Таблет за видео обработка с Windows.

Потребителски аватар

File_Submit
Администратор
Администратор
Регистриран: 27 дек 2011, 19:38
Моят WP е: HTC Radar, Lumia 920
WP версия: 8.1
x 27
Контакти:

Re: Таблет за видео обработка с Windows.

Мнениеот File_Submit » 07 апр 2015, 23:22

Освен това и рам трябва да има, при мен на десктопа sony vegas гълта по 6-7gb ram при рендване. Аз моя таблет asus t100 съм го ползвал няколко пъти за рязане, съединяване на видео и се справи добре, но и клипчетата бяха кратки. ако са обемни и дълги файловете ще трябва няколко часа чакане да се експортне видеото.
6-7 гб при рендване О.О какво правиш ти бре човече.... Да не записваш в 100К о.о
При мен защо не е така ........
LOL при Adobe After Effects стигна 10 :D то е 5 секундно анимирано интро, но го експортва във mp4. иначе един път записвах как играя една игра и излезе 50gb файла fullhd 60fps и като го рязах през сони вегас тогава ми взе бая рам иначе 3-4gb за нормални неща
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x

Потребителски аватар

Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Мнениеот Peter Radev » 08 апр 2015, 10:22

Напълно съм съгласен. И ако си обърнал внимание, като си работил с таблета, предполагам и си загрява.
Потретвам се, но според мен таблета е за по слаби задачи, като браузване, четене на книги, ютуб, филмчета. За друго, само инцидентно.
Който си мисли да си купува таблета и той може да му замени настолния компютър (особенно за игри, видео обработка и.т.н.) жестоко се лъже.
0 x

Потребителски аватар

nedko1999
Регистриран: 03 яну 2013, 21:40
Моят WP е: Nokia Lumia 730
WP версия: 10

Мнениеот nedko1999 » 08 апр 2015, 11:06

Таблета не е създаден да се обработват видеа с него. За тази цел има настолни компютри.
0 x

Потребителски аватар

Peter Radev
Регистриран: 29 апр 2014, 15:12
Моят WP е: Lumia 930
x 163

Re:

Мнениеот Peter Radev » 10 апр 2015, 16:33

Е как да го обясня на жена. Колежка искаше да си купува кола, но задължително да е червена и автоматик. Друго не я интересуваше. ;)
Please vote:
https://windowsphone.uservoice.com/foru ... ian-langua
Не и обяснявай, а я подкачи и си направи майтап. По разбират от това.
Примерно за колата я попитай с кой ще ходи в Делиормана (Разград/Търговище и селата), да гледат коли? Че там, преобладаващото население са роми, а те главно карат КАРМАЗЪ коли :).
0 x

Потребителски аватар

nedko1999
Регистриран: 03 яну 2013, 21:40
Моят WP е: Nokia Lumia 730
WP версия: 10

Re: Re:

Мнениеот nedko1999 » 10 апр 2015, 20:19

Е как да го обясня на жена. Колежка искаше да си купува кола, но задължително да е червена и автоматик. Друго не я интересуваше. ;)
Please vote:
https://windowsphone.uservoice.com/foru ... ian-langua
Не и обяснявай, а я подкачи и си направи майтап. По разбират от това.
Примерно за колата я попитай с кой ще ходи в Делиормана (Разград/Търговище и селата), да гледат коли? Че там, преобладаващото население са роми, а те главно карат КАРМАЗЪ коли :).
Отдавна не бях чувал някой да използва тази дума(Делиорман). Не знам дали останаха хора, които още знаят нейното значение. :D
0 x

Потребителски аватар

elLoco
Регистриран: 27 дек 2014, 01:34
Моят WP е: L 630 D
WP версия: 8.1

Мнениеот elLoco » 10 апр 2015, 22:30

Те много думи и имена се използват все по-рядко, по политкоректни причини, но най-рядко се използва таблет за видеообработка, по чисто технически. И все пак, някой може да свърже 50 таблета в клъстер и да свърши работа за 5 лв. :D
0 x
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.

Върни се в “Таблети с Windows”