Lumia 925-screen protection.

Потребителски аватар

Автор на темата
toko12
Регистриран: 12 яну 2014, 19:32
Моят WP е: Nokia Lumia 925 :))
WP версия: 8

Мнениеот toko12 » 24 яну 2014, 19:07

Здравейте ползвам си телефона с кеф вече 2 седмици .
Купих му кейс и скрийн протектор от 'Германос',но дали е нужно ?
Нали телефона има горила глас ,това не го ли предпазва изцяло от драскотини или това са митове и легенди ?
Честно казано причината да задавам този въпрос е ,че наистина ме дразни тъпия протектор :D
0 x

Потребителски аватар

bulgaria8
Регистриран: 10 сеп 2013, 17:10
Моят WP е: Lumia 520
WP версия: 8.1
x 15

Re: Lumia 925-screen protection.

Мнениеот bulgaria8 » 24 яну 2014, 19:43

Махай го. Спокойно може да си играеш Fruit Ninja с нож, и няма да му навредиш.
0 x
"MOST PEOPLE ARE SO UNGRATEFUL TO BE ALIVE. BUT NOT YOU. NOT ANYMORE"

Потребителски аватар

nasko99
Регистриран: 02 авг 2013, 21:32
Моят WP е: няма
x 8

Мнениеот nasko99 » 24 яну 2014, 21:20

по хубаво с протектор за 5-10лв отколкото да се счупи дисплея и после 100+ лева за нов аз сам си с протектор буфф уж удароустоичив ама го взех от продавалника за 10лв и видях на саита че пише маде ин китай ся менте и моито е от там .какво те дразни като го бараш с пръст някои са гадни освен да си вземеш друг на тия горили не вярвяй и аз сам с горила 2 ама... им немам доверие
0 x
> Windows Phone <
> NOKIA Lumia 720 -> Lumia 1520 -> Lumia 930 -> Lumia 435 -> Lumia 1020 -> Lumia 950 -> Lumia 550 -> > Android 7 > Nokia 5

Потребителски аватар

Bat_Gogo
Регистриран: 23 яну 2014, 20:33

Мнениеот Bat_Gogo » 24 яну 2014, 23:08

Привет!
Изгледай това,пък после разправай че не вярваш на горила-та.
Клипа е за 920,но 925 има същото защитно стъкло

http://www.youtube.com/watch?v=yDEahsoa_N4" onclick="window.open(this.href);return false;

При нормално ползване не ви трябват протектори щом става въпрос за горила стъкло.Аз на моята 920-ка опитах това с върха на ножа и наистина няма и следа от драскотини. :)
0 x

Потребителски аватар

pe6ef
Регистриран: 19 окт 2013, 14:25
Моят WP е: 920ка

Мнениеот pe6ef » 25 яну 2014, 09:33

Привет!
Изгледай това,пък после разправай че не вярваш на горила-та.
Клипа е за 920,но 925 има същото защитно стъкло

http://www.youtube.com/watch?v=yDEahsoa_N4" onclick="window.open(this.href);return false;

При нормално ползване не ви трябват протектори щом става въпрос за горила стъкло.Аз на моята 920-ка опитах това с върха на ножа и наистина няма и следа от драскотини. :)

"And now I am gono use it as a hummer" :D

Страшен клип!
0 x

Потребителски аватар

DarkAngelOfHope
Регистриран: 21 яну 2014, 21:57
Моят WP е: Lumia 920, 640 DS
WP версия: 10
x 15

Мнениеот DarkAngelOfHope » 26 яну 2014, 00:27

Моята Lumia 920 има лека драскотина на display-я и сложих защитно фолио. Не знам дали така я купих или после съм одраскал някъде display-я, но за всеки случай сложих фолио. Иначе телефона го купих нов и не беше отварян, но на втората седмица една колежка забеляза една лека драскотина, аз не я бях видял и не знам как се е получила. По принцип си пазя нещата, преди Lumia-та имах един Galaxy Nexus и за 6 месеца нямаше никакви следи, а е с по старата версия на gorilla glass. :)
0 x

Потребителски аватар

LOVECAT9411
Регистриран: 04 яну 2014, 22:57
Моят WP е: Nokia Lumia 925, 735
x 7
Контакти:

Мнениеот LOVECAT9411 » 28 фев 2014, 21:56

Махай го. Спокойно може да си играеш Fruit Ninja с нож, и няма да му навредиш.
Не говорете глупости сестра ми има телефон 4.3 инча с горила глас 2 точно както lumia 925 нейния не е от вчера и го е съсипала обаче където не го беше пробвах с ножа няколко минути разцъквах по менюто и се появиха още миниатюрни драскотини, ако ти е нов телефона и го направиш на нов после на слънце няма да е кристално чист а ще е на черти и няма да ти харесва няма значение, че е горила глас 2, 3 или 23 познати който са им телефоните с горила глас след известно време над година-две и не са изпускали телефоните на грапави повърхности не са ги драскали с ножове и такива или да ги държат с ключове или такива в един джоб обаче са им надрани пак просто самото стъкло се изхабява след време. Аз си взех от тези Clear Coat Full Body Protector обаче само на дисплея и отзад съм сложил + кейса от стани не съм ги слагал защото не мога напъхам телефона в кейса с тях дебеличко е фолиото на допир и при работа все едно по доста мека гума бараш това е хубаво фолиото е специално с един спрей се слага и оставяш известно време след това изключен телефона при мен беше повече от колкото пишеше, но изчезнаха балончета и всякакви петна и други не може да се забележи, че съм с фолио кристално си е пак пак се работи с ръкавици без проблем дори много гумено на допир се усеща с нокът като тръгнеш да натиснеш леко много е приятно на работа само при колонката и камерата, ако се вгледа човек ще забележи фолиото взех го скъпо 40 кинта обаче съм доволен в youtube има клипове как се поставя. Дори преди около месец го бях надрал фолиото с нещо и стана някак гадно и мислех да го свалям обаче след няколко дни като, че ли самото фолио се сви на това място и не се забелязва нищо вече. Заради това, че дори горилата се драска след време Apple ще правят 6-цата на айфона с сапфирно стъкло което само с сапфир или диамант ще може да надереш и с други работи като керамика и такива не знам точно с какви елементи може обаче са много малко на брои и са много редки и скъпи, ако направиш нож от Осмий най вероятно ще го надереш обаче такова чудовище няма, а изработката му ще струва много пара. Сапфира обаче ще може при падане много по лесно да се счупи от горила глас. Има специалисти който работят по направата на видове метал невидим по точно прозрачен и са успявали обаче за да разработят технологията после ще се използва само за специални цели и докато постепенно почне да влиза технологията в дома на обикновения потребител ще минат сигурно има няма едни 15-20 години.
0 x

Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 925
Nokia N95-8GB

Потребителски аватар

smokingdice
Регистриран: 02 фев 2014, 15:39
Моят WP е: Lumia 925 / 800

Мнениеот smokingdice » 01 мар 2014, 03:50

Слагай протектор със 800 нямах грижи ,но с 925 на 2 месеца целия ми е на черти а не го държа при ключове или други подобни неща.
0 x

Потребителски аватар

donquijote
Регистриран: 05 авг 2012, 16:29
Моят WP е: Lumia 830, LUMIA 950
x 32

Мнениеот donquijote » 12 мар 2014, 21:07

Пазете металния фрейм на телефона. Всяко изтърване буквално "дълбае" металната рамка на телефона и оставя грозно язви. Сега търся начин да си сменя само металния фрейм на 925 цата, но уви без успех. При изтърване най-често се нараняват ръбовете,...
0 x

Потребителски аватар

kalilucho
Регистриран: 24 окт 2013, 15:04
Моят WP е: nokia lumia 1520
Контакти:

Мнениеот kalilucho » 12 мар 2014, 22:45

Ползвам моята Лумиа 925 вече 5 месеца без протектор и калъф и нямам никакви проблеми и надрасквания!!!
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 925”