Телефонът ми умря

Потребителски аватар

Автор на темата
Provider
Регистриран: 28 апр 2013, 14:33
Моят WP е: Nokia Lumia 620
WP версия: 8

Телефонът ми умря

Мнениеот Provider » 04 сеп 2013, 20:01

Днес както работеше съвсем нормално,влязах в настройките на Skypeза да го синхронизирам с outlook и като цъкнах върху иконата за да си вкарам данните заби.Неуспях да го изключа,изкарах му батерията и от тогава немога да го включа.включих го на зарядното,нищо.Държах го без батерия нищо.Като натисна копчето само извинрирва един път и това е.Нито примигва,като натиснакопчето втори път пак нищо.вибрира само първия път след като махна батерията.В гаранция е и утре го връщам във Виваком,но ако някаой се е зблъсквал с такъв проблем може да сподели.Чудя се дали дават оборотни телефони и дали са смартфони пак или някакъв обикновен.
0 x
Trust me it's paradise...

Потребителски аватар

memo
Регистриран: 08 ное 2012, 01:09
Моят WP е: Ativ S
WP версия: 8.1

Re: Телефона ми умря

Мнениеот memo » 04 сеп 2013, 21:11

С напълно същите симптоми ми умря една Нокия Е52. Оказа се редовен проблем на тоя модел с някакъв чип. Не се сменява, трябваше нова платка. И това се случи един месец след гаранцията :) Ти поне имаш късмет.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
Provider

Телефона ми умря

Мнениеот Provider » 06 сеп 2013, 15:30

Вчера го оставих в магазина на Vivacom,сега един месец ще чакам. :1F620-Angry: Да видим какво ще измислят!
0 x

Потребителски аватар

Suspend
Регистриран: 20 юли 2013, 22:04
Моят WP е: Nokia Lumia 820

Телефона ми умря

Мнениеот Suspend » 06 сеп 2013, 15:40

Вчера го оставих в магазина на Vivacom,сега един месец ще чакам. :1F620-Angry: Да видим какво ще измислят!
Да им имам и поддръжката, до сега никога не съм имал проблеми, но ако ми се наложи някога да си използвам гаранцията и ми кажат 1 месец въобще няма да им мине номера, ще искам да ми го сменят и то със същия, няма да се разхождам 1 месец с някакъв телефон от сорта на Nokia 3310, защото такива оборотни телефони дават обикновено. :1F620-Angry:

P.S. Prestigio примерно имат много добра поддръжка даваш го и ако до 24 часа не успеят да го поправят ти дават нов. :)
0 x
Different day, same shit!

Потребителски аватар

Eli_d
Регистриран: 29 авг 2013, 14:03
Моят WP е: Nokia Lumia 720

Телефонът ми умря

Мнениеот Eli_d » 07 сеп 2013, 14:40

Здравейте, имах същия проблем с нокиа лумиа 720 във Виваком. Първата ми умря два часа след зареждането на батерията, смениха ми го с нов. Новият работеше също два часа след зареждането. След изключително нелюбезното съдействие от магазина ми дадодаха трети. Трятият засега не е умрял, но докога не знам.
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
Provider

Re: Телефонът ми умря

Мнениеот Provider » 07 сеп 2013, 14:57

След колко време ти дадоха новия апарат?
0 x

Потребителски аватар

vaskogrudov
Регистриран: 25 авг 2013, 13:00
Моят WP е: Лумия 520 Cyan

Телефонът ми умря

Мнениеот vaskogrudov » 12 сеп 2013, 20:58

Днес както работеше съвсем нормално,влязах в настройките на Skypeза да го синхронизирам с outlook и като цъкнах върху иконата за да си вкарам данните заби.Неуспях да го изключа,изкарах му батерията и от тогава немога да го включа.включих го на зарядното,нищо.Държах го без батерия нищо.Като натисна копчето само извинрирва един път и това е.Нито примигва,като натиснакопчето втори път пак нищо.вибрира само първия път след като махна батерията.В гаранция е и утре го връщам във Виваком,но ако някаой се е зблъсквал с такъв проблем може да сподели.Чудя се дали дават оборотни телефони и дали са смартфони пак или някакъв обикновен.

Здрасти! Моя проблем с Лумия 520 е не точно като твоя,но реших да го споделя. И така, вече на 2 пъти ми е блокирал,в смисъл разглеждал съм нещо на него,затворил съм го и след известно време решавам пак да го ползвам,но не мога да го включа по никакъв начин,а само с изваждане на батерията. След това си работи перфектно.Първия път се случи мисля,че на 2-рата седмица,а втория път преди 2 дни.Имам го от около 2 месеца. Купил съм го от Шотландия и все още съм тук. Писах във форума и един колега отговори да не се притеснявам,че се случвало по някога така.Не знам дали е дефект наистина,все пак работи под уиндоус и нали и компютрите понякога забиват и се нуждаят от рестарт ,поне аз така си мисля.Ако нещо се сещаш по въпроса-пиши. И благодаря!
0 x

Потребителски аватар

devil181092
Регистриран: 06 юли 2013, 20:22
Моят WP е: NOKIA LUMIA 920

Телефонът ми умря

Мнениеот devil181092 » 12 сеп 2013, 21:20

Трябва да му преинсталираш уиндоуса чрез програмата Nokia Software Updater for Retail и мисля, че ще спре да прави тези проблеми, но ще загубиш информацията която имаш :)
0 x
Изображение

Потребителски аватар

vaskogrudov
Регистриран: 25 авг 2013, 13:00
Моят WP е: Лумия 520 Cyan

Мнениеот vaskogrudov » 12 сеп 2013, 21:38

Благодаря за мнението , но как става самото преинсталиране,би ли ми обяснил,ако имаш възможност ,през компютъра ли става това?
0 x

Потребителски аватар

ogogin
Регистриран: 27 май 2013, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 820

Мнениеот ogogin » 12 сеп 2013, 22:00

http://www.youtube.com/watch?v=mMnidnRQxuM" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 620”