Проблем с Nokia Lumia 925

Потребителски аватар

Автор на темата
Ajax
Регистриран: 02 ное 2016, 23:37

Проблем с Nokia Lumia 925

Мнениеот Ajax » 02 ное 2016, 23:55

Здравейте, имам проблем с моя телефон. Една сутрин просто блокира и реших да го рестартирам /soft reset/ - задържах бутона за включване и бутона за звука надолу. Да, но вместо да се рестартира, на екрана ми се показа удивителен знак. Опитах отново да го рестартирам - отново същото. Когато опитах да го рестартирам за трети път, телефонът просто се изключи. Опитах се да включва телефона, но без успех - отново на екрана се показа удивителен знак и телефона се изключи. Опитах се да рестартирам телефона - нищо, просто Windows бутона /Home бутона/ премигва за секунда и това е.
Помислих си, че трябва да му заредя батерията, въпреки, че тя беше заредена - отново същото, телефонът не може да се включи, а при опит за рестарт отново премигва само Windows бутона. А след като изключих телефона от зарядното, дори и това не се случва - нито премигване, нито нищо - като "умрял" телефон.
Опитах се да свържа телефона към компютъра - отново нищо, компютъра не го засича, отначало се чува звук, все едно се свързва USB устройство, а няколко секунди след това се чува звук, все едно това USB устройство се изважда от компютъра и това е.
При това положение, има ли начин да си копирам снимките и документите от телефона на компютъра?
Ако след това направя hard reset, има ли някаква вероятност телефона да се оправи?
Вече не знам какво да мисля - дали проблемът е софтуерен или хардуерен?
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Re: Проблем с Nokia Lumia 925

Мнениеот FourTonMantis » 03 ное 2016, 00:52

Звучи като хардуер

Sent from my iPhone using Tapatalk
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

Gecata
Регистриран: 12 дек 2013, 17:49
Моят WP е: Nokia Lumia 925&930
WP версия: 8.1
x 11

Re: Проблем с Nokia Lumia 925

Мнениеот Gecata » 03 ное 2016, 13:25

Откачи батерията за малко и пак я закачи и мисля че ще се оправи.
Знам че се води несменяема, но има едно кабелче от нея към платката, откачаш конектора от към платката за малко и ще се оправи.
На моя 925 така му помогнах при същите симптоми като описаните от теб.
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 925”