 Скайп въобще не вървеше, така че, между моделите разлика има. Въпросът е, че не може да сравняваш телефон от 400 лева с телефон от 1300 лева. Сравнявай го с Атива, който е от този клас, май дори е няколко месеца по-рано от Айфон 5. Но го мачка по всички показатели.
0 x

Потребителски аватар

danzelbg

Мнениеот danzelbg » 12 юли 2013, 22:07

memo дразниш се, че съм споменал няколко пъти iShit, а всяка втора твоя реплика започва или завършва с този Атива..
0 x

Потребителски аватар

memo

Мнениеот memo » 12 юли 2013, 22:17

Просто това е равностойният телефон с WP8, с който да сравняваш това там..., как го каза, Айшита :)
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
x 14
Контакти:

Мнениеот Stefan Caromov » 12 юли 2013, 22:46

Ето, че може и да се гледа обективно на нещата. Няколко пъти предложих да се сравняват еднакви в класа си у-ва. Апропо, въпросния атив не е никак лошо телефонче. Въпреки че уиндоус поддръжката за самсунг cе говори, че е адски бедна , в сравнение с нокиа, въпреки че в частност аз съм фен на нокиа, трябва да призная, че този самсунг ме привлича доста.
Denzelbg, още първото ми мнение в темата, казва ясно мнението ми, подчертавайки факта, че от уин до уин има огромна разлика.
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

memo

Мнениеот memo » 12 юли 2013, 23:06

Е, аз също съм фен на Нокия, но след шест месеца с Лумия 900, едва ли някога ще взема друг. Не намирам никакви притеснения с поддръжката на Самсунг, а и в маркета има всичко, важното е, че супер здрав и едновременно елегантен телефон.
0 x

Потребителски аватар

Provider
Регистриран: 28 апр 2013, 14:33
Моят WP е: Nokia Lumia 620

Мнениеот Provider » 13 юли 2013, 19:27

Тъй като аз съм от три месеца с този телефон мога да дам адекватно мнение.Супер е,ясно е че батерията му държи ден с ръчкане и два без но и 5320 xpress music -ката ми със Symbian също беше така.Свикнал съм,а и всички смартфони са така.Най-много ме дразни това,че няма вградено радио.Надявам се с ъпдейта да има.Забива от време на време но като го заключиш се оправя.Има всичко необходимо като се има предвид цената.А и това,че има настройки на еквалайзера за мен е голям плюс.Другото тъпо нещо са слушалките в комплекта,супер наказани са.Аз съм със слушалки от I Phone.Имам оригинални на Нокиа с контролер на кабела,но не са съвместими с телефона и много ме е яд.Има и някои други кусури,но не са фрапиращи.Снимките са супер,с една дума.....Айляк си е.
0 x
Trust me it's paradise...

Потребителски аватар

dimcan
Регистриран: 13 яну 2013, 23:12
Моят WP е: Lumia 820

Мнениеот dimcan » 13 юли 2013, 23:02

Тъй като аз съм от три месеца с този телефон мога да дам адекватно мнение.Супер е,ясно е че батерията му държи ден с ръчкане и два без но и 5320 xpress music -ката ми със Symbian също беше така.Свикнал съм,а и всички смартфони са така.Най-много ме дразни това,че няма вградено радио.Надявам се с ъпдейта да има.Забива от време на време но като го заключиш се оправя.Има всичко необходимо като се има предвид цената.А и това,че има настройки на еквалайзера за мен е голям плюс.Другото тъпо нещо са слушалките в комплекта,супер наказани са.Аз съм със слушалки от I Phone.Имам оригинални на Нокиа с контролер на кабела,но не са съвместими с телефона и много ме е яд.Има и някои други кусури,но не са фрапиращи.Снимките са супер,с една дума.....Айляк си е.
Не знам ,но аз съм страшно доволен от моите слушалки. Вадят страхотен и плътен звук, а особено, както казваш, след малко ръчкане и настройване на еквалайзера става още по-хубав звука. Моята лумиа (820) има и dolby headphones опция - а вече с това звука става уникален!
0 x

Потребителски аватар

Provider
Регистриран: 28 апр 2013, 14:33
Моят WP е: Nokia Lumia 620

Мнениеот Provider » 15 юли 2013, 09:56

С кой модел слушалки си?
0 x
Trust me it's paradise...

Върни се в “Nokia Lumia 620”