Проблем nokia lumia 520

Потребителски аватар

Автор на темата
healerbg
Регистриран: 27 ное 2013, 20:32
Моят WP е: nokia lumia 520
WP версия: 8

Проблем nokia lumia 520

Мнениеот healerbg » 27 яну 2014, 19:13

Имам 2 проблема ако има решение, първия е, незнайно защо примерно съм вкъщи и имам нет влизам си и ми отчита всичко, като отида примерно на даскало и не съм си спрял ви-фи там ми го сканира и ми открива ви-фи и ме свързва, но като пробвам да вляза в интернет, зарежда ми както обичайно, но не дава картина и след като зареди браузара примерно, ми дава грешка от сорта, внимание нямате достъп то тази страница, моля рефрешнете и така нестава, докато не си изключа и включа ви-фи отново, да кажа това ми става от скоро!!
2рия проблем е свързан с батерията, зареждам го и работя на телефона си и изведнъж ми изключва телефона и след 1-2 секунди пак ми го включва, има и случай които ми изключва и не се включва, докато аз не почна да бутам отзад, да махам и слагам батерията докато не се включи....

Дайте съвети какво да направя :)
0 x

Потребителски аватар

chester_941
Регистриран: 22 дек 2012, 15:17
Моят WP е: Nokia Lumia 720
WP версия: 8.1

Проблем nokia lumia 520

Мнениеот chester_941 » 27 яну 2014, 20:10

Имам 2 проблема ако има решение, първия е, незнайно защо примерно съм вкъщи и имам нет влизам си и ми отчита всичко, като отида примерно на даскало и не съм си спрял ви-фи там ми го сканира и ми открива ви-фи и ме свързва, но като пробвам да вляза в интернет, зарежда ми както обичайно, но не дава картина и след като зареди браузара примерно, ми дава грешка от сорта, внимание нямате достъп то тази страница, моля рефрешнете и така нестава, докато не си изключа и включа ви-фи отново, да кажа това ми става от скоро!!
2рия проблем е свързан с батерията, зареждам го и работя на телефона си и изведнъж ми изключва телефона и след 1-2 секунди пак ми го включва, има и случай които ми изключва и не се включва, докато аз не почна да бутам отзад, да махам и слагам батерията докато не се включи....

Дайте съвети какво да направя :)
Първото нещо, което ми идва на ума е да провериш за софтуерни ъпдейти и ако има такива, да ъпдейтнеш! Това става от Настройки -> актуализация -> Провери за актуализации. Това отнема от 5 до 10 минути.

Колкото до проблема с Wi-Fi, може проблема да е в рутера в училището ти.

Ако някой се сеща нещо, нека допълни.
Поздрави! :)
0 x
Nokia Lumia 720 with WP8.1 Update 1 Dev Preview

Потребителски аватар

vanci1990
Регистриран: 15 окт 2013, 14:46
Моят WP е: Lumia1520 950Dual
WP версия: 10
Контакти:

Re: Проблем nokia lumia 520

Мнениеот vanci1990 » 27 яну 2014, 23:10

Ами май ще трябва да я нулираш :).
0 x
И ние с мойта гордост ще паднем покосени от смърта. И ние с нея ще намериме покоя в мократа прегръдка на майката земя. Но не сетили какво е да кацне на рамото ти любовта. Пропуснали я по нехайност или нарочно задълбани в житейската си мъдрост.

Потребителски аватар

Автор на темата
healerbg
Регистриран: 27 ное 2013, 20:32

Проблем nokia lumia 520

Мнениеот healerbg » 30 яну 2014, 20:13

Не е от това други съвети ?
0 x

Потребителски аватар

dark1
Регистриран: 16 апр 2014, 13:55

Re: Проблем nokia lumia 520

Мнениеот dark1 » 02 апр 2016, 17:35

здр те имам следния проблем на телефона немога да си пусна клипове от youtube някой можели да ми помогне.
wp_ss_20160402_0001.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 520”