Lumia storyteller копира и трие снимки

Потребителски аватар

Автор на темата
Aries
Регистриран: 24 апр 2016, 19:06
Моят WP е: Nokia Lumia 930

Re: Lumia storyteller копира и трие снимки

Мнениеот Aries » 27 апр 2016, 19:19

Преди време моят приятел Анди Ратбоун, който пише книгите за Уиндоус, написа знаменитата фраза: Най-добрият Уиндоус е изключеният. Може да се перефразира за този случай : Най-добрият Storyteller е деинсталираният. Аз го деинсталирах почти веднага, след като разбрах какво представлява. Снимките си имат папка"Снимки", където си седят спокойно и нищо не им се случва. При мен те се задържат не повече от ден, след което отиват в компютъра. В телефона стоят само тези на контактите и екраните. Освен това съм изключил синхронизирането с One Drive, там отиват само неща, които аз съм поискал.
Не случайно всяко устройство е създадено с опции, които човек може да включва или изключва. Не мога да търся една снимка от подтема "коли" или "изкуство" да речем, качена преди две години, която искам да споделя или да си сложа като заглавен екран сред още хиляда. Storyteller ми е удобен, искам да работи правилно а не да не работи изобщо, пробвала съм други сходни приложения и за сега това е най- удобно за мен. В моят телефон очевидно има повече снимки отколкото в твоя, защото имаме различни потребности. Аз съм фотограф, правя и снимки, и ми е важно да не ми се мешат и да стигам бързо и лесно до тях. Ако имаш предложение за заместител на Storyteller ще се радвам да споделиш. Само папка "Снимки" не ми е достатъчна.
0 x

Потребителски аватар

B3M2W0
Регистриран: 09 апр 2016, 13:59
Моят WP е: Nokia Lumia 532
WP версия: 10
x 7

Re: Lumia storyteller копира и трие снимки

Мнениеот B3M2W0 » 28 апр 2016, 07:31

Папка "Снимки" може да бъде организирана както си искаш-снимките си ги подреждай в отделни папки най-удобно по време или теми-твой избор. Когато ти потрябва нещо-веднага можеш да си го намериш ( както е устроена паметта на компютрите-RAM-произволен достъп). Не познавам твоя селфон, но вярвам, че позволява всичко това. Моят скромен опит от много години не приема разни галерии и други начини за организация на готово, защото тя повечето пъти не съответства на нашите нужди и създава точно тези бъркотии. Качването на всичко в OneDrive , особено на документи , не ми харесва-всичко това отива на разположение на един дявол знае кого и се губи персоналната сигурност. Изборът е твой.
225.JPG
224.JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 930”