Да си вземали nokia lumia 925?

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Re: Да си вземали nokia lumia 925?

Мнениеот sunmaster » 28 сеп 2014, 13:29

Аз също съм така,затова ми се иска да оптимизират тия батерии в уиндоус фон. Не трябва да може телефон за 250 лв да се държи по-добре от флагман за 700 като батерия,а на практика така се случва.
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Потребителски аватар

xn3k
Регистриран: 30 дек 2011, 13:40
Моят WP е: Никакъв
x 1

Мнениеот xn3k » 28 сеп 2014, 14:13

... но не очаквах,че андроид е супер оптимизиран вече.
Това е така,защото имах само htc та с андроид 4.0 и един самсунг галакси с адванс с 4.1 супер лагващ,и съм останал с грешно впечатление за андроид. Беше ми писнало от рут,преинстал къстъм ром и т.н
Напълно прав си. Android 4.0 беше отврат. От версия 4.3 и 4.4 е съвсем различна ОС. Другият фактор за гладката му работае, че хардуера задмина изискванията на софтуера. В момента Android върви прекрасно на 1GB RAM и 4 ядрен процесор с честота 1.2GHz (Snapdragon 400) и нагоре, а с такъв вече са и най-евтините телефони. Това разбира се не се отнася за телефоните на Samsung. При тях Android е персонализиран толкова много, че и 8 ядрен процесор трудно се справя, но вината за това е на некадърниците от Samsung, а не на операционната система. Android вече не е това, което повечето от вас познават. Не пишете глупости без да сте пробвали последната версия на операционната система и последното поколение телефони (изключвам Samsung). Повечето от хейтърите на Андро купили си WP идват точно от лагера на корейската компания. Поиграйте си известно време с телефон на различен производител и тогава коментирайте.

пп: Телефона ми без проблем изкарва 2 дни на батерия, а таблета работи безотказно около 5-6 дни с едно зареждане.
При WP може да нямаш голям избор от приложения, но за какво са ти 10 плеара има Moliplayer перфектен е и вече и видео ъпдейтнаха така, че какво повече искаш.
Въпроса не е дали да ползваш 10 плеъра, а да си избереш най-добрия измежду 50-60. На Moliplayer можеш ли да променяш шрифта и размера на субтитрите? А цвят, фон, очертания? А можеш ли да коригираш тайминга? А енкодинга? Всичко това го могат голяма част от плеърите за Андроид.
0 x
Sony| Made of Imagination
Believe that curiosity is the key to creativity. Believe that anything you can imagine, you can make real.

Потребителски аватар

sunmaster
Регистриран: 22 юни 2012, 00:33
Моят WP е: Нямам
x 24

Мнениеот sunmaster » 28 сеп 2014, 16:23

Престижиото ми е с 4.1,а таблета с 4.2 андроид,но и двата са идеално работещи!
0 x
Nokia 808 back to the future ,Meizu m2 note my best android choice

Върни се в “Nokia Lumia 925”