връщане на старите контакти в новия скайп ОТНОВО

Потребителски аватар

Автор на темата
ogi_dogg
Регистриран: 27 дек 2013, 15:09
Моят WP е: Lumia 925
WP версия: 8

Мнениеот ogi_dogg » 07 авг 2014, 20:11

преди 2 дена пуснах тема относно как да си върна старите контакти в новата версия.Stefan Caromov ми върна линк, в който би трябвало да се съдържа отговора на въпроса ми.Само ,че там не пише абсолютно нищо относно контактите ,които съм имал в стария си акаунт..Копирам въпросния текст ,където никъде не става дума за контакти:
"Въпрос: Защо не мога да се логна със Skype акаунта си в програмата.
Отговор: Новата версия на програмата за Windows Phone премахва възможността потребителят да влезе в Skype със старото си потребителско име и парола и изисква задължително това да се случи чрез съответния Microsoft Account
http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=30176" onclick="window.open(this.href);return false;"

Тъй като темата ми беше заключена и по никакъв начин не можах да я продължа ,пиша отново за помощ.
0 x

Потребителски аватар

Stefan Caromov
Регистриран: 11 ное 2012, 21:38
Моят WP е: Nokia Lumia 1320
x 14
Контакти:

Re: връщане на старите контакти в новия скайп ОТНОВО

Мнениеот Stefan Caromov » 07 авг 2014, 20:25

Ще ти отговоря за втори път... Влизаш в скайп.ком, логваш се с ника си, който искаш да да съединиш и в скайп индикираш съединявам. Заключих аз темата, ще изтрия и тази, защото си има тема за скайп. Ако си направиш труда да почетеш само десетина минути, ще ти стане ясно. Има теми за скайп няколко, как да оставя поредната? Линка от подписа ми , е препратка към, чзв.. Тема, която ние развиваме. Не празнословим и не питаме едно и също нещо всеки ден
0 x
Nokia lumia 710 - ex
Nokia Lumia 710 white - ex
Nokia Lumia 520 - ex
Samsung ATIV S - ex
Nokia Lumia 820 - ex
Microsoft Lumia 535 - ex
Nokia Lumia 1320 - ex
Microsoft Lumia 640 DS - ex
Nokia Lumia 630 - now

Потребителски аватар

Автор на темата
ogi_dogg

Мнениеот ogi_dogg » 07 авг 2014, 20:51

само да ти кажа ,че никъде във форума не можах да намеря отговор на въпроса ми(а той е задаван от доста съфорумци и те са останали без отговор).Това ,че ще изтриеш темата ,не ми помага ,а точно обратно.Все пак форумите са за помощ.И като модератор ще те помоля за по-точна информация къде е обяснено подробно съединяването на контактите.А ако не можеш да ми отговориш,просто ми изтрий темата отново....
0 x

Потребителски аватар

xn3k
Регистриран: 30 дек 2011, 13:40
Моят WP е: Никакъв
x 1

Мнениеот xn3k » 07 авг 2014, 22:12

http://winphonebg.com/forum/viewtopic.p ... 702#p20702" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

Автор на темата
ogi_dogg

Мнениеот ogi_dogg » 08 авг 2014, 20:02

лошото е ,че при мен бутон свързване не излизa,а изписва само:несвързан без опция да променям нещо
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 925”