Приложенията стартират сами

Потребителски аватар

Автор на темата
dslpowr
Регистриран: 29 ное 2014, 20:12
Моят WP е: Lumia 630
WP версия: 8.1

Приложенията стартират сами

Мнениеот dslpowr » 21 май 2016, 22:40

Здравейте!
Случвало ли се е на някой от вас, приложенията да се пускат сами. При заключен телефон в джоба. В джоба ми е само телефона и даже и да ходя с ръце в джобовете, ръката ми винаги е на гърба на телефона. Пример от вчера: Пускам си tunein radio и както си вървеше, изведнъж tunein спира и тръгва FM радиото. Натискам стрелката- отворени още поне 3-4 неща. Програмите, настройки, търсене с бинг... А със сигурност телефона беше заключен. И това не е първия път. Винаги обаче, когато се е случвало, телефона е бил в джоба ми. Нали уж е с капацитивен екран и би трябвало да реагира само на допир с пръсти? А и нали отключването е с 2 хода? Натискаме копчето и плъзгаме пръст по екрана..
Дали е възможно (искрено се съмнявам, ама все пак да си попитам) да е от хендсфрий-то? Някакви китайски слушалки с микрофон и копче.
0 x

Потребителски аватар

FourTonMantis
Регистриран: 28 яну 2013, 13:44
x 662

Re: Приложенията стартират сами

Мнениеот FourTonMantis » 22 май 2016, 06:52

Ако имаш активирано двойното почукване за отключване може да е от него. Аз по подобни причини го спрях - телефона ми се отключваше за щяло и нещял.
0 x
Lumia 710 -> Lumia 520 -> Lumia 820 -> Lumia 640 -> Object reference not set to an instance of an object.

Потребителски аватар

Автор на темата
dslpowr
Регистриран: 29 ное 2014, 20:12
Моят WP е: Lumia 630
WP версия: 8.1

Re: Приложенията стартират сами

Мнениеот dslpowr » 07 юни 2016, 07:41

Благодаря!
Потърсих "Display+touch", ама не можах да го намеря. Менюто ми е на български и сякаш нямам такава позиция. Имам само "Дисплей", а там няма настройка за двойно почукване. Даже, като прочетох отговора- пробвах дали имам включено двойно почукване- или не чукам както трябва или не е включено или нямам изобщо такова нещо...

Едит
Според gsmarena, Нокия 630 нямала двойно почукване за събуждане, заради хардуерни ограничения
0 x

Върни се в “Nokia Lumia 630/635”