BSOD restart loop след ъпдейт от Windows 8 към 8.1 на Samsung Ativ Book 2

Потребителски аватар

Автор на темата
Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 563
Контакти:

BSOD restart loop след ъпдейт от Windows 8 към 8.1 на Samsung Ativ Book 2

Мнениеот Gerg » 25 дек 2015, 14:43

Помогнете моля!
Лаптопа ме помоли да ъпдейтна към 8.1 и аз го направих, но след ъпдейта не иска да се включва и попада в restart loop и излиза син екран за 1 секунда и се рестартира. Как да го оправя възможно най бързо и без преинсталация? :( :( :(
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Потребителски аватар

mmg
Регистриран: 06 юли 2014, 16:22
Моят WP е: Lumia 925
WP версия: 8.1
x 70

Re: BSOD restart loop след ъпдейт от Windows 8 към 8.1 на Samsung Ativ Book 2

Мнениеот mmg » 25 дек 2015, 16:01

Записваш на диск 8.1, зареждаш от него и му пускаш автоматична поправка. После освен да стискаш палци друго не знам.
Какво пише на този BSOD? Какъв е точно проблема според него? Обикновено номерът на грешката и проблемният файл(ако има такъв са изписани на него). Опитай се да го снимаш и виж какво ти пише. В Safe Mode влизаш ли? Ако да влез там и спри автоматичния рестарт след BSOD.

Можеш да ми се отблагодариш като дойдеш в неделя вечерта до летището(Терминал 1) и ме закараш до Централна автогара. :P
0 x

Потребителски аватар

Автор на темата
Gerg
Регистриран: 18 юни 2015, 19:12
Моят WP е: нямам
x 563
Контакти:

Re: BSOD restart loop след ъпдейт от Windows 8 към 8.1 на Samsung Ativ Book 2

Мнениеот Gerg » 25 дек 2015, 16:26

Записваш на диск 8.1, зареждаш от него и му пускаш автоматична поправка. После освен да стискаш палци друго не знам.
Какво пише на този BSOD? Какъв е точно проблема според него? Обикновено номерът на грешката и проблемният файл(ако има такъв са изписани на него). Опитай се да го снимаш и виж какво ти пише. В Safe Mode влизаш ли? Ако да влез там и спри автоматичния рестарт след BSOD.

Можеш да ми се отблагодариш като дойдеш в неделя вечерта до летището(Терминал 1) и ме закараш до Централна автогара. :P
Не мога да видя какво пише защото се показва за стотни. Ще има преинсталация, като първо ще свържем харда към комп и изтеглим данните. ПС: на 15 съм и нямам кола но можеш да хванеш 404 май до летището за всеки случай има един сайт easyway виж там как да стигнеш :)
ПС2: Можеш да вземеш метрото :D
0 x
Lumia 610 > 535 > 640 > 950 > Nokia 8
Fan of Nokia, Lumia and HMD Global devices.
Look for something positive in every day, even if some days you have to look harder.

Върни се в “Windows 8.1”