OEM Changer - инсталиране на приложения от друг производител

Потребителски аватар

Автор на темата
nixel
Регистриран: 27 дек 2013, 18:13
Моят WP е: Samsung ATIV S
WP версия: 8.1
x 2

Re: OEM Changer - инсталиране на приложения от друг производ

Мнениеот nixel » 03 фев 2014, 13:46

Проблем, като затворя тоя фидлер , интернета умира. Явно си е направил някакви системни настройки и при затваряне на програмата, нямам и нет. Как да го оправя това. Гледах всичко по лан настройките, но не открих проблема.

П.П. Оправих се като деинсталирах програмата и рестартирах компютъра.
Забелязах го че понякога (не знам точно кога) слага прокси настройки на IE, а FireFox-а има отметка да ползва системните настройки за прокси. Разкарах всякакви прокси настройки и наместих firefox-а да не ползва прокси.
Всичко е супер. Навигацията сложих, папките, и от Нокия разни неща. Само дето много искам да сложа Nokia Smart Cam/Nokia Camera където мога да махам обекти от снимките. И да правя други нещица. Не ми дава да я сложа заради резолюцията. :(

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk
Мда, заради това, че имаме 8 пиксела повече в широчина - няма Nokia Camera :1F601-Laugh:
Ама това са глупави програми. На компютъра нямаш ли Photoshop/Lightroom. За какво слагате тези глупости на телефоните си не мога да разбера?
Единственото ценно нещо измежду всички производители е на Nokia - Here Drive+. Макар че всъщност хич не ме впечатли - очаквах мнооого повече.
0 x

Потребителски аватар

chester_941
Регистриран: 22 дек 2012, 15:17
Моят WP е: Nokia Lumia 720

Мнениеот chester_941 » 03 фев 2014, 15:01

Аз успях в крайна сметка да си инсталирам Ativ Beamer на Lumia-та, но не тръгна.... Изписа ми, че трябвало да си актуализирам софтуера :D
Вие с Ativ поне кажете това приложение хубаво ли е или не?!?! Поне да не ме е яд че го изпускам ...
0 x
Nokia Lumia 720 with WP8.1 Update 1 Dev Preview

Потребителски аватар

Автор на темата
nixel
x 2

Мнениеот nixel » 03 фев 2014, 17:21

Какъв е смисъла от тези приложения след като има Bluetooth?
Не съм го слагал, не ми и трябва. Умрял съм да пращам файлове на тоз и оня.

NFC за мен има смисъл като разплащателна система. За съжаление из Европа сме назад от тази технология.

Ей на примерно в Австрия как може да си купите билетче с NFC
http://en.wikipedia.org/wiki/File:NFC-F ... werter.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
nixel
x 2

Мнениеот nixel » 03 фев 2014, 22:01

Както и да изглежда на тая смотана камера хубави снимки така или иначе няма как да станат. Затова си ползвам DSLR-а

Sent from my GT-I8750 using Tapatalk
0 x

Върни се в “Разработка на приложения”